Sanırım boşanacağım

rumeys

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2009
63
0
bu sabah-sabah sabah- eften püften bi mesele yüzünden tartıştık ve bana vurdu.kıştan beri yatakta yorgan kavgası ediyoruz,o öte çekiyo ben beri ,yurtdışında ve iş dolayısıyla lojmanda olduğumuz için 2. bi yorganımız yoktu,sürekli yorgana bürünüp yatağın öbür ucuna geçiyodu,çoğu zaman kavga ettik 2.bi yorgan alalım dedim kaç defa yanaşmadı cimriliğinden,kaç gece sinirden ince battaniye altında yattım,bana verdiği para zaten 5-10 euro oda 2 günde bitiyo sürekli beni istetiyo.

bu sabah yorgana bürünmüştü e bende bi ucunu tutum üstüme çekerken kızdı bağırdı bana ,bende sinirli bi şekilde yorganı attım üstümden,yine ince battaniyeyi aldım üstüme ve söylendim bu kadar bencillik olmaz vs diye.sesini kes yoksa kafanı duvara geçiririm dedi
kolaysa geçir dedim,tahrik ettim
biraz itti kaktı
komplekslisin yok efendim kendinle barışık değilsin
benim nezaketli davranışlarımı kompleks olarak görüyo
kendisi,yemekte geğirir,oturuken ben yanındayken yellenir,yatkta horlar
bunlar kendiyle barışıklıkmış benim bundan rahatsız olmam kompleksmiş
neyse o arada saçımı çekti bende öyle olmaz dedim onun saçını çektim çünkü kompleklisin lafı beni çıldırtıyo ve oda bilerek söylüyo
ben saçını çekince bana bi tokat attı
tabi ben dumur oldum
1-2 dakikalık şok ve sinir üzerine öyle vurulmaz böyle vurulur dedim ve bi tanede ben ona tokat attım-Allahım beni affet-bu ikinci tokadı ve birincinin ardından 15 günlük ayrılıktan sonra kesinlikle tekrarlanmayacağı sözünü alarak barışmıştım o'benim şansa ihtiyacım yok 'dediği halde

sonra bundan sonra olacaklara hazır ol dedim,çünkü böyle bi şeyi tekrar affetmeyeceğimi biliyodu.cehenneme kadar yolun var dedi.

bütün bu olaylar olurken benim 1 yaşındaki biricik oğlum meleğim uyanmadı aynı odada olduğumuz halde,bebeğim sen bir meleksin senin üzülmene hiç kıyamam ,babasız kalmanada mam sanırım başka çıkış yolu yok

konu eften puften de galiba senin icin bardagi tasiran damla olmus. Aile ici siddete, her turlusune karsiyim. Sakinlesin bir, iyice surundurmeden yine, affetme derim, affederken de rahatsiz oldugun herseyi tek tek coz, hatta imkanin varsa kendine is bul. 5-10 euro para icin kendini yorma. Ama iste vurma olayi..... hakkinda hayirli olan bir karar verirsin umarim.

O kadar çok dusun derim ki...
O tokat yine tekrarlanacak, yemegin tuzu yuzunden, dirdir edisinde, onemsiz bir konudan
yine o tokat gelicek
cunku yapti bi kere...affettikçe de yapacaktir
Oglun var, kafana kotu dusunceler sokmak istemiyorum ama boyle erkeklere sans verilmemeli bence.

O kadar çok dusun derim ki...
O tokat yine tekrarlanacak, yemegin tuzu yuzunden, dirdir edisinde, onemsiz bir konudan
yine o tokat gelicek
cunku yapti bi kere...affettikçe de yapacaktir
Oglun var, kafana kotu dusunceler sokmak istemiyorum ama boyle erkeklere sans verilmemeli bence.

o şansı ona bi kere vermiştim zaten o:benim şansa ihtiyacım yok dediği halde.taa ozaman bitirmeliydim bebeğimde yoktu,bize hiç bişey olmaz arada bebeğime olacak olan,canım yavrum bunları yaşamanı hiç istemezdim....

X