Sanirim aldatiliyorummmm

hazannn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
209
1
HİÇ BİR ZAMAN ERKEK MİLLETİNE GÜVENİLMEZ GÜVENİR YUVA KURMAYA KALKARSIN YOLUN ORTASINDA KALIRSIN BU ÇIKARKENDE BÖYLEDİR EVLİYKENDE DEĞİŞMEZ HERŞEY ÜST ÜSTE GELİYOR ZATENNN 48 GÜN ÖNCE BEBİŞİMİ KAYBETTİ SANIRIM ŞİMDİDE EŞİMİ EŞİM BENİ ALDATIYOR SANIRIM TELEFONDA Bİ MESAJ YAKALADIM AMA ÇOK SAMİMİ Bİ MESAJ KAÇ SAATTİR KONUŞMUYORUM AÇIKLAMA YAPMASINA BİLE İZİN VERMEDİM NE YAPMAM GEREKİYO
kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

Son düzenleme:
sakin ol canım baya sinirli görünüyosun
neler yazıyodu msjda
bi de kimden gelmişti telefonda o numara ne diye kayıtlıydı

bencede canım önce sakin ol..
mesajın içeriği önemli bence vede kimden geldiği
bi açıklamasına müsade etseydin keşke sonrasında karar verirdin

bence aciklama yapmasina izin ver esinin. bebisini mi kaybettim nasil yani dsük falanmi oldu?

kisasa kisas mi yapacaksin
bence boyle bir sacmaliga sakin bulasma.
o adilik yapiyorsa sendemi oyle olacaksin.bunun dik kafalikla alakasi yok
ortaya cikarsa ceker gidersin annenin evine namusunla.o da yaptigi namussuzlukla kalir

hem boynuzlamak falan cok cirkin seyler bunlar esinden intikam alayim derken kendine yazik edersin

ne düzeyde mantıklı bir açıklama yapacak bir dinleseydin keşke! önce dinlemeliydin...bu arada msj da ne yazıyordu...zor bir dönemi daha atlatamamışsın,hassas ve kırılgansın..sakin olmayı ve dinlemeyi dene canım...

bebegin icin üzüldüm bitanem allah sabir versin öncelikle.:teselli:
suanda cok sinirlisin, önce sakinles,
belki de yanlislikla gelmis bir mesajdir.hemen kötü düsünme istersen.
aciklama yapmasina izin ver istersen.
olaylari sakince degerlendir.duruma göre hareket edersin.
nacizane fikrim.

Boynuzlamak ne demek arkadaşım.

Yanlış yanlışla düzeltilmez.

Samimi derken ne yazıyordu bir bayanın yazdığından eminmisiniz mesela.

Keşke açıklama yapmasına izin verseydiniz ona göre değerlendirirdiniz durumu.

Haa içinize sinmedi şüpheleriniz mi var o zaman durumu bir müddet daha gözlemlerdiniz.

Ama inanın bu yaklaşım tarzınızla daha da zorlaştırırsınız.

Sakin ve düşünceli bir yol izleyin bence.

cnm böle konularda biras sakin olmak gerekir ama hoş bende böle bi durumla karşı karşıya kalsam bende sinir olurdum ama sen yinede sakin olmayı dene ve eşinin açıklama yapmasına isin ver ona göre hareket et cnmm sıkmaa o güsel canını...

öfkeyle kalkan zararla oturur.

hataya hatayla karşılık vermek yersiz.bence karşınıza alıp konuşmalısınız bi açıklaması vardır herhalde ona göre de hareket edersiniz.
sıkmayın canınızı.Allah hakkınızda hayırlısını versin. a.s.

açıklama yapmasına izin verip ondan sonra mantıklı olup olmadigina bakarak icraata geçseydin keşke kötükedihüso
belki yanlış gelmiş bir mesajdır
aslını astarini öğrenmeye çalişsaydın renk vermeden

canım ya aldatıldığını nasıl anladınki sadece mesajmı geldi eşinin sana karşı ilgisi nasıl tavırlarında bir değişme varmı sana karşı

hic konusturmadan infaz etmek olmaz arkadasim.sorarsin bunedir diye oturup bir konusun derim.

canım eşinin anlatmasına müsade et bence bizde böyle bir olay yaşamıştık eniştemin cep tlfnuna bir msj gelmişti ablam görmüş eniştemde yanlışlıkla gelmiş başkasına yollarken numarayı yanlış yazmış bana geldi dedi ve numarayı ablama verdi araması konuşması için karşıdaki bayanda çok özür diledi yanlış yolladığını anlattı ve olay tatlıya bağlandı ablamda eniştemi hiç konuşturmayıp surat asıp olay çıkarsaydı şu anda hala evli olmayacaklardı ve boşuna dağılacaktı yuvaları.. onun için konuşmasına izin ver derim ben umarım yanlışlıkla yollanan bie mesajdır...a.s.

Oncelikle bebegin için basin sagolsun...çok uzucu bir olay yasamissin kolay degil...:-(

esine gelince suan çok sinirlisin, biraz sakin ol ve anlat, kimden gelmis ne vardi mesajda...

ama sakin boynuzlanmayi hakediyor deme...kotuluye karsi kotulukle karsi verilmez ayrica bu çok çirkin birsey biliyorsun..

hadi biraz sakinleste anlat...rahatla

daha açıkalyıcı yaz
mesala ara o numarayı kim bakıyor telde ne diye kayıtlı mesajlar ne mesala?
anlat yardım bi yol bulalım

selam hazann arkadas yazini okudum sunu unutma ki kim ne yaparsa kendine yapar onun sevesine sakin dusmeyin ondan kalasi yanin ne olur ama sana sunu sadece derim erkekler sadece ve sadece zavali bir mahluklar derim biz kadinlar hep ezildik bu böyle gelmis böyle gidecek diyede deyil ama onu umursama yani beyini hic gibi davran vede kendine iyi bakyani bakimli olki onun beyninde soru isareti olsun bunu dene derim saygilarimla

konuyu tam olarak anlatmamışsın ki,biraz daha açsaydın keşke.
eşinin sana yaptığını sende ona yapmak istiyosun galiba,ama bu çok büyük bi hata olur,sende onun seviyesinemi düşeceksin.
o kendi yaptığından utansın.
konuşursun baktın olmadı çeker gidersin.
sende ona aynısını yaparsan eline ne geçecek,sadece duyulursa toplum içinde küçük duruma düşersin.
insan namusu için yaşar güzelim.....

Arkadaşlar yazdiklariniz için hepinize teşekkür ederim ben çok büyük bi hata yapmişim eşimi dinlememekle konuşturmadim adami ayri odalarda yattik gece ne o nede ben uyuyabildik sonra gecenin bi yarisi eşim hastaneye gidelim çarpintim var ben iyi değilim diye benim yattiğim odaya geldi eşimin ailesi tarafinda kalp problemi var irsi okadar çok korktumki ona bişey olacak diye sabaha kadar hastanedeydik allahtan ekg si normal çikti ikimizde salya sümük hastanede ağladik durduk o ben bişey yapmadim dedikçe benim ciğerim yandi ben çok kötü bi insanim yaaaaa az daha eşimide kaybediyodum kiskançliğim yüzünden annemlere bile haber verdirmedi beni korumak için kimse bilmiyo sadece ikimiz arasinda kaldi adam beni koruyo ama ben ona zarar veryorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…