Sanirim aldatiliyorummmm

ayy kızlar cok abartmısınızz herhalde kac yasında kadın anlamıstırr kocasının yalan söyleyıp sölemedıgını mesela bızım aılede de herkesde kalp war bıgun benımde kalbım cok sıkıstı cok uzun sürdu dr gıttık hersey normal cıktııı

sen şimdi bi daha mesaj yakalasan soramazsın kalbi tutacak diye.Ama bence temkinli ol.erkekler varya oyle fena yaratıklar ki harem kurar ruhun duymaz.Kendini koyuverme.böyle durumlar için sadece sen değil hepimiz hazırlıklı olmalıyız.Dünyanın en güzel vuctlu kadınları bile aldatılıyor.önemli olan aldatılan kadının duruşu kendinize güveniyorsanız kapıyı çarpar gidersiniz yeni bir hayat kurarsınız.Yok yapamam imkanlarım yok gücüm yok diyorsanız hiç kurcalamayın en azından güçsüz aşağılanmış kadın olmayın.

klasik seven eş(kadın) davranışı bu...inanmaya çalışmak yaptığın şey..
hayırlısı olsun senn ve eşin için...

Ben eşime kendimden çok güveniyorum şu aralar gerçekten çok kötü bi dönem yaşıyorum ve herişeyi büyütüyorum herşeyden bi anlam çıkarıyorum beni aldatıyo olsa o mesaj öğlen çekilmiş anında silerdi ama yapmamış inanmaya çalışmıyorum inanıyorum gerçekten

Neden bukadar anlamsız sorular sorduğunuzu anlamadım ben çok konuşan ve ne varsa söyleyen bi insanım bazen insanların üstüne üstüne gitttiğimde olur eşimde tam tersi sessiz hiç kimseye karışmayan bi kişiliğe sahiptir aileme karşı beni koruma nedeni genelde herkes eşimin tarafında olur çünkü benim huyumu biliyolar bazen çocuğu öyle sıkıyorumki annem bile yeter diye isyan ediyo bu rahatsızlıktan dolayıda beni suçlıcaklardı eşimde bebeğimizi yeni kaybettiğimiz için bide bu olayla yıpranmamı istemedi ortada araştırılacak bi konu falan yok

canım sakin ol ve eşimle konuş mesjın kimden ne sepeple ğeldiğini sor yıkmak kolay ama yapmak cok zor

hazan sadece aptal konumuna düşmemen için yardımcı oluyorlar bence

sen yok böyle birşey diyorsan öyledir

benim adamda, kahvaltım ama sensiz diye bir resimli mesaj atmıştı kadının birine altı ay çok iyi arkadaşız diye aptallığımdan faydalandı

sadece gözünü açmak istiyorlar o kadar ve unutmaki dost acı söyler

Hazancım şimdik eşin seni aldatmamış buna inanıyorsun güzel madem adam cağızın neden kuruntu yapıp yüreğine indiriyorsun. Ayrıca hemen olayın sıcak halinde neden konuşmuyor dinlemiyorsun işde sonra böyle dahada karışır ortalık... neyse geçmiş olsun size tatlıya bağlamışsınız sanırım..
Sadece şu dikkatimi çekti merakımı mazur görürsünüz umarım "Ben yamuk değilim" kelimesi tuhaf geldi bana yaw:uhm::sm_confused:

o mesajın üzerinde durulur.
eşinin kalbi tutmuş biraz konu kaynamış ve yumuşamış aranızda.
sen vicdan yapmışsın üzdüm diye.
eşinin durumuna üzülmüşsün.
hiç duygusal olma bu kadar,kendine çok yüklenme...
çünkü mesajın üzerinde durmakta haklıydın.
kalbi konusunda tabiki geçmiş olsun.
o apayrı bir durum.
senin yüreğin neye inanıyorsa öyle yaşa.
yinede bir şüphen varsa araştırıp iyice öğrenmelisin
konu iş konusuysa aralarında bir resmiyet olmalı gibi geldi bana.
yada eşinin hitap şekli öyleyse onuda en iyi sen tanırsın güzel kalpli arkadaşım.

hazancım bize sormuşsun
siz eşinizin telefonunda böyle bir mesaj görseniz tepkiniz ne olurdu diye..
iş arkadaşı olduğunu söylemiş eşiniz, ama sanki iş arkadaşıyla daha mesafeli olması gerekiyor gibi.
gözünü seveyim aç şu telefonu, çok da yazılabilecek bir mesaj değil.
genelde böyle durumlarda inanmak istemiyoruz,
ben 2 senelik erkek arkadaşımın diğer sevgilisi ile telefonda konustum, buna rağmen kız yalan söylüyor diyip ilişkiye devam ettim.
o derece kör olabiliyoruz,
gözünü dört aç sadece,
belki gerçekten eşin çok masum biridir çok iyidir biz yanılıyoruzdur, ama sende bi yanılma payı bırak bence..

Canım senin sinirlerin zayıflamış,bebeğini kaybettiğinden dolayı eşini bir dinle bakalım sandığın gibi değildir.. Bana sen büyütüyorsun gibi geldi. bu arada başın sağolsun...

cnm belkide eşinin bir günahı yok.bazen kadınlar erkeklerin yoldan çıkması için ellerinden geleni yapıyorlar.karşılık vermemiştir bile belki o bahsettiğin sıcak msj a.açık açık konuş.en azından huylandığını anlar ve açıklama yapar.bebeğin için çok üzgünüm.allah bidahakinde tamamına erdirsin inşallaha.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…