Sanirim aldatiliyorummmm

Neyse sonunda sakinleşmişsin, inan çok sevindim. Karşındakine söz hakkı vermemekle en kötü şeyi yapmışsın diyecektim ki, sorun halledilmiş.
Bebişine üzüldüm canım. Allahın izniyle tekrar bebek sahibi olacaksın.
Eşinle mutlu olmanı temenni ederim.

Ama çok büyük hata yaptim ya eşime bişey olsaydi kendim nasil affederdim ben çok seviyorum bu sevgide zarar veriyo ona

Ama çok büyük hata yaptim ya eşime bişey olsaydi kendim nasil affederdim ben çok seviyorum bu sevgide zarar veriyo ona
ah bizler çok fenayız ya cidden ...kötükedihüsoklava:neyse hazan cım bu da sana ders oldu,önce lütfen dinle ve sonra tart..bak boş yere neler olmuş.. çok sevindim yinede aldatma olayının olmamasına .. geçmiş olsun ikinize de..

Ya tamam anladim geçmiş olsunda eşine kusura bakma çarpintisi oldu diye şimdi seni aldatmiyomu yani bu açiklama yeterlimi :uhm: YANİ RAHATSIZLANDI DİYE İLGİNÇ GELDİ BANA

Son düzenleme:
daha bebegini yeni kaybetmis bir annesin oda bebegini koklayamamis bir baba saniyoruz ki aciyi sadece biz cekeriz aslinda erkeklerde ceker belli bile edemezler oda en az senin kadar aci cekerken kuzusunu kaybetmisken uckurunu dusunecek halimi kalmistir kaldiki sana bu durumda boyle bir alcaklik yapar mi hic sanmam esine saril o senin ailen en yakinin insallah yaralarinizi kapatip yeni bebek yaparsiniz insallah sana ve esine sonsuz saglik mutluluklar dilerim

mesaj neydi onu anlamadım ne yazıyordu da bu kadar olay yaptın acaba?neyse barışmanıza sevindim inş.saglıklı bir bebeğiniz olur,iyi geceler.

vala ben bir şey anlayamadım bu işten..
eşinin telefonuna gelen bir mesaj yüzünden aldatılgığını düşündün. konuşmadın ve konuşturmadın. acıklama yapmasına izin vermedin. gece ayrı yattınız ama uyuyamadınız. eşin rahatsızlandığı için hastaneye gittiniz. ağladınız. ve olay bitti.
nasıl anladın aldatmadığını? o kısmını anlayamadım CADIARZU

katılıyorum arkadaşım.tamam eşinin rahatsız olması çok kötü ama yapmış olduğu bişey varsa o bunu affeder hale gelmez.yani nasıl bi mesaj geldiki sen aldatıldım diye düşündün.burda bana klasik türk kadını kokusu geliyo.aldatmayı affetinmi ne yaptın walla kafam karıştı.ben olsam bu işin peşini bırakmamzdım çünkü bu kadar tepki verdiğne göre o mesaj sana latamayı anlatıyordu.neyse herkes kendi dpğrusuyla var.allah mutlu etsin.

allah sabırlık versin arkadaşım ,acın büyük, sanırım onun psikolojisi ile ona konuşma fırsatı vermedim ,daha sonra anladığım kadarıyla eşine bu fırsatı verdin,canım mesaj yanlış gelmiş olabilir,devir o kadar kötü ki aranızı açmak için bile kıskaç birisi kasıtlı olarakta göndermiş olabilir,mesaj karşıdan geliyor,önemli olan eşin buna karşılık veriyormu bence en önemlisi bu,tlf numarasını bilen heksten mesaj gelebilir,bunu engelleyemeyiz,önemli olan burada eşin tavrıdır.senağlama

tamamen katılıyorum.biz kadınlar ufacık şeyi büyütmekde üstümüze yoktur

mesaj gördün,aldatıldığını düşündün kızdın sonrası walla arkadaşlar gibi bende anlamadım mesajın açıklaması ne oldu da affettin yoksa bak üzdün beni kalbim tuttu diye zeytinyağı olarak üste çıkmış olmasın baksana ekg de de bişey çıkmamış ne diyelim yaşayan sensin yazdıkların ise olayı anlayabilmemiz için yeterli değil

valla seni üzmek istemem ama galiba aldatıldın,hemde iki kere,sen msj okudum demedinmi bu aldatıldığının göstergesidir,arkadaşlar da bahsetmiş zaten nasıl anladın aldatıldığını diye,zaten ekg temiz demişsin,kimseyede haber vermemişsiniz ben olsam şüphelenirim,bu konuyu açık açık konuşman lazım ve konuştuktuktan sınra da tamam sana ghüveniyorum deme mümkünse biz kadınların yaptığı en büyük hata bu,ve unutma en iyi erkek pişman olmuş erkektir

Bu aralar bebiğimi kaybettiğim içim psikolojim oldukça bozuk eşim beni aldatacak karakterde bi insan değil ama birine gönderdiği mesaj içime kuşku düşürdü mesajda gözünü seveyim aç şu telefonu ben yamuk bir insan değilim yazıyodu şebnem hanım diye birine çekilmişti sonradan eşim onun şu aralar iş yaptıkları mimar olduğunu ve işlerde aksaklıklar olduğu için telefonlara bakmadığını söyledi bende inandım işin gerçeği kendimden çok eşime güvenmek istiyorum çünkü onun desteğiyle ayakta duruyorum

Tabi canım tabii.Açıklama yapmasına izin ver..düşündüğün gibi değildir..iş arkadaşıdır o...Mesajda tam bir mimar arkadaşa çekilecek cinsten zaten...

Ay kızlar arada sırada böle polyannacılık oynamak ii gelir tabi...kaydirigubbakcemile2

Bende hic birsey anlamadim vallah,
adamin kalbi tuttu diye anlatigi seyemi inandiniz, inanmak mi istediniz omu pisman oldu da korkudan kalbi tuttu???
Tammam msj cok kötü degil yani illlllaaaa süphelencek bir msj, istedigin yere cekebilirsin.
Ama böyle bir msj. aciklamasini esin öyle böyle yapa bilirdi sana, sen dinlemesende o sana anlatsaydi kullaklarinimi tikayacaktin?

Neyse hastaneye gittiniz hersey iyi cikti, sonra anlatti ve inandiniz.
Ailenize karsi niye korudu sizi anlamadim?
Ailenize neyi söyleyecektiniz ki, adamin kalbi tuttugunumu?
Yazmisiniz ya adam beni koruyor, neyde ne ici korudu onuda anlamadim!!!?

Ayrica ailenizi arsaydiniz , belki admain neden kötülestiginide anlatacaktiniz, ve aileniz bu sefer konunun üzeirne gidecekti, onun icin armanizi istemedi???

Umarim düsündügünüz gibi güzel ve dogrudur hersey, allah mutlu etsin.

Aynen aynennnnnnn bende herkes gibi arkadaşın hemen bu işi halletmesine sevindim ve şaştım.Erkekler hem yaramazlık yapar hemde korkarlar bunu hiçbir zaman unutma hazannn cım.Yine sen sen ol arada bir takip etme olayını bırakma.Sakın kışkırtıyorum sanma çünkü erkekler yaramazlık yapmaya her zaman müsaitler

Son düzenleme:
klasik seven eş(kadın) davranışı bu...inanmaya çalışmak yaptığın şey..
hayırlısı olsun senn ve eşin için...

inşallah eşin hakkındaki hislerinde yanılmıyorsun temennim kimsenin yuvası yıkılmasın. Fakat sen yinede gözünü onun üstünden ayırma derim çünkü telafisi olmayacak tek hata yalan ve sadakaatsizliktir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…