sancıları başlayan eylül anneleri...

"NAZ"

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
343
0
hanımlar, 3 gecedir sancılarım ciddi anlamda başladı, doktora gittim ve nst ye girmemi söyledi, girdiğimde ise yine sancılarımın olduğunu farketti haftada 1 girdiğim nst ye 3 günde 1 girmemi önerdi normal doğum istiyorum ve tarihim 22 eylüldü ama sanırım canım oğlum o kadar sabr edemeyecek, yarın tekrar gidecek ve nst gireceğim ardından da pelvis muayenesi olacağım bakalım normal doğum yapabilecek miyim? CADIARZUCADIARZU
sizlerde de sancılar ne durumda paylaşabilirmisiniz?

benim doktorum eylülün son haftası dedi ama dün ilk kez nst ye girdim karnım çok gergin bütün ebeler son haftanızmı diyor nst de kasılmalarım varmış ara ara sıklaşırsa ara dedi doktor bilmiyorum ne olacak bazen aşağı doğru acaip bir ağrı hissediyorum 3-4 kez tekrarlayıp geçiyor hayırlısı artık

canım benimde dün çatı kontrolüm vardı ve nstmiz çekildi nstde pek sancı çıkmadı ama sonrasında sancılarım arttı hala gün içerisinde sancılarım oluyor belim çok agrıyor gerçi benim zamanım az kaldı. bakalım artık hepimiz için hayırlısı ne ise o olsun.

Valla benimde şimdiden sancılarım başladı kasılmalarım oluyo karnım taş kesiliyo onunla birlikte resmen nefes alamıyorum,bazı zamanlar adet sancısı gibi sancılarım var ama dr.um daha muayene için 8 eylüle gün verdi umarım o zamana kadar herhangibi sorunum olmaz Allah yardımcımız olsun hiç olmazsa 38.haftaya gelebilseydim(

Ben de bugün girdim nst ye.Çok hafif bir iki sancı çıktı, ben farkında değilim.Normalde bir hafta sonrasına nst için gün vermişti ama 3 gün sonra yine gel dedi.Suyum da azalmış.Ama ben günümde olur kanaatindeyim.Zaten az kaldı normal bir durum yani.

kızlar bende şimdi evden çıkıyorum nst ye tekrar girecek ve çatı kontrolü için randevu alacağım bakalım ne olacak ama belimin ağrısından ve ara ara gelen düzensiz kasılmalardan gerçekten çok zorlanıyorum herseyin hayırlısı tabii bana dua etmeyi unutmayın...

canım ya çatı kontrolün nasıldı, nasıl yaptı doktor, bende kaygılanıyorum da biraz gerçekten parmak sokarak mı bakıyor yani......?kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
ayyyy ne zor iş kadın olmak ama ya....

allah hepinizi sag salim kurtarsın kızlar bebeklerinizi saglıklı olarak kucagınızı almayı nasip eder
ve darısı bizim başımıza inşallah

benim suyum iyiymiş ama bu kasılmalar çok tuhaf bazen sanki çıktı çıkacak bebiş diyorum karnımda çok gergin birde 1-2 gündür bacaklarımın arasında acaip bir ağrı oluyor birde adet sancısı gibi sancı çekiyorum bazen hayırlısı bakalım

36+1 haftadayım benimde belimde ve kasıklarıma doğru ağrılaeım oluyo birde bebiş aşağıda olunca yürürken falan çıkacak mış gibi oluyor nst yede girdim sancı çıkmadı bakalım çarşamba günü dr gidecem allah hayırlısıyla bir avazda kurtasınhepimizi

Kizlar, ben 34+3 teyim. Nst ye dun ilk girdim. Doktorum bir sey soylemedi ama 180 e cikan yerler vardi. Normali 120-160 arasi olmalisiymis. Benim o anlarda sancim mi olmus demek?

Kizlar, ben 34+3 teyim. Nst ye dun ilk girdim. Doktorum bir sey soylemedi ama 180 e cikan yerler vardi. Normali 120-160 arasi olmalisiymis. Benim o anlarda sancim mi olmus demek?

hayır tatlım bildiğim kadarıyla öyle birşey yok, sancı olduğunda zaten doktorun bunu sana hemen söyler, sen bu konuyu doktoruna bırakabilirsin telaşa hiç gerek yok....:lepi: bence bebişin sadece heyecanlanmış olmalı.....:dance::dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…