sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

hosgeldın canım .

gece gece bol dedıkodu olacak bıze valla

yavas yavas toparlanıyoruz:KK1:

hoşbuldum canım :KK16:
evet baya bi dedikodu olcak . bende bahsediyim kendimi biraz 22 yaşındayımm 1 haziran itibariyle mezun oluyorum 2 yıldır nişanlıyımm 10 eylülde kısmetse düğünüm varr :KK16::KK16:

sashamia inşallah bi şekilde babandan parayı alır aşkını mutlu edersin. aşkın da değen biridir umarım. kulübün her yanında kalbi kırıklar, vay evli erkeklerle çıkanlar bi de hamileler var :KK70: aradan düzgün aşkı olup sıyrılabilen pek bi az görünüyor.
inşallah kızlar sevdiklerinizle nişanlarınız takılır. o zamana kadar hayatı zehir etmeyin doyasıya gezin tozun akışına bırakın saygıyı yitirmeden.ben şimdi kalp kırıklıklarımı anlatsam aa dersiniz bu mutluluğu bulduysa herkes bulur. aşka inancımı yitirmişken evleneceğim adamı buldum ayyy herşeyimmm yaaaa.

canım ınsallah alırım ınsallah .evet tatlım kadınların kalplerı hep buruk bızı heo uzuyorlar .

ınsallah bırgun ben de alyanslılar grubuna gırerırm ,o kadar ıstıyorum kı o yuzugu takmayı

hele bı o yuzugu takayım var yaa,valla gorgusuzler gıbı hep elım havada olacak

dost dusman catlatacam:KK53:

hoşbuldum canım :KK16:
evet baya bi dedikodu olcak . bende bahsediyim kendimi biraz 22 yaşındayımm 1 haziran itibariyle mezun oluyorum 2 yıldır nişanlıyımm 10 eylülde kısmetse düğünüm varr :KK16::KK16:

Allah devamını tez zaman da getırır ınsallah canım .

ınsallah bız bekarlar da artık yuzuklenırız :KK1:

X