Salonumdan detaylar

punchlinee

MANGA
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
785
1
s7302312ea2.jpg

s7302310vf1.jpg

benim gelin çiçeğimdi şimdi evimi süslüyor.. filleri de bi arkadaşım hediye etmişti, uğur getiriyomuş.. sanki getirdi gibi geldi :eek:

s7302311bs7.jpg

bu su takımını da baktım vereceği yok; babannemden çaldım :dance:

Son düzenleyen: Moderatör:
s7302307ii5.jpg

s7302315sq1.jpg

bu abajuru da kendim süsledim. aşağıdaki resim de yakından...

s7302314xq0.jpg

bu görmüş olacağınız saatte aslında eşantiyon bir takvimdi.. can sıkıntısından bu hale geldi.. :KK70:

s7302309sk7.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
mor peluş çok güzel yüz dediler bana alcaktım bende çok uygun almışsın defo falan mı vardı yoksa denk mi geldi bazen öle olurya :nazar:

hem biraz daha halı görünümü alır,daha hoş görünür, ebatı biraz büyür, e bi de kenarlardan tüyler çıkarsa diye korkuyom. daha çıkmadı ama....

halı kadar olmasa da kullanışlı.. estetiğine değer en azından
yerimseniben

görüntüsü içinmi yoksa kenarları çıkmasın diyemi overlok yaptıracaksın ben antre için istiyorum kullanışlıysa alıcam çokmgüzel renkleri var

slmmm, o peluşlardan bende kullanıyorum ve cok memnunum yıkama olayına gelınce makinada yıkamayı hıc denemedım, ben banyomda yıkıyorum zaten halı gıbı sert olmadıgı ıcın öle cok buyuk yer olmasınada gerek yok yıkandıktan sonra ışıl ışıl oluyo, tavsıye ederım pişman olmazsın emın olabılırısın, ama kenarını overlok yapma işlemı bana hıc hos gelmedı sonucta orjınallıgıını bozarsın, ve yaptırmanı gerek tırcek bı durum yok cunku kenardan atma sokulme gıbı bı olay olmuyo 1,5 senedır kullanıyorum....

mor peluş çok güzel yüz dediler bana alcaktım bende çok uygun almışsın defo falan mı vardı yoksa denk mi geldi bazen öle olurya :nazar:

canım, o kadar parça kalmış ellerinde.. başka şeylerde alınca onu o fiyata verdiler. bi de şansıma tam koltuklara uygun bir renkti. kaçırmak istemedim ben de ..

SU TAKIMIN ÇOK ORJİNAL, ÇOK BEĞENDİM.
YIKANABİLİR HALI ARAYANLAR.
BEN KIZIMIN ODASINA ALDIM, MAKİNADA YIKANABİLİYOR.
KAŞMİR MAĞAZALARINDA SATILIYOR MARKASI HOME STYLE.
100 * 150 = 80 YTL

fotoraf0187rt4.jpg

canim hepsi cok hos becerikli olmalisin.emegine saglik

overlok yaptırma güvercin bence böyle daha güzel çıkacak gibide durmuyor

zaten kararsızdım overlok konusunda.. sanki böyle daha doğal durcak gibi , sanırım vazgeçtim overloktan yerimseniben .. peluş halılar halıfleksin üstüne de güzel duruyor.. hem kayma ihtimali de olmuyor...tüylü, peluş eşyaları çok seviyorum, koltuk kırlentlerine de peluş yapsam diye düşünüyorum..çok beğendiğim kumaş çıkarsa alıp diktiririm..

canım henüz yıkamadım. zaten yeni aldım.. ama makineye kesin sığar.. kenarlarına da mor la overlok yaptırmayı düşünüyorum. yani mor kumaştan ,çerçeve gibi ..

Sakın onu makinede yıkama, evet yıkanır diye satıyorlar biliyorum ama ben yıkadım ve o tüyleri asla eski haline gelmedi. Birbirine yapıştı, keçeleşti gibi oldu. Bir daha öyle güzel tüylü açılmadı. Çok kirlenmiyorlar zaten, gerekirse elinde tüylerin yönüne doğru fırçalayarak falan yıka. Ya da makinede elde yıkama programı da olabilir belki. Bilmiyorum sadece benim deneyimim böyle..:kahve:

Bir de pazarda bunun metresini 10 liraya falan satıyorlar, istediğiniz kadar kesiyorlar. Enleri de 1,5 mt. oluyor sanırım. Öyle pahalı birşey değil. Tüyleri de çok dökülmüyor..

sewgili arkadaşım çok beğendim ferah bir yuva yapmışsın kendine
güzellikler ayrıtılarda saklı.. güle güle yaşlanın sıcak yuvanızda..
senin orta halını ben kendim kızım odasına birz miniğini ördüm ipi senin aldığın fiyattan fazlasına geldi bana:)))

sewgili arkadaşım çok beğendim ferah bir yuva yapmışsın kendine
güzellikler ayrıtılarda saklı.. güle güle yaşlanın sıcak yuvanızda..
senin orta halını ben kendim kızım odasına birz miniğini ördüm ipi senin aldığın fiyattan fazlasına geldi bana:)))

canım benim çok saol..ben de o püsküllü iplerden kırlent örmüştüm . ama eşim saolsun kırlentlerle savaşıyo resmen. ben de çıkardım. daha sağlam bişeyler yapcam kırlentlere. gerçekten dediğin gibi ipi bile daha fazla tutuyo ki bi de emek var.. eminim o da çok güzel olmuştur.. a.s.

ayy bayıldım bardaklı ahşap takıma yaaa kımbılır nerden alınmıştır :)

sanırım arap ülkelerinden birinden alındı. amcam silopi de gümrükte çalışıyodu. o getirmiş babanneme.. babannem şimdi annemlerde kaldığı için , evi çok bakımsız kaldı. bu takımı istedim. pek vermeye niyetli değildi ama ben çoktan kutulamıştım zaten :roflol:

X