Salonum İçin Avize Ne Önerirsiniz Arkadaşlar?

aysecikcik

sağlıklıyım...yeter bana
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009
1.453
3

merhaba arkadaşlar...salonumun avizesini değiştireceğim,fakat karar veremedim...burada avize modelleri başlığına da baktım fakat istediğim gibi bir model bulamadım...evinizdeki avizelerin resmini burada yayınlarsanız veya beğendiğiniz resimler de olabilir,inanın çok sevinirim....şimdiden teşekkür ediyorum....

:1hug::1hug:a.s.a.s.

cnm salon nasıl dösenmis renk ve detaylarıda vermelisin bence ole daha faydalı olabiliris :1closedeyes:

canım benim...salon duvarları pembe sedef......koltuklarım siyah deri ve krem.....mobilyalarım ise kahverengi...dün avize modelleri için çarşıya çıktık eşimle...fakat o kadar çeşit var ki,karar veremedim...hangisinin yakışacağını kestiremedim...yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum zevkli hanımlar....

:lepi:Şeniz

canım benim...salon duvarları pembe sedef......koltuklarım siyah deri ve krem.....mobilyalarım ise kahverengi...dün avize modelleri için çarşıya çıktık eşimle...fakat o kadar çeşit var ki,karar veremedim...hangisinin yakışacağını kestiremedim...yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum zevkli hanımlar....

:lepi:Şeniz

salonunun resmini çekip koysan iyi olur canım.
fazla renk var gibi geldi bana.
salon klasikmi değilmi resim görmeden bişey diyemeyiz.

evimizin boya işlemleri dün bitti...ve her yer dağınık...arada bir mola verip nefeslenmek,dinlenmek için KK ya giriş yapıyorum....:icecream: sizlerin yazılarını okudukça dinleniyorum arkadaşlar....kaydirigubbakcemile2 evin dağınık olması sebebiyle resim ekleyemiyorum...tüm eşyalar odanın ortasına taşınmış durumda....:bbo: boya işlemi bitti şimdi avize taktıracağız,fakat sizlerden hala bir yorum gelmedi....:1no2::1no2::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

53750682.jpg

cnm arama motoruna avize die yazarsa bir cok site cıkar

haklısın canım,fakat her avize de eve yakışmıyor ve burada göründükleri gibi durmuyor...benim buradaki amacım sizlerin evinizdeki avizeler hakkında fikir alışverişinde bulunmaktı....hiç beğenilmeyen bir avize bile evde çok şık durabiliyor ve ben bu konuda sizlerden yardım istemiştim....sağol bitanem yine de...öpüyorum canım ....
Şeniz

X