Pudra, Fondöten, Kapatıcılar SALLY HANSEN AIR BRUSH MAKEUP Sprey Fondöten

eladalya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2010
152
0
merhabalar ben sally hansenin sprey fondötenini almak istiyorum kullanan kişiler cok övdüler kullanan arkadaşlar var mı ve eczanelerde varmış sanırım bi bilginiz var mı ?

belki yanlış renk tonuydu aldığım bilemiyorum ama doğal durmuyo sanki belli oluyo bence..ama benim bacağımda eski ve koyu renk batık lekeleri var. bi eczanede deneyip tonuna net olarak karar vererek almanı tavsiye edebilirim(fiyatı 40-50tl arasıydı sanırım)..lorealinde benzer bi ürünü var:79:

aman aman almayın gözenekli ciltlerde gözenekleri bi garip yapıyor, gözenekleri sadece açmıyor bi garip hale getiriyor ben yediğim haltı onarmak için tonla para harcadım..bilginize...aman Allahım korkunç bi ürün...bu arada cildim hassas değildir kullandığım ürünlerede hep poztif yaklaşırım..ben bu sprey fondotenden korktum vallahi

buğday tenli bir arkadaşım kullanıyor , belli olmuyor yüzüünde ama spreylimi bilmiyorum sally hansen diyordu da

Yüzde belli olmuyor ama pürüzsüz bir cildin varmış gibi gösteriyor :) Gözenek problemin yoksa kullanabilirsin ama benşm tavsiyem alinin arka tarafına püskürtüp sonra stippling fırçasıyla oradan alıp yüzüne uygulaman, çok daha iyi bir sonuç veriyor :) İstersen özelden yardımcı olabilirim bu konuda :KK34:

X