Salati Tefriciye hakkında bilgi verir misiniz ?🌸

maviartemis

Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2023
204
369
Hayırlı Sahurlar 😇

4444 salati tefriciyeyi atanmak için okumak istiyorum fakat 4444 taneyi tek başıma kısa bir sürede bitiremem tek başıma o yüzden günlük 100 tane niyetim için okumaya devam edeceğim 4444 sayısı olana kadar ama birçok yer de hemen bitirilmesi gerek diye yorumlar okudum doğrusu nedir ? 🌸
Cevaplayan herkese şimdiden teşekkür ederim yorumlarınızı bekliyorum. 😇

Hayırlı Sahurlar 😇

4444 salati tefriciyeyi atanmak için okumak istiyorum fakat 4444 taneyi tek başıma kısa bir sürede bitiremem tek başıma o yüzden günlük 100 tane niyetim için okumaya devam edeceğim 4444 sayısı olana kadar ama birçok yer de hemen bitirilmesi gerek diye yorumlar okudum doğrusu nedir ? 🌸
Cevaplayan herkese şimdiden teşekkür ederim yorumlarınızı bekliyorum. 😇
Duanin kabulunu ancak Allah bilir. Duanızı hemende kabul eder yıllar sonrada kabul eder. Tefrice yi kendiniz bitirin. Bu çabanız Allah cc daha sevimli gelecek . Kalbinize şüphe düşürmeyin.

Duanin kabulunu ancak Allah bilir. Duanızı hemende kabul eder yıllar sonrada kabul eder. Tefrice yi kendiniz bitirin. Bu çabanız Allah cc daha sevimli gelecek . Kalbinize şüphe düşürmeyin.
Tabii ki hiç şüphesiz çok şükür. Allahim tez vakitte hayırlısı ile kabul etsin . Çok teşekkür ederim. 🌸

Biz eşyanın arkasındaki hakikati bilmiyoruz acele ediyoruz hemen olsun diye . Bazen daha güzeliyle mukafatlaniyoruz . Sen tefriceni cek cani gönülden gerisi rabbimin takdiri :KK19:

Allah kabul etsin niyetinizi ,kendiniz okumanız en güzeli olacaktır ben kardeşimin işi için okumuştum 7 günde,okurken de sadakayı çokça verin çok güzel sonuçlandı çok şükür beklediğimizden de güzel oldu. Allahım kendinden başka hiç bir kapıya göndermesin,Aminn.

Allah kabul etsin niyetinizi ,kendiniz okumanız en güzeli olacaktır ben kardeşimin işi için okumuştum 7 günde,okurken de sadakayı çokça verin çok güzel sonuçlandı çok şükür beklediğimizden de güzel oldu. Allahım kendinden başka hiç bir kapıya göndermesin,Aminn.
Amin çok teşekkür ederim. Ben tek başıma okumayı hemen bitiremem pek vaktim şu aralar dediğim gibi hergün düzenli bir sayıda okurum inşallah. Keşke vaktim olsaydı da hemen okusaydım .🥲

X