🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

🤣 afiyet olsuuun yarin eksiler yolda o zaman

Ay benim kızmda 2 gundur kısır istiyor
Yapmadım cunku yaparsam kesin yerim
Cuma gunu yapaym diyorum hem yerimde🤣 bulguru az bol yesillkkle

masallah diyelim🤩 bende 2 gundur superim ama zorrrrrlaaaa
Bktım biraz galiba🙈

Harika bir menü 👏🤩😍

Yaaaa yaptın ama yemedin mi
İradeni ayakta 👏

Cauyyyyyy diye olüyorum ama esim gec gelecek yemege beklemedik bari caya bekleyeyim😅
Bazen böyle iradeli olabiliyorum, her zaman değil ama :KK70::
Ben erken yaptım çayı, eşim nöbete gittiği gün erken hazırlıyorum 😂

Yaaa bıktım dedim ama arada kalan bi etegimi buldum😀 az once giydim
Ben şok en zayif zamanimda icini doldurdugum etek ustumden düşüyo
Dedim kendime manyak misin 🤣 yeme bak bu herseye bedel
Kuzum bıktıysan bir iki hafta kilonu sabitlemeye çalış, bırakmak yok💪, en kötü ihtimalle bu kiloyu koruyacağız, yoksa yine alırız kilo, bilmem kaçıncı kilo verişim :KK43: geri alışlar çok fena oluyor, sakın benim düştüğüm hataya düşme. Olmadı cumadan sonra kendine 1 gün ödül ver , dilediğini ye, hem vücut şaşırtırsın hem nefsini köreltmiş olursun😊

Burada bulunma amacımız hem kilo vermek hem önceden yaşadığımız kilo alışları engellemek. Hakikaten o kadar çok kilo alıp verdim ki, sayısını unuttum :KK43: bu sefer aynı hataya düşmek istemiyorum ve sizinde aynı hataya düşme izi istemem, burada birbirimizi kontrol edeceğiz ve keyifle kilomuzu verip koruyacağız inşallah 💪 Efser Efser M Minikkelebk ❤️

Kuzum bıktıysan bir iki hafta kilonu sabitlemeye çalış, bırakmak yok💪, en kötü ihtimalle bu kiloyu koruyacağız, yoksa yine alırız kilo, bilmem kaçıncı kilo verişim :KK43: geri alışlar çok fena oluyor, sakın benim düştüğüm hataya düşme. Olmadı cumadan sonra kendine 1 gün ödül ver , dilediğini ye, hem vücut şaşırtırsın hem nefsini köreltmiş olursun😊
Haklısnn baya uzun zmaan oldu
1 gun ödül veririm o mesele degil😅
yılbasi hedefimizi tutturalım
Ondan sonra bir 2 hafta kilomu düşünmek istemiyorum
En azindan vermeye calismak istemiyorum
Ama su halimdende hic mutlu degilim
Egwr boyleyken korumaya gecersemde mutsuz olacağım
66 olayım belki 1 ay koruma yaparım😘
Almayalım yaaa😭
Benim oğlum 10 yasinda anne ye artik nasil olsa geri alacaksin diyor gecende
Bi bakis atmışım 😂
Dedim Allah korusun

Yaaa bıktım dedim ama arada kalan bi etegimi buldum😀 az once giydim
Ben şok en zayif zamanimda icini doldurdugum etek ustumden düşüyo
Dedim kendime manyak misin 🤣 yeme bak bu herseye bedel
Bende deniyorum ama aradığımı henuz bulamiyorum :KK43: inşallah baharda hepsi tiril tiril olsun uzerimde. Ah ah yaza cok dugun olcak akrabalardan. Hatta ve hatta kaynım bile çıkabilir. O yuzden ipe asılmaya başladım ne kadar versem kâr olcak

Haklısnn baya uzun zmaan oldu
1 gun ödül veririm o mesele degil😅
yılbasi hedefimizi tutturalım
Ondan sonra bir 2 hafta kilomu düşünmek istemiyorum
En azindan vermeye calismak istemiyorum
Ama su halimdende hic mutlu degilim
Egwr boyleyken korumaya gecersemde mutsuz olacağım
66 olayım belki 1 ay koruma yaparım😘
Almayalım yaaa😭
Benim oğlum 10 yasinda anne ye artik nasil olsa geri alacaksin diyor gecende
Bi bakis atmışım 😂
Dedim Allah korusun
Hadi o zaman yılbaşına kadar dikkat edelim 😀 sonrası Allah kerim 😊
Yalnız oğlun neden öyle dedi acaba, sen çok kilo alıp veriyor musun😂 benimkiler kilo verdiğimi bile anlamıyorlar 😂

Bisikletin faydası oluyor mu ?

Ben de çok sürüyorum hatta markete parka ormana hep bisikletle gidiyorum ama pek bana etki etmedi.
Aslında spor amaçlı sürmüyorum işe gidip gelirken iyi oluyor,😀 faydası şöyle ki bacaklar sanki inceldi, tabi ben çok uzun süre süremiyorum vakitsizlikten.
Bence devam et sürmeye, hareket oluyor, hatta vaktin varsa 30-40 dk sürsem 1 saat yürüyüşe bedel bence👍

Aslında spor amaçlı sürmüyorum işe gidip gelirken iyi oluyor,😀 faydası şöyle ki bacaklar sanki inceldi, tabi ben çok uzun süre süremiyorum vakitsizlikten.
Bence devam et sürmeye, hareket oluyor, hatta vaktin varsa 30-40 dk sürsem 1 saat yürüyüşe bedel bence👍
Ya bende bayağıdır bisiklet sürünce biraz gideceğim yerlere yuruyeyim demiştim.

Yine deneyeyim babaklim.

Peki trampoline binen var mı? Faydası var mı?

Ben de yarından yazayım menümü.

Bugünde aslında çok abartı yemedim ama sabah papatya ekmeklerin birtane yuvarlağı büyüklüğünde tam buğday ekmeği yedim . İnşallah yarın dikkat ederim. Ve yazarım

X