🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Anaa dogumlarla boy kısalıyor mu. Bende kendimi olctureyim bari
Aslında benim babam da bariz kısaldı.ayakları bile küçüldü
Doğumdan mi yaştan mı bilemedim büşra.
Bu bağğyanlar 40 yaşında idi sanırım

Amanın daha 35ken tadını çıkarayım

Yok bizim oyle sorun olmuyor tavuk yahni yaptik. Tarhana corbasi yaptik bide salata yaparim
Annen rahatsız mi?
Genelde annemde de ben yaparım.dizleri hiç iyi değil ama illaki araya bi sigara böreği sıkıştırır çocuklar yer diye.

Annen rahatsız mi?
Genelde annemde de ben yaparım.dizleri hiç iyi değil ama illaki araya bi sigara böreği sıkıştırır çocuklar yer diye.
Bende dün evde borek yaptim getirdim buraya :)
Benim annem 2010 da meniskus ameliyati oldu. Ben 16 yasinda bekardim, o zaman. Her işi bana yıktı tabiri caizse. Evlendikten sonra bile uzun zaman yillik temizliklerine varana kadar yaptım. Ne zaman geldiysem hep bir işini yaptim. Gecen yildan beri 2. Cocuktan beri fazla bisey yapamiyorum. Çünkü kendi evime yetisemiyorum ve artik biktim yapmak istemiyorum.. baskalari anne evine gider dinlenir, ben daha çok yoruluyorum

Geçmiş olsun canım, bende anne evinde çalışanlardanım, 75 yaşında anneciğim, Allah sağlık sıhhat versin analarımıza

Bugünkü menüm
tavada 2 yumurta
4 zeytin
2 çorba kaşığı lor köy peyniri karışık (börek içinden artmıştı)
yeşişlik domates
1 greyfurt suyu ve çay

ara
1 kahve 3 ceviz 2 minik cennet hurması

öğlen 1 havuç 1 kase zerdeçallı yoğurt

ara 9 lu çay 1 kahve

akşam
3 fırında mantarlı tavuk baget (2 baget küçüktü)
1 büyük bardak ayran
havuç ve turp

Afiyet olsun kızlar
Menuleriniz cok guzel

benimki
Sabah 1 dilim biftek
2 dilim çialı ekmek
Biraz tel peynir
Ara 2 hurma
Aksam cigerkavurma 3-4 kasik
Salata
Bulgur pilavının tadına tuzuna baktm

Çok güzel afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…