🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Fırın ve unlu mamul ruhsatlı iş yerlerine ait ekmek dağıtım araçlarıyla sadece market ve bakkallara ekmek servisi yapılabilecek, ekmek dağıtım araçlarıyla sokak aralarında kesinlikle satış yapılmayacaktır.
Lokanta ve restoran tarzı iş yerleri, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu Cumartesi ve Pazar günleri 10.00 20.00 saatleri arasında sadece paket servis şeklinde hizmet sunmak üzere açık olabilecektir.
Yeni bir karar alınıncaya kadar ülke genelinde hafta içerisinde yer alan günlerde (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) 21.00-05.00 saatleri arasında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacaktır.
Sokağa çıkma kısıtlamasındaki getirilen sürelere uymak için istisna getirilenler dışındaki tüm iş yerleri hafta içi saat 20.00'de kapanacaktır.

Aylık hedefimi neydi unuttum yaaksiyonlu bir aydı tartı meseleside kafamı karıştırdı sanırım aklımdan uçtu bu ay için 2 kilo bana kafi
hepimiz 2 kilo demistik canım
Olur canım seni mi kıracağım 600 Gr olmasın senin için 400 Gr daha veririm
Ha ha ha
Harikasın
Tamam bu hafta 1 kilo
Bizimkiler konuşuyordu bende bilmiyorum sanırım paket servisler açık tam emin değilim
Açık açık kuzum
Bende ne zaman yedim
Dışarıda hatırlayamadım vaktim gelmis bak

Saba normal kahvaltım ustune 3 ceviz,bikac catal incir receli
Aksam 2 kasik mantidan,2 kasik yogurt
Bi kasik kurufasulye
Aslinda tırtıkladım sofraya oturmadm
Cezalıyım

Hafta sonu pizza var demek ki, çocuklar yaşadı, dolma yerine pizza

hepimiz 2 kilo demistik canım

Ha ha ha
Harikasın
Tamam bu hafta 1 kilo

Açık açık kuzum
Bende ne zaman yedim
Dışarıda hatırlayamadım vaktim gelmis bak
Tamam canım ben bu günü sildim yarından itibaren tam gaz devam,
Bu gün çok fena hala midem kasılıyor öyle doygun ki, gel gör ki gözüm hala aç, oysa ki 1 lokma yer yok yemeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…