🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kızlar kaç beden oldunuz, ben hala eskileri giyiniyorum bedenimi bile bilmiyorum, büyük ihtimalle 40 ım galiba :KK70::
Asıl beden bilmeyen benim🤣🤣
42 yim galiba ama
40 îm icine giriyorum ama kendimi rahat hissetmiyorum🤭🤭🤭
Bir 5 versem rahat rahat 40 î giyerim gibi sanki sanki
Bilemiyirum ama
Pek biseyde almadm magazaya da gidip deneyemiuorum
5 kilo verene kadarda almayî düşünmüyorum Galiba yani :KK53:

eylül Ekim gibi bir pantolon almıştım 42 bedendi o genişledi gibi özellikle iç bacak ve basen kısmı bol 😬bel sıkıyordu şimdi çok rahat hatta 2 batmak bol diye bilirim
40 o zaman 2 parmak 1 beden bence😀
Asıl beden bilmeyen benim🤣🤣
42 yim galiba ama
40 îm icine giriyorum ama kendimi rahat hissetmiyorum🤭🤭🤭
Bir 5 versem rahat rahat 40 î giyerim gibi sanki sanki
Bilemiyirum ama
Pek biseyde almadm magazaya da gidip deneyemiuorum
5 kilo verene kadarda almayî düşünmüyorum Galiba yani :KK53:
Bende inat ettim almıyorum kıyafet belki 61-62 gibi alırım, şimdilik idare ediyor bakalım 🤩

Bende inat ettim almıyorum kıyafet belki 61-62 gibi alırım, şimdilik idare ediyor bakalım 🤩
Bilmiyorum bu ara sadece ihtiyacım için çıkıyorum dışarı hiç bir şey denemedim.dolapta kalan 40 bedenlere bakayım bir 🤪
bende bu kış hiçbir şey almamak istiyorum zaten salaş giymeyi seviyorum🤪 şu sıra dışarı yada özel bir davette yok o yüzden evde ne varsa onunla idare edeceğim 😊
al ver hikayem çok olduğu için dolapta 38 bedene kadar var 😏yazın baştan aşağı kısmetse yenilerim ❤️

Bilmiyorum bu ara sadece ihtiyacım için çıkıyorum dışarı hiç bir şey denemedim.dolapta kalan 40 bedenlere bakayım bir 🤪
bende bu kış hiçbir şey almamak istiyorum zaten salaş giymeyi seviyorum🤪 şu sıra dışarı yada özel bir davette yok o yüzden evde ne varsa onunla idare edeceğim 😊
al ver hikayem çok olduğu için dolapta 38 bedene kadar var 😏yazın baştan aşağı kısmetse yenilerim ❤️
Bencede almayın Bir sure
Sizin dolaplarınızda gecen seneden kalma vardır kıyafetleriniz
Benim baya bayadır xxl bedenim
Ve onlarinda salaslarini giyiyordum
Simdi ustumden dökülüyor ister istemez😂
Ama bir 5 kilo daha almak yok yinede

Gece ac yattım resmen bi 200 gram daha ödem tutmusum🤭
Cuma hedefinden kosarak uzaklaşıyorum galiba😬

X