🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Yok kuzum bu tartıyı baz alcağım şimdilik oynayan gramlar önemli yoksa ne verdiğimi bilemeyeceğim burda kayıtlı kalsın değişirsem en azından bir hesabım olsun 😏
Bence de kalsın ya tartına yazık etme, o kilo farkları hep oluyor, ben yarışmalarda 7-8 kilo farkı gördüğüm oldu😬

Efser squat plank bunlar beli çok inceltiyor aslında, hele squat 5-10 günde fark ediyor, özellikle arka bel kısmını👍 ben dambıl ile yapıyorum kollarda aradan çıkıyor, tabi eskiden yapardım, şimdi bir hevesle başlayıp 2 gün sonra bırakıyorum 😔

Bence de kalsın ya tartına yazık etme, o kilo farkları hep oluyor, ben yarışmalarda 7-8 kilo farkı gördüğüm oldu😬
Şu anda yapacak bir şeyim yok gramda olsa hesabım olsun
hele bir dinlensin bakalım
kendimi kandırmak istemem 7 8ile ben bile bu şekilde burda bildirim yaparken sıkılıyorum 🙈yani yarışma olsa haksızlık olur diye bildirim vermezdim 🙈
Yine çok iyi👍 ben bu sabah 400 Gr artıydım, bakalım yarın ne kadar artı olacak😬 sorun değil üzülmüyorum 😊 böyle olmasına alışacağım,🤔
Hiç üzülme kuzum herşey doğal süreç gibi yaşarsak çözümünde sıkılmadan üretiriz 🥰

Efser squat plank bunlar beli çok inceltiyor aslında, hele squat 5-10 günde fark ediyor, özellikle arka bel kısmını👍 ben dambıl ile yapıyorum kollarda aradan çıkıyor, tabi eskiden yapardım, şimdi bir hevesle başlayıp 2 gün sonra bırakıyorum 😔
Bakalım bende yürüyüş diyorum evin yoğunluğunda kendimi dışarı atamıyorum sonra yine bahane deyip üzülüyorum 😔
üst bacak 56 alt bacak 38 kuzum inşallah doğru yerleridir 🤣

Şu anda yapacak bir şeyim yok gramda olsa hesabım olsun
hele bir dinlensin bakalım
kendimi kandırmak istemem 7 8ile ben bile bu şekilde burda bildirim yaparken sıkılıyorum 🙈yani yarışma olsa haksızlık olur diye bildirim vermezdim 🙈

Hiç üzülme kuzum herşey doğal süreç gibi yaşarsak çözümünde sıkılmadan üretiriz 🥰
Burada kendi kilomuzu, ne verdik ne oldu kontrol altına alıyoruz, artı eksi vs. Neyse o, hiç strese gerek yok, yarışma olsaydı belki bırakıp giderdik, insan her hafta standart kilo veremez, çok dikkat etsek bile bazen anlamsız artı olabiliyor,

D6558CA7-BD95-4165-9455-221685457CD2.jpeg
bu hafatanın kilo bildirimim 71.4
sanım halanın ödemi gitti 🤗

Eki Görüntüle 2719826
bu hafatanın kilo bildirimim 71.4
sanım halanın ödemi gitti 🤗
🤩 yasasin
Haftaya birden daha cok gider
Geçen hafta 65.9
Bu hafta 66.9
Fark +1 kg
Böyle olacağı belliydi zaten