🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Ay bende bir tarif avrdi harika oluyodu
Bulursam atarım
Bir kez yapmistim
Kuzenİmde almıştım tarifini

Yeşile çok az kalmış değil mi, boy çok farkediyor ya
Evet cm basina 1 kilo fark ediyor
Olsun sana da cok az kaldı 3 kilom filan var galiba
Kızlar beni 2 aydir gormeyen kardeslerim
Ablaaaa noldu sana
Aaaa naptın kendien
Nerdeyse evlendigin haline dönmüşsün abartiyolr tabi
Gelip gidip a aaaa

Afiyet olsun canım, çaya doyamadım bu gün,
Sorma canım hele bu hafta hem gergin hem yorucuydu, iş yerinde yoğundu, hafta sonu ev bile temizlemedim bir süpürdüm o kadar
Süpürdüysen evdekiler ona sukretsinler
Masallahn var senin
Hem ise hem eve hem cocuklara
Tabiki hava alacaksın
İsguc her zmaan yapılır

Maşallah güzel kilo verdin, çok çok farketmiştir kardeşlerin haklı, ne güzel bir duygu, gayet güzel devam ediyorsun sen hakediyorsun
Sanırım 62 olmam lazım daha 4 kilo civarı var, ama önemli değil zoru atlattığımı düşünüyorum, 3 ay önceki halimle şimdiki halim baya fark etti, birde o dönem çok düzensiz besleniyordum, göbek ve alt karın çevrem inanılmaz fazlaydı, sanki yarım dünya birde o dönem her gün farklı bir rakam oluyordu, bu gözler 79 uda gördü yani neyse ki geldi geçti çok şükür, şimdi rutuşlar kaldı

Bu hafta böyle olsun, ev her gün süpürmek gerekiyor, çocukların bu konuda maşallah ı var birde çamaşır yıka yıka bitmiyor,
Ben seni hangi topikten hatirliyorum acaba ya bi türlü cikaramiyorum ama gecmisten tanidigima da eminim. Sen beni hatirliyor musun?

ya dimi 79 nereee 65 nere masallah
Cok şükür halimize daha da iyi olacagiz ins
Bu hafta böyle olsun, ev her gün süpürmek gerekiyor, çocukların bu konuda maşallah ı var birde çamaşır yıka yıka bitmiyor,
Evet ya birgun süpürme
Ama calisam olunca kendjni yorma
Ev icin
Oldugu kadar

Ben seni hangi topikten hatirliyorum acaba ya bi türlü cikaramiyorum ama gecmisten tanidigima da eminim. Sen beni hatirliyor musun?
Takimdan
Merhaba, takımlardan olabilir mi acaba,
Olur olur 12 takimda birlikteymissiniz 1 2 dene once
Ütü yaptım Şükür, aslında yapmayacaktır ama aradan çıkardım iyi oldu iyi geceler hepinize
Ohhh mis
Eline Saglik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…