🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Beni bitirecek anlasilan mavi ay
Ben bugun kendimi cok zor tuttum
Hemen mide aciliyo valla🤭
Cokta yuklenmedim bende yavas yavas diye
Yedim sağlıklısından
Menün güzeldi canım, bence sana da iyi gelecek, inan ben şoktayım cuma yediklerimi yazmadım buraya düşün😬 bu gün sabit olunca şaşırdım, e daha 4 gün var gün ola harman ola😂🤩 bazen vücut şaşırtmak iyi oluyor, devamlı değilde, arada bir yapmalıyız 😃

Mavi ayın özeliği odaklandığın şeyi lehine çevirmek :21:bence güzel sonuçlar alacağız 😍bu aralar aklına kötü olmumsuz şeyler geçirmeyelim olumluya yönelelim bol bol şükür ve güzel dualar edelimiki lehimize olsun🥰
Bende öyle yapıyorum, inan sen demesen haberim olmazdı, o kadar uzağım astrolojiye 😊

Menün güzeldi canım, bence sana da iyi gelecek, inan ben şoktayım cuma yediklerimi yazmadım buraya düşün😬 bu gün sabit olunca şaşırdım, e daha 4 gün var gün ola harman ola😂🤩 bazen vücut şaşırtmak iyi oluyor, devamlı değilde, arada bir yapmalıyız 😃
Benimki şapşirik oldu
İns yolunu bulur tekrar😂
Bu 2 hafta harika sonuclar bekliyorum senden

Kızlar ben çıktım iyi geceler,❤️

yarın 66.5 görmek istiyorum bakalım tutacak mı😬 çok fazla dedim sanırım😊

Bende öyle yapıyorum, inan sen demesen haberim olmazdı, o kadar uzağım astrolojiye 😊
benimde takip ettiğim bir iki kişi var arada onlara bakıyorum ondan yoksa çok bildiğimden değil 😌ben hiç birşeyin öylesine yaratıldığına inanmıyorum bu dünyada herşey insan oğluna hizmet edilmesi için var olmuş ama bizler başka amaçlara çevirtmişiz amaçtan şaşmış hale getirmişiz 😞
Aranzda hic zeytin yapanınız var mı?
Ben cizip suya koydum bilginiz varsa soru sorcam😂
Ablam yapardı sanırım onun suyu acısı gecene kadar hergün değişeceksin sonra tuzlayıp limonlayacaksın diye biliyorum 😏

X