🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

710ADA3B-3AE3-488B-8AA7-6CD446DEECE4.jpeg
bende iciyorum şimdi 🥰
Hepimize afiyet olsun
Balkondan öyle bir koktu ki
Üst komsum yaptı galiba
Dayanamadım yaptım

Bende 4 gundur aynıyım 🤷‍♀️
mutlaka gidecek
Yanlış olmazsa eninde sonunda gidiyor
Yapma yapma bu hafta süpersin
Bu gün dayanamadım kiloma baktım, bu hafta ne kadar dikkatliydim ama 700 Gr artım var😃 üzülmedim, belki direnç kilodur, nasılsa gidecek, ama bu hafta saf pro detoks vs. Yapmıycam😃

Nasıl bırakacak mısın kahvaltıyı😔
kahvaltıyı bırakır mıyım hiç 🤗
sadece biraz ara verim yulaf ezmeli kahvaltı yapacağım ben ara ara Klasik kahvaltıya ara verip Meyveli kahvaltı yaparım bunu diyetisyenim önerirdi 🙃
zor olsana minik bir ara vereyim biraz metoblizma şaşırsın bakalım 🤓bildiğim bir kaç sütlü meyveli kahvaltılıklar var malzemeyi alayım sizlerde yazarım🥰

Arada bende yiyeceğim, bardaklara iyi gelir, üzüm de yakıştırdım ben😃
Sende benim cocuklar gibi üzümcusun
Uzum ver 3 ôgun yesinler
Yakisir tabi
Yulafi hic bu kadar severek yiyecegimi dusunmezdim
Cunku eskiden ilk gulaf kepegi almıştım
O benim midemi bulandırmıştı 🤭
Bunu cok sevdim

kahvaltıyı bırakır mıyım hiç 🤗
sadece biraz ara verim yulaf ezmeli kahvaltı yapacağım ben ara ara Klasik kahvaltıya ara verip Meyveli kahvaltı yaparım bunu diyetisyenim önerirdi 🙃
zor olsana minik bir ara vereyim biraz metoblizma şaşırsın bakalım 🤓bildiğim bir kaç sütlü meyveli kahvaltılıklar var malzemeyi alayım sizlerde yazarım🥰
Bak bu güzel fikir, arada değiştirmek lazım, bu gün benimde farklıydı 😃

Sende benim cocuklar gibi üzümcusun
Uzum ver 3 ôgun yesinler
Yakisir tabi
Yulafi hic bu kadar severek yiyecegimi dusunmezdim
Cunku eskiden ilk gulaf kepegi almıştım
O benim midemi bulandırmıştı 🤭
Bunu cok sevdim
Yulaf kepeği çiğ olarak güzel olmuyor ama yumurta ile cok Güzel omlet oluyor ve doyurucu, tavsiye ederim😃

Yulaf kepeği çiğ olarak güzel olmuyor ama yumurta ile cok Güzel omlet oluyor ve doyurucu, tavsiye ederim😃
Aynen canım ya 10 sene once arkadasim tavsiye etmişti
Ne bileyim ben cahilce bi deneyim olmuştu
Yumurtaya filan kattim ama sonra ogrenince
Bir kere sogudum iste

Mesela benim 70-72 kiloda. 66-65 kiloda ve 57-58 kiloda duraklıyorum. Bir iki hafta kıvranıyordu, ne kadar sıksan en çok 200-300 Gr ancak gidiyor

X