🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Tabi oruç derken iftar ve sahuru kısıtlı yapıyorum. Herşeyi yemiyorum. Ekmek çok az genelde çorba salata.

Bide ben büyük oğlumda 10gune bir kendime sevdiğim bir şeyi ödül olarak yapardım. Az da olsa mesela puding, yaş pasta, börek vs vs bunlardan biri olurdu. Ozaman 2 ayda 62kilodan 56kiloya düştüm. Oruç da tutmuştum 1ay.sizde böyle "ödül günü" yaparmisiniz. Tekrar bu sistemi uygulamayı düşünüyorum

Sabah kahvaltım
2 yağda yumurta
1 dilim beyaz peynir
1 2 dilim köy peyniri
domates salatalık çay
bir parça pazlama (yağsız)
bir lokma peynirli közleme

ara 1 sade Türk kahvesi

akşam
kaçamak oldu biraz (ismini yazıp arkadaşların motivasyonunu bozmuyayım)

bu hafta da bunun artılarını temizlerim artık
anneme uğradım uzun süredir görüşmemiştik.canım ya zayıfladığımı fark etti hiç diyetteyim demedim ona hastaymısın sen bir şeyin mi var diyip durdu. yok anne bir şeyim yok demekten artık

Ben ödül yaparım bu 2 ay pek yapmadım ama önceki diyetlerimde çok yapıyordum ve çok güzel kilo veriyordum, biz ona vücudu şaşırtmak diyoruz

Ben ödül yaparım bu 2 ay pek yapmadım ama önceki diyetlerimde çok yapıyordum ve çok güzel kilo veriyordum, biz ona vücudu şaşırtmak diyoruz

Kendi kendime uydurmuștum ama inan çok iyi gelirdi 10gune bir tartınırdım ve o gün ödül günü olurdu

Afiyet olsun çok güzel vay merak ettim ne yedin canımız istemez ya
Annecimi özledim ya, ne mutlu gördün sen. En son Mart 15 te görüştük ve korona patladı bir daha gidemedim

Kendi kendime uydurmuștum ama inan çok iyi gelirdi 10gune bir tartınırdım ve o gün ödül günü olurdu
Bende öyle farketmeden arada kaçırıyordum, bı baktım öyle çok güzel kilo veriyorum zaten bazı şeyler farkında olmadan kendin kesvediyorsun. Örneğin bu günlüğe 2012 gibi başladım emziriyorum, 2 ay hiç kilo veremedim, sonra dedim madem kilo veremiyorum bari sağlıklı besleneyim, arada kacamaklarim çok oldu ama oda ne 4_5 ayda 19-20 kilo gitti, emzirmek avantaj, sen sağlıklı doya doya ye biraz hareket et bak ne güzel kilo vereceksin.

Evet ilk sayfalara göz gezdirdim. Maşallah nerden nereye. Bide buna çok inanırım istek ve azim olduktan sonra kilo vermek zor olmuyor.
Sen kaç ay emzirdin?

Afiyet olsun çok güzel vay merak ettim ne yedin canımız istemez ya
Annecimi özledim ya, ne mutlu gördün sen. En son Mart 15 te görüştük ve korona patladı bir daha gidemedim
canım yaa
inan bizde öyleyiz doğru dürüst oturup hasret gideremedim hep kaçak Göcek yaşı ileri ödüm kopuyor o yüzden kıyamıyorum gidemiyorum
ne yediğimi unuttum
asıl kaçamağın babası annemde gelde yapayım deyip duruyor bana hem yağlı hem Bulgurlu
anne dedim kar yağsın senle camın önünde yiyelim dedim maksat korumaya geçeyim öyle

Aynen şu pandemi yüzünden gidemiyorum annem babam yaşlı ne olur ne olmaz.
Ben annemden içli köfte isterdim, çok severim
Bundan sonra ara ara yap kacamaklarini hakediyorsun,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…