🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Senin daha iyi, inan işime gelirdi benimki hayatta pisirtmez illa evde pişecek Allahtan temizletmis yoksa ben temizleyecektim
Benimde çok aram yok ya İlaki yapalım dememama dışardan ya kızarmış ya ızğara geliyor insan bir düşünüyor ister istemez
balıkları çok tanımadığım için bir keresinde uskumru istedim o çok fena kokuyor.dışardan geldiği halde o koku çıkmadı gitti

Bende pek tanımam, bir kaç çeşit biliyorum hamsi istavrit çipura çinekop somon palamut bunlar

Rahmetli kayınpeder kışın ortasına kadar bulup getiriyordu çok severdi.
ben derdim nerden geliyor bu üzüm o derdi öyle dayanıklı üzüm cinsleri var derdi
Allah rahmet etsin,
geçen dışarıda bıraktım üzümü hemen kötü oldu, geçen hafta dolaba koydum baya dayandı bundan sonra dolaba koyarım, ben yemeyince uzun süre tukenmiyor, çocuklar 5-20 tane yiyip birakiyorlar

Bende pek tanımam, bir kaç çeşit biliyorum hamsi istavrit çipura çinekop somon palamut bunlar
Hepsi omega 3 işte bende bilmem balıkçı ne verirse he ondan işte derim herhalde sanki birtanesi hamsiye çok benziyor
Amin kuzum eskiler bilirde biz nerde bulalım benim balık hesabı işte

İmrenmiyor değilim, bu yaşıma geldim hala sabah uykusuna bayılırım, hatta bazen hafta sonu alarm çalar uyanıp yeniden uyumak bana büyük keyif verir,
Ben çoçukluktan beri böyleyim gün bende erken başlıyor

Aynen hepsi güzel, hamsiye brnzeyen istavrit
Mizacin öyle, benim eşimde pek uyumaz, onada imreniyorum, uyanınca kalkar, ben tekrar tekrar uykuya dalmayı seviyorum

Ütü yaptım , kışlık yazlık ayırdım, ben çok kıyafet seven biri değilim, tam olarak minimalistim diyemem ama öyle çok eşya kıyafet almam, ihtiyacım kadar yeterli oluyor, çalıştığım için mecburen 2 haftayı idare edecek kıyafet olmak zorunda çünkü her gün değiştiriyorum ve dönüp dolaşıp aynı şeyleri giyinmek istemiyorum. Her neyse son 1 belki 2 yıldır kiloluydum ve çok az kıyafetle idare ettim. Toplamda 6-7 alt üst var ve baya baya yiprandilar, yani diyeceğim şu ki bir an önce 62-63 kilo olmalıyım ve kendime kıyafet almalıyım

Tabikii Bir yanlışlık yoksa tartıda, 76 kiloyum :) boyum 168. Tatlı yemeyi çok seviyorum tek hassas noktam, bu yüzden hep kilo alıyorum hedefim 65 inş :)
Boydan kurtariyorsun tatlı sevmen iyi değil ama daha organik hurma, kayısı, incir, üzüm gibi kuru meyvelerle bu isteğini giderebilirsin nasıl bir diyet uygulayacaksin, daha önce diyet yaptın mı canım

Boydan kurtariyorsun tatlı sevmen iyi değil ama daha organik hurma, kayısı, incir, üzüm gibi kuru meyvelerle bu isteğini giderebilirsin nasıl bir diyet uygulayacaksin, daha önce diyet yaptın mı canım

Ah o boy yok mu, herkes boyun var göstermiyorsun dedi verdi gazı hiç almadığım kadar aldım kiloyu :) ya yıllardan beri çok diyet yaptım. 5 günde 5 kilo diyeti, Ayran diyeti, 15 günde bilmem kaç kilo diyeti, eşim bu yüzden çok dalga geçiyordu benimle bu sefer ekmeksiz ve porsiyonları küçültüp şekeri de hayatımdan çıkararak kilo vermeyi düşünüyorum inş yapabileceğim

Çok güzel düşünmüşsün, en güzeli porsiyon küçültmek protein ve sebzeyi artırıp, mümkün olduğunca az karbonhidrat almak, spor da yaparsan kısa sürede hedefine ulaşırsın

Çok güzel düşünmüşsün, en güzeli porsiyon küçültmek protein ve sebzeyi artırıp, mümkün olduğunca az karbonhidrat almak, spor da yaparsan kısa sürede hedefine ulaşırsın

Yürüyüş yeterli olur mu sence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…