🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

önce motive olmayı bekliyoruz ya bu yanlışı bende yaptım hazır olmayı beklemek zamanı uzatmaktan başka birşey değil bunu anladım
uzmanlar başladıktan sonra motivasyon sonrada gelir diyorlar haklılar bende başlamasaydım halen ilham perilerimi beklemiş olurdum
aynı temizliğe başlamak gibi başlamadan önce büyük bir tembellik olur ama başlayıncaya ellim değmişsen şurayıda temizleyicim demek gibi
Çok haklısın canım, iyi ki başladım, sizlerle beraber bu süreci çok daha keyifli atlatiyorum, eğer başlamasaydim belki 80 kilo olurdum şimdi, iyi ki varsınız 🥰❤️

Ay bu kadınların işi hiç bitmiyor, ev çamaşır dolu daha onlar katlanacak, ben hiç temizletmiyorum bazen diyorum hovardalik yapıp en azından ayda bir temizleteyim ama sonra vaz geçiyorum 🙈
Ben arada alıyorum hatta düzenli gelen biri vardı sonra işi bıraktı
bende zaten gün boyu evdeyim iyice hareketsizleştim ben haledeyim dedim ara ya pandemi girince herşey alt üst oldu sanırım yapmam gerekenleri yapıp alacağım😏

Ben arada alıyorum hatta düzenli gelen biri vardı sonra işi bıraktı
bende zaten gün boyu evdeyim iyice hareketsizleştim ben haledeyim dedim ara ya pandemi girince herşey alt üst oldu sanırım yapmam gerekenleri yapıp alacağım😏
Bı alışkanlık edinmedim alsam çok iyi olacak bazen cok yoruluyorum 😔

kızlar dün ailemizi hem maddi hem manevi yönden baya etkileyen çok kötü bir haber aldım ve inanın iki gündür ruh gibiyim lütfen dua edin
Allah yardımcınz olsun. Canım
Hersey gelip geciyor
Kendini üzme
Allahım üzerinizden kaldırsın sıkıntınızı ins❤️

Bende alıştığım insanla çalışmayı severim.
alıştığım insan gidince başkasın da dikiş tutturamıyorum
seveceğin birini temizlik anlayışınız aynı birini bulursan rahat edersin kuzum
Bulmak çok zor, bir arkadaşım var onun önerdiği biri var aslında o olabilir, ay birde ben en çok daginikliktan şikayetçiyim, onları topla et derken temizliği cikartiyorum aradan😂

Bulmak çok zor, bir arkadaşım var onun önerdiği biri var aslında o olabilir, ay birde ben en çok daginikliktan şikayetçiyim, onları topla et derken temizliği cikartiyorum aradan😂
Alıştığın zaman senin düzenini öğreniyor sen yetişemediği zaman topluyor
bende kendim toplamayı severim düzenim bana ait olsun isterim dediğin gibi toplayınca gerisi geliyor 🥰

3 ceviz şimdi 1 bitki çayı ☕
Cok guzel kuzum afiyet olsun 😋
Benim bugün ekmeğin bittiğinden ekmeksiz kahvaltı yapmak zorunda kaldım
İnşallah canım son konumu oynuyorum bugün saf protein alacağım 😄

Afiyet olsun 🤩

Evet haftaya daha güzel olacak 👍

Afiyet olsun 🤩

1-2 güne gelir @guziss35🥰
Ben de nasıl bir koz oynasam acaba 20.000 adım filan mı atsam :KK53:
Bu gün nihayet salon temizliğini hallettim, bı kahveyi hakettim, gece mutfak ve kiler var😬 ben gece temizlik yapmayı çok seviyorum, ortalıkta dolaşan olmuyor😂

Eki Görüntüle 2708848
Gece temizliğine ben de bayılırım işler daha çabuk ilerliyor sanki ama ses olmasın diye tabii ki ses işleri yapamıyorum apartmanda oturunca
Dip not: Üst komşunun sesinden usanmış bir komşuzede:rolleyes::işsiz:

Bende ütü yapıyorum yazlık kışlık meselesi var onlar hallettenmem lazım
bizim evde gece temizliği yapmak mümkün değil hepsi hortluyorlar 😂
çoçuklar küçükken bende severdim 🥰
Ben de Ütü yapacağım bugün inşallah şu ütülerimi yapa yapa bir bitiremedim 🤭sana da kolay gelsin canım😘
Ay bu kadınların işi hiç bitmiyor, ev çamaşır dolu daha onlar katlanacak, ben hiç temizletmiyorum bazen diyorum hovardalik yapıp en azından ayda bir temizleteyim ama sonra vaz geçiyorum 🙈
Bence çalışan kadının kendini yıpratmaması adına ayda bir bilemedin iki ayda 1 kadın alması gerekiyor
Baya rahatlatır insanı
Sabah
2 yumurta yedim akşam tavuk hasliycam,

Bir dahaki haftaya daha dikkatli olmalıyım, kilo verdikçe kendimi daha çok sever oldum, kendime geldim resmen mutluyum😄
Kıyafetler hala eski kıyafetler yazık bana o kilo ile 1 beden küçük kıyafetlere sigmaya calismisim aylarca😔
Bende ayni seyleri hissediyorum
İyice zayıflarsam aşık olcam kendime

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Sevelim
Sevilelim

Alıştığın zaman senin düzenini öğreniyor sen yetişemediği zaman topluyor
bende kendim toplamayı severim düzenim bana ait olsun isterim dediğin gibi toplayınca gerisi geliyor 🥰
Benimkiler küçük herşey bir yerde yavaş yavaş alistiriyorum, hele ranza yokken 2 baza ve gardırop ancak sigiyordu odaya, tüm kitap kalem oyuncak herşey salonda oluyordu, şimdi en azindan bir alanları oldu, her şeyin yeri belli, götürüp koysunlar odalarına, yavaş yavaş öğrensinler 😬

X