🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

AE099BCB-02F6-4D9B-9240-7B94719CD43B.jpeg
1 yumurta ile peynirli omlet

Bende gectigimiz bikac gun oyleydim
Cok sinir bozucuydu
Neyseki neyin ney oldugunu biliyoruz :KK54:
Bugün bu yüzden geç kahvaltı yaptım leptini biraz daha çalışsın diye
aynnen kuzum biliyoruz ne yapacağımızı iyi biliyoruz bu hafta artı dahi olsak önümüzdeki hafta yaptığımız doğrulardan dolayı eksi olacağız :rolleyes:

Yarın hepbirlikte daha güzel eksilere🤩
İnşallah canım son konumu oynuyorum bugün saf protein alacağım 😄
Afiyet olsun 🤩
Bugün bu yüzden geç kahvaltı yaptım leptini biraz daha çalışsın diye
aynnen kuzum biliyoruz ne yapacağımızı iyi biliyoruz bu hafta artı dahi olsak önümüzdeki hafta yaptığımız doğrulardan dolayı eksi olacağız :rolleyes:
Evet haftaya daha güzel olacak 👍
3 ceviz şimdi 1 bitki çayı ☕
Afiyet olsun 🤩
G guziss35 sohbete gel :KK19: İlaki diyetTe olmak gerekmez:KK74:
1-2 güne gelir @guziss35🥰

Bu gün nihayet salon temizliğini hallettim, bı kahveyi hakettim, gece mutfak ve kiler var😬 ben gece temizlik yapmayı çok seviyorum, ortalıkta dolaşan olmuyor😂

IMG_20201022_131510.jpg

Bu gün nihayet salon temizliğini hallettim, bı kahveyi hakettim, gece mutfak ve kiler var😬 ben gece temizlik yapmayı çok seviyorum, ortalıkta dolaşan olmuyor😂

Eki Görüntüle 2708848
Bende ütü yapıyorum yazlık kışlık meselesi var onlar hallettenmem lazım
bizim evde gece temizliği yapmak mümkün değil hepsi hortluyorlar 😂
çoçuklar küçükken bende severdim 🥰

Bende ütü yapıyorum yazlık kışlık meselesi var onlar hallettenmem lazım
bizim evde gece temizliği yapmak mümkün değil hepsi hortluyorlar 😂
çoçuklar küçükken bende severdim 🥰
Kolay gelsin canım, ben çocukların kıyafetlerini ayırdım ama bizim hala duruyor, yarın yatak odası elden geçecek, bir günde bitiremiyorum, istekler bitmiyor😔 bende yavaş yavaş yaparım 😄 gece cocuklar uyuyunca güzel oluyor mutfak çok uzun sürüyor çünkü 😬

Kolay gelsin canım, ben çocukların kıyafetlerini ayırdım ama bizim hala duruyor, yarın yatak odası elden geçecek, bir günde bitiremiyorum, istekler bitmiyor😔 bende yavaş yavaş yaparım 😄 gece cocuklar uyuyunca güzel oluyor mutfak çok uzun sürüyor çünkü 😬
Şunları kaldırayım sora odalara tek tek girerim 🥰

Sabah
2 yumurta yedim akşam tavuk hasliycam,

Bir dahaki haftaya daha dikkatli olmalıyım, kilo verdikçe kendimi daha çok sever oldum, kendime geldim resmen mutluyum😄
Kıyafetler hala eski kıyafetler yazık bana o kilo ile 1 beden küçük kıyafetlere sigmaya calismisim aylarca😔

Aslında çok kolay, sağlıklı beslen spor yap gerisi geliyor, detoks ilaç vs. Bunlar hep bahane
önce motive olmayı bekliyoruz ya bu yanlışı bende yaptım hazır olmayı beklemek zamanı uzatmaktan başka birşey değil bunu anladım
uzmanlar başladıktan sonra motivasyon sonrada gelir diyorlar haklılar bende başlamasaydım halen ilham perilerimi beklemiş olurdum
aynı temizliğe başlamak gibi başlamadan önce büyük bir tembellik olur ama başlayıncaya ellim değmişsen şurayıda temizleyicim demek gibi

X