🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Hay Allah güldürdün beni😂 balon değiliz tabi👍

Amin inşallah canım ❤️
Kilolu insaların beklentisi hep öyle ama ben kendim içinde söylüyorum bunu🤪 eee bir mücize olsun iğne gibi değdimi sönelim😂tıp bile bunu en az altı ay diye şartlandırıyor ve ne eziyetlerle mideni kesecekler yok tüp mide yapacaklar bir sürü zahmet eziyet anca ondan sonra 6 ay ileri kilolularda Bile 1 sene
hepimiz birer mücizeyiz mücize yaşadığımız beden doğru olanı yapınca o da zayıflıyor bu bilince vardık mi gerisi çorap söküğü gibi

Kilolu insaların beklentisi hep öyle ama ben kendim içinde söylüyorum bunu🤪 eee bir mücize olsun iğne gibi değdimi sönelim😂tıp bile bunu en az altı ay diye şartlandırıyor ve ne eziyetlerle mideni kesecekler yok tüp mide yapacaklar bir sürü zahmet eziyet anca ondan sonra 6 ay ileri kilolularda Bile 1 sene
hepimiz birer mücizeyiz mücize yaşadığımız beden doğru olanı yapınca o da zayıflıyor bu bilince vardık mi gerisi çorap söküğü gibi
Zaten çok hızlı kilo verince bu sefer sarkmalar çok oluyor, en güzeli dozunda kararında kilo vermek😀

Gûnaydînn canlarîmm
Küçük bir eksiyle uyandîm🤩
Gece ne guzel sohbet etmissiniz
gecmis yapayîm

hetefler bizi motive eden güzel araçlar ama vucütta alıştığı rütinden geri kalmak istemiyor
biliyosun kızım psikoloji okuyor bugünki Bu konuyla ilgili dersini biraz bana anlattı vücudumuzun belli ayarları var bir rutine oturttuk mu o rütinle ilerliyor yanı aynı saatte uyumak aynı saatte beslenmek gibi vucüt saatinin şaşmasın istiyor ve bunuda sevmiyor tıpkı benim yıllardır sabah kahvaltımı erken yapmam gibi geç kahvaltı yapınca kendimi kötü hissetmem gibi ama biz onun ayarlarıyla çok oynadık o da ne yapacağını şaşırdı.en önemlisi doğru olanı ona öğretip yolundan çıkarmamak
yaratıcı muazzam bir makine ile bizi bu dünyaya yolladı kullanma klavuzu na ne gerek var biz bebeklikten beri onu kullanmayı çok iyi biliyoruz aslında doğru olanı yaparsak o da doğru çalışacak 🥰
durakladıysa bir nedeni var diyelim doğrumuzdan şaşmayalım
Yaaa canım benim
Ne guzel yazmışsın 🤩 cok dogru seyler❤️
Biraz bakayım YouTube dan 😀 zayıf olan da yemekleri görünce zorlanmistir. 😂
Benimde aklıma ilk gelen sey o oldu
İstah büyük nimet
insanda istah olmayınca zulüm gibi birseye dönüşüyor yemek yemek
🤩 kesinlikle
Bir ara ne yapsam olmuyor ustune kilo alıyordum
Sonra zaten vaz geçtim zayıflamaktan
Halbuki yapılacak sey belli azim,sabr kendi yolunu keşif
Gerisi çorap söküğü gibi geliyor 😻

X