🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

ayyy 4. Haftam mı olmus benim baslayalı😂 hic farkinda değilim ya
Eline saglik kuzum
Ugrastin yine😍

Tabisiiiiii :cool: :KK49:
Kesinlikle Harikasın Efser Efser :KK60:
oturta oturta gitmek lazım bi uerden sonra
Yoksa ayni hizda hooooop🙈
Benim ne zaman 26 kilo olacak ya😋
🧿 🧿 🧿 arkadasima
sporla cok daha iyi bile olur
Kuzum ogle arasinda yurumeye vaktin oluyo mu
Orasida musait hani🙈 cikar bir yarim saat yürürsün hic yoktan vaktin oluyosa

Harikasın :sampiyon:
Evet 4 hafta 4 kilo, bence gayet güzel gidiyorsun🧿🧿🧿🥰

Rica ederim canım ben keyifle yapıyorum tabloyu, hele böyle hep beraber güzel kilo verdiğimiz zamanlar daha keyifli oluyor🧿😀😄❤️🌺

Olabilir biz fişe taktik çalışmıştı Ama istasyon farklılığı yüzünde Cızırtı vardı :rolleyes:
kayınvaldem ben bu eve geldiğimde çamaşır makinası vardı diyor tabi ilk çıkanlardan:KK53:
mardeliden önce gibi nasıl uzay üstüydü gör :rolleyes:
Kayinvaliden varlikliymis te o zamanlar🧿, o makinalar yayık makinası gibi oluyor sanırım suyu deterjanı koyuyorsun, sadece calkaliyor ama mis gibi temiz yapıyor bizim köyde vardı, annem onu çok severdi, ama sıkma durulama sen yapacaksın 😄

evveetttt aranızda en büyüğünüz benimdir sanırım
üniversiteye ve liseye giden 2 çocuk annesiyim
çalışıyorum masa başı
10-15 senedir hep aynı kilodayım bu nedenle gruplarda beni bayan istikrar diye bilirler
bu sene biraz kilo aldım sonra 5 kilo verdim gene aynı kilodayım
ama 1-2 kilo bu aralar almış olabilirim
kaç aydır halamla küstümmm

çalışıyorum masa başı
10-15 senedir hep aynı kilodayım bu nedenle gruplarda beni bayan istikrar diye bilirler
Maşallah canım, Allah bağışlasın,
Koruyabilmek de meziyet, 🧿

Kayinvaliden varlikliymis te o zamanlar🧿, o makinalar yayık makinası gibi oluyor sanırım suyu deterjanı koyuyorsun, sadece calkaliyor ama mis gibi temiz yapıyor bizim köyde vardı, annem onu çok severdi, ama sıkma durulama sen yapacaksın 😄

biraz öyleymiş :KK53: Çocuğunu yıkamaya kadın gelirmiş kendi yıkamazmış niye diyoruz ben korkuyordum diyor:KK45:
makinayı anlatmış ben unuttum kalsaydı onuda alır gelirdim :rolleyes:

çalışıyorum masa başı
Tanıştığıma menün oldum yaşım 39 (aralıkta 40:sus:)benimde büyük kız üniversitede oğlan lisede küçük kızda ilk okulda yanlız değilsin:rolleyes:isiminize gözüm aşına bende gruplarda yarıştım belki ordan hatırımda kaldı
sağlıklı beslenme adına başlayalım :KK50:

Çalışıyor musun o_O
Tanıştığıma menün oldum yaşım 39 (aralıkta 40:sus:)benimde büyük kız üniversitede oğlan lisede küçük kızda ilk okulda yanlız değilsin:rolleyes:isiminize gözüm aşına bende gruplarda yarıştım belki ordan hatırımda kaldı
sağlıklı beslenme adına başlayalım :KK50:
maşallah Allahım çocuklarımızı iyilerle karşılaştırsın

X