🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Birbirini sevenlerin halalari ayni vakitte gelirmis

Cok güzel tatlim

Bende yumurta salatasi yapicam birazdan

Yarin tartiya hazirmisiniz kizlarrr
Bende sabah yesem yumurta salatası canım çekti
Canım Allah bi avazda sağlıcakla kurtarsn
Doguma az kalmis 1 hafta sonra eli kulğnda :)
kaçtın kac oldun hamilelikte
Hamileyken hurmayi yeseydin bolca
Bebisede
Sana da cok faydalı

Hemde çok güzel ama bir süre sonra özlüyor insan
keyfini çıkar canım
Hele bu özel donemlerde tavan yapıyorlar, birde senin 2-3 ayda bir geliyor tam geliyordur
menebozun küçüğünü yaşamak bir tek o terlemeler olmuyor anlatılan sıkıntı şişlik stres aynı

Sayenizde kızlar hepinize çok teşekkür ederim iyiki varsınız desteğiniz olmasa çoktan bırakırdım
ne demek kuzum Hiç yüz yüze tanışmasakta bizde bu dönemlerden geçtik nasıl duygularda olduğunu hissediyoruz O hissiyatla yaklaşıyoruz.Artık yazıdakı izden anlıyoruz birbirimizin duygularını.
biz aracıyız güç sensin

Ne güzel dedin be kuzu çok doğru

Selam kızlar akşam yemeği 5 kaşık kadar tavuk sote salata
Ay yarın çok güzel eksiler gelecek, düşün kış mevsiminde vereceğiz kilolarimizi, bahara inşallah incecik gireceğiz, pes etmek yok
Çocuklara börek ve tatlı yaptım ama yemedim
Tadını biliyorsun nasılsa, boşver iyi ki yemedim, böyle kaçamaklar 1 haftamiza mal oluyor, sonrası üzüntü, ne gerek var kendimizi üzmeye
Yarın eksi görmek istiyorum bu hafta yüzüm gülsün artık
Hemde her hafta gülecek tartı, inanamayacaksin değişime
Benim ilk başladığım menülerin. benzeri eminim görürsün canım

Sağol canım sanırım bu sefer olcak

olacağına İnan gerisi gelir aynı oluyorbenimde aslında gitip vücut analizİ yaptırmam lazım

Bende istiyorum aslında
Bu kadar sağlıklı menülerle olur

Etkileşim oluyor, aynı ortamda yaşayan kadınlar bir süre sonra aynı zamanda oluyorlar, nedeni ne bilmiyorum ama sevgidir kesin
Sayenizde kızlar hepinize çok teşekkür ederim iyiki varsınız desteğiniz olmasa çoktan bırakırdım
Canım sende iyi ki varsın, hepiniz iyi ki varsınız yoksa bende bir süre sonra bırakırdım belki
İnsan ne yapacağını şaşırıyor onlar yokken
Aynen ya değiş bir rahatlama
Guzel kuruyemis yedin 1 ay idare eder seni
Bende sevdigim biseyi aldım bugun cocuklara suan yiyolar bende bakıyorum
Ay evet ya iyi yedim yok bu ara yemem zaten
Canım ya çok mu cis yarın accik yersin
Harikasın yarın guzel seyler olacak hepimize ins
Olacak inşallah
Bazı kişiler çok fazla etkileniyor, ben zamanını bildiğimden anlıyorum, bazen de canım tatlı istiyor arada karın ağrısı oluyor. Bu gün hiç biri olmadı ama. İyi ki farkettim, Allah'tan çok su içiyorum ve sık sık WC gidiyorum yoksa kötü olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…