🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

bugünkü menüm
sabah
2 yumurta tavda
2 dilim beyaz peynir
4 zeytin
2 tane wasa
salatalık çay

1 Türk kahve biraz fındık

ara 4 hurma 1 Türk kahvesi

akşam
1 tabak yoğurtlu kabak
3 fındık

yoğurtlu kabağın son kaşığını zar zor yedim.
Afiyet olsun 🤩 çok güzel 🧿🧿🧿

benimde bu ara masallahim var, iştah yok, bu gün halam 😄 geldi normalde bu günlerde çok tatlı çekerdi canım ama şu anda çok iyiyim🧿🧿🧿🧿🧿
Bakalım yarın ödem olacak mi

bugünkü menüm
sabah
2 yumurta tavda
2 dilim beyaz peynir
4 zeytin
2 tane wasa
salatalık çay

1 Türk kahve biraz fındık

ara 4 hurma 1 Türk kahvesi

akşam
1 tabak yoğurtlu kabak
3 fındık

yoğurtlu kabağın son kaşığını zar zor yedim.
Cok guzel canîm afiyet olsun
Bende bohut,pilav yaptim ama
Yemek istemiyorum
Kendime kabak,yogurt yapicam galiba
Bak daha yapmadîm🥴
Saat kac oldu yapip yicem bide
Ustune ustelik yarinda cuma🤭

benimde bu ara masallahim var, iştah yok, bu gün halam 😄 geldi normalde bu günlerde çok tatlı çekerdi canım ama şu anda çok iyiyim🧿🧿🧿🧿🧿
Pandemi de hala mî gelirmis :rolleyes: :rolleyes:
Benimkide az önce geldi:KK53:
Icimden bir his yarîn eksi olcaksîn diyo ama bakalîm artîk yarın görcez birlikte :KK5:

sağol canım zar zor yerdim yemesem kıtlık evresine girer korkusundan yedim
benimde bugünlerde kilo iprensinin hızlı düşüş yaşardım ,hala erken gelince sanırım ne oluyoruz diyor.bu dönem mevsimde değişiyor farklılıklar olabilir
:KK53: :KK53: :KK53:

Cok guzel afiyet olsun canım

Canım finduk cekti 😋

:rolleyes::KK53: Ben onu da diyorum
bazen severken deliriyorum galiba😂🙈
fındığu hiç sorma eşim almış birde çok almış 🤪kavanozda gözümün önünde aklım onda her yendiğimde bugünden sonra son yarın başka Ara menüsü bul artık diyorum 😏
Yemek istemiyorum
Bak daha yapmadîm🥴
Icimden bir his yarîn eksi olcaksîn diyo ama bakalîm artîk yarın görcez birlikte :KK5:
Aslında yemeyeyim dedim 🤪bu ara sabitim yesemde Yemesemde aynıyım vücuduma boşa eziyet edeceğim.

ne uyumlu topigiz halalarımız bile aynı dönemde geliyor 😂ben vaktinde gelen halamdan menunüm yeterki vaktin de gelisin gitsin biz sosyal mesafeyi kokuruz 😂

Bu günkü menüm
Sabah

IMG_20201015_090056.jpg

Akşam
IMG_20201015_174250.jpg

Su 2 lt
Spor 45 dk 🚲

Yemek istemiyorum
Bak daha yapmadîm🥴
bu halalar pandemiden anlamıyor,:olamaz:
yarın eksi geleceğim de ne kadar gelecek acaba:rolleyes: :rolleyes:

sağol canım zar zor yerdim yemesem kıtlık evresine girer korkusundan yedim
benimde bugünlerde kilo iprensinin hızlı düşüş yaşardım ,hala erken gelince sanırım ne oluyoruz diyor.bu dönem mevsimde değişiyor farklılıklar olabilir

fındığu hiç sorma eşim almış birde çok almış 🤪kavanozda gözümün önünde aklım onda her yendiğimde bugünden sonra son yarın başka Ara menüsü bul artık diyorum 😏

Aslında yemeyeyim dedim 🤪bu ara sabitim yesemde Yemesemde aynıyım vücuduma boşa eziyet edeceğim.

ne uyumlu topigiz halalarımız bile aynı dönemde geliyor 😂ben vaktinde gelen halamdan menunüm yeterki vaktin de gelisin gitsin biz sosyal mesafeyi kokuruz 😂
Canım abartmiyorsun, ara öğün olarak küçük bir avuç ye bence afiyet olsun 🤩
Bu akşam benimde hiç yiyesim yoktu, sabah yumurtayı fazla hasladim yiyen olmayınca kalan ikisini akşam yedim😄

Hayret iştahım kesildi:rolleyes::rolleyes:

ay merabaaa doğum sonrası benı de alın aranızaaa :) ben de gebelik oncesi 13 kılo verdim 36 beden olmustum sefasını suremedım :) bu arada hurmayı cok yıyordum ben de 2 3 yıyordum cıkolata yerine eğer iriyse siz benım gibi yapmayın o donem cok durakladım diyetisyen hurmayı teke dusurdu meğer baya kaloriliymis.

ay merabaaa doğum sonrası benı de alın aranızaaa :) ben de gebelik oncesi 13 kılo verdim 36 beden olmustum sefasını suremedım :) bu arada hurmayı cok yıyordum ben de 2 3 yıyordum cıkolata yerine eğer iriyse siz benım gibi yapmayın o donem cok durakladım diyetisyen hurmayı teke dusurdu meğer baya kaloriliymis.
Hoşgeldin canım az kalmış doguma, sağlıkla doğsun bebisin 🧿, kilo verirsin o kolay😄 biz buradayız bekleriz her zaman😍

Canım abartmiyorsun, ara öğün olarak küçük bir avuç ye bence afiyet olsun 🤩
Bu akşam benimde hiç yiyesim yoktu, sabah yumurtayı fazla hasladim yiyen olmayınca kalan ikisini akşam yedim😄

Hayret iştahım kesildi:rolleyes::rolleyes:
bu gün kavanozu ortaya koyacağız yiyin bitirin :KK70:diyeceğim
ölcüyü kacırmıyorum ama bir başlayınca bırakamayacak diye korkuyorum :ıslık:

X