🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Şok ta tek çeşit sanirim
Bundan fazlasında var :rolleyes: 551D7918-EAE5-4FAC-9FB0-09CE17C8F812.jpeg 881F6A47-CA74-441A-AF7C-23B3AB841DC4.jpeg 5C536E06-2B63-422E-B41C-C675E52427BB.jpeg
hata atıştırmadık peynir dolgulu da var

sabahı yazmıştım
İkindi akşam arası
ızgara ciğer
salata ayran biraz haydarı
söğüş soğan Köz biber köz domates
2 parça lavaş (büyük değil küçük küçük)

havuç almıştım eve geldim 1 tane ondan yedim

şuan su ve maden suyu
Offf ciğer bayılırım söğüş soğan sumak falan afiyet olsun canım

Amin inşallah canım şokta tek bu vardı
Ben yulaflısınıda severim Migros’ta çeşitleri var hatta küçük pakette peynir dolgulu Olanları vardı kahvaltı yapamadığımız zaman düşünüle bilinir :KK36:
bize farklı alternatifler olsun aslında kurutulmuş tandır ekmeği matığın bu porsiyonlaşmış olduğu için Daha pratik 😀

yok anacığım ne yumurtalı yemekler ne peynir sadece patates olsun yeter kaşalı patates,patates salatası,fırında patates, patatesli herşey Pan kek, krep,yumurta zorlarım ancak haftada bir yer Melemenide yumurtasız yer böyle:işsiz: diğer 2 çoçuklarım peynir zeytin olsun hahvaltılık her şeyi yerler :110:

sizede afiyet olsun:KK36:

Afiyet Şifa olsun maşallah büyük nimet :nazar:

afiyet olsun canım :KK36:

taş yesek yağsız olmaz deriz :KK70:

Bu topiğin kahvesi eksik olmaz sen iste birinden birimiz yapamıştır :KK50:
hoşgeldin :KK36:
Hoş buldum 😍😍
Harika içmiş kadar oldum :KK36:
Nasılsınız

Ben yulaflısınıda severim Migros’ta çeşitleri var hatta küçük pakette peynir dolgulu Olanları vardı kahvaltı yapamadığımız zaman düşünüle bilinir :KK36:
bize farklı alternatifler olsun aslında kurutulmuş tandır ekmeği matığın bu porsiyonlaşmış olduğu için Daha pratik 😀
Bu kadar tesadüf olur az önce eşim tadına baktı ve dedi ki tandır ekmeğinin kurutulmuş kıtır hali gibi tadı dedi😅😅 küçükken yengem yapardı dedi

X