🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

İnan yemeyecektim, hiç iştahım yoktu, sırf meraktan yedim, bakalım bulgur ve kuru fasulye yarın ne kadar artı getirecek😀
İnşallah bir şey yapmaz benim sevdigim dene bakalım inşallah bir şey olmaz :dua:çok sevdiğim yiyecekler şu anda bende eşime bulgur pilavı yaptım 🤪ama tuzu dışında bakmadan mutfaktan çekildim aslında ne sağlıklı bir besin bende canavar oluyor :eek:

İnşallah bir şey yapmaz benim sevdigim dene bakalım inşallah bir şey olmaz :dua:çok sevdiğim yiyecekler şu anda bende eşime bulgur pilavı yaptım 🤪ama tuzu dışında bakmadan mutfaktan çekildim aslında ne sağlıklı bir besin bende canavar oluyor :eek:
Galiba sade yoğurt bende ödem yapıyor, geçen günkü artinin başka sebebini bulamadım, sana bulgur bir başkasına farklı gida..böyle böyle tanıyacağız vücudumuzu 😬

Sen önümüzde ki haftalarda kapatirsin açığı, haftaya benim 2 kilo vermem lazım bu arada😬
geçecek bu dönem :KK19: astrolojik olarakta zor bir dönemdeyiz üzerimizde ayın etkileri var önümüzdeki ay hepimiz tek tek çözüleceğiz yeni ay Önümüzdeki hafta başlangıçlar yeni ayda olur merak etme geceçek yolumuzdan yeterki sapmayalım:KK19:

geçecek bu dönem :KK19: astrolojik olarakta zor bir dönemdeyiz üzerimizde ayın etkileri var önümüzdeki ay hepimiz tek tek çözüleceğiz yeni ay Önümüzdeki hafta başlangıçlar yeni ayda olur merak etme geceçek yolumuzdan yeterki sapmayalım:KK19:
Bu hafta spor da olacak bir atak bekliyorum kendimde , 🌒 da bizden yana👏

Bu hafta spor da olacak bir atak bekliyorum kendimde , 🌒 da bizden yana👏
yeterki iste yıldızlar bile bizden yana olur.
bekletiler hep yüksek oluyor evet belki öyle olmalı. Her olumsuzlukta koy vermek yok içinde olduğumuz beden makine değil tık tık herşey yolunda gitsin o bile fazla kullanmaktan bozuluyor, bu beden yoruluyor o da dur bir soluklanayım diyor evrenin döngülerinden ayından, suyundan, bulgurundan :KK53:etkileniyor 100 gr bile versek ona teşekkür etmeliyiz sabırla bir çoçuğa yaklaşır gibi hassas olmalıyız.

yeterki iste yıldızlar bile bizden yana olur.
bekletiler hep yüksek oluyor evet belki öyle olmalı. Her olumsuzlukta koy vermek yok içinde olduğumuz beden makine değil tık tık herşey yolunda gitsin o bile fazla kullanmaktan bozuluyor, bu beden yoruluyor o da dur bir soluklanayım diyor evrenin döngülerinden ayından, suyundan, bulgurundan :KK53:etkileniyor 100 gr bile verse ona teşekkür etmeliyiz sabırla bir çoçuğa yaklaşır gibi hassas olmalıyız.
Çok güzel yazmışsin canım, ümitsizliğe kapildigimiz an her şey tepe taklak olur. Hayata pozitif bakmak lazım, bu minnoş halimizle çok güzeliz... Hep olumlu olalım🥰

X