🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Aslı’da 67 çok ideal ama ben korumada diyet gibi geçecek sanırım: / yoksa her yendiğimde + 5 gelirse benim dengem alt üst olur onun için 65 olayım bu ilk hedefim eğer korumda uzun süre 65 de kalırsam sonraki hedefim 60.
en az 6 ay 65 de kalmam lazım

pamuk kalpli siniri alınmış gönderimiş hiç bir tabağın arakasında ard niyet çıkarmayan :confused: Minoş bir şey oldum.
keşken tüm kayınvalidelerede yapsak ne kadannnnn güzel olur :KK70:
ucarsam tutun :ruh:
Ah diyet nelere kadirsin:rolleyes:

20201008_174332.jpg

Bu gün yemekten önce yürüdüm :KK6:

Aslı’da 67 çok ideal ama ben korumada diyet gibi geçecek sanırım: / yoksa her yendiğimde + 5 gelirse benim dengem alt üst olur onun için 65 olayım bu ilk hedefim eğer korumda uzun süre 65 de kalırsam sonraki hedefim 60.
en az 6 ay 65 de kalmam lazım

pamuk kalpli siniri alınmış gönderimiş hiç bir tabağın arakasında ard niyet çıkarmayan :confused: Minoş bir şey oldum.
keşken tüm kayınvalidelerede yapsak ne kadannnnn güzel olur :KK70:
ucarsam tutun :ruh:
eğitim sana fevkaladenin fevkinde tesir etti😍 ya bi tabak dolma sarma yollayanım bile yok benim :/ bence evdekilere yemis super olmus

10 kilo bile yok hedefe super ya 🧿
Çok haklısın canım, motivasyon tam olunca hiç bir şeyi göz görmüyor, inşallah korumaya geçince arada kacamaklarin olacak elbette az kaldı 💪
o gunleride gorurmuyuz kiiiii
demeyecektim dimi o_O suphe yok olcaz ins çıp çıtır
sahi ben 55 olsam neye benzerim acaba:KK53:
En son 12 sene once oyleydim
Sonra hizla ibre yukseldi

Benim kek var poğaça pişiyor kuruyemiş bana masum masum bakiyor ama yemezler:KK53::rolleyes:
Kız ne bu hazırlık Gece gece
Kim geliyo misfir mi var
Yoksa biz gelelim:halay:

eğitim sana fevkaladenin fevkinde tesir etti😍 ya bi tabak dolma sarma yollayanım bile yok benim :/ bence evdekilere yemis super olmus

10 kilo bile yok hedefe super ya 🧿
o gunleride gorurmuyuz kiiiii
demeyecektim dimi o_O suphe yok olcaz ins çıp çıtır
sahi ben 55 olsam neye benzerim acaba:KK53:
En son 12 sene once oyleydim
Sonra hizla ibre yukseldi

Kız ne bu hazırlık Gece gece
Kim geliyo misfir mi var
Yoksa biz gelelim:halay:
Biz 60 olunca fevkaladenin fevkinde oluruz, 😁 55 de neymiş :KK53: accik balık etli güzel olur, şaka bir yana ben 55 kiloda iken yüzüm kiriş kiriş oldu gibi hissediyordum, sanırım 57 bırakıp 58-60 arası korumaya geçerim. Yani 12-13 kg

Canım cocuklara yaptım, ay ne güzel olur çıkın gelin😍 çocuklar beğendi tadına bakmadım yani

X