🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kızlar bu akşam karnabaharda benim midemi hiç tutmadı, yedikten 1 saat sonra acıktım, ve tabiki mutfakta oyalanmadan salona attım kendimi, eşim gelecek kesinlikle yemem ama işte can bu çekiyo..

şimdi soda içicem ama onun yerine yeşilçaymı içsem diyorum göbeğim şişmesin😂😂

Sombre oldu canım bende yeni öğrendim kuaförle işimiz olmayınca☺
Güle güle kullan canım 🤩
Kuzum ben yeşillikte yemiyorum o yazdıklarını hiiiç ağzıma sürmedim keşke yiyebilsem
Çok şey kaciriyorsun 😬
Kızlar bu akşam karnabaharda benim midemi hiç tutmadı, yedikten 1 saat sonra acıktım, ve tabiki mutfakta oyalanmadan salona attım kendimi, eşim gelecek kesinlikle yemem ama işte can bu çekiyo..

Eşinin geleceği gün karnabahar olmuş mu kız, ev kokmustur 😁 afiyet olsun 🤩
Kızlar 1 saate eşim geliyo yolda acaba kilomu farkedecekmi çok meraklardayım, tayt üstüne annemden dar bişeyler buldum onu giycem
Hadi gözün aydın 👏😍 elbette farkeder😍

M Minikkelebk Sarayca Sarayca eşime kapıyı açtım woooow saçlar süper olmuş yağlama ballama... sonra duşa girdi çıktı duştan sonra hoşgeldin bilmemne sarıldık yalnız hala farketmedi, oturduk annem babamda var eşim görevini anlatıyo derken 8de yemek yedim yola çıktım dedi bende "aa sen o saatten sonra yemek mi yiyorsun ..." dedim anladı heralde sen yalnız çok zayıflamışsın dedi başladı övmeye🤣🤣 farketmedin dedim farketmemmi hiç çok incelmişsinde şöylede böylede..

Yook daha çok hırslandım hedef kiloma mutlaka inicem😳

M Minikkelebk Sarayca Sarayca eşime kapıyı açtım woooow saçlar süper olmuş yağlama ballama... sonra duşa girdi çıktı duştan sonra hoşgeldin bilmemne sarıldık yalnız hala farketmedi, oturduk annem babamda var eşim görevini anlatıyo derken 8de yemek yedim yola çıktım dedi bende "aa sen o saatten sonra yemek mi yiyorsun ..." dedim anladı heralde sen yalnız çok zayıflamışsın dedi başladı övmeye🤣🤣 farketmedin dedim farketmemmi hiç çok incelmişsinde şöylede böylede..

Hadi gözün Aydın kuzum Allah ayırmasın muhabbetle aşkla tutkuyla kalın 🤲🏻

hadi gözün aydın canım kız fark etmiş ya adam :KK24:bozma moralini

ben de ne zaman yesem midem bomboş gibi oluyo tokluk hissi vermiyo bana da:rolleyes:

ben yine artıyım cumaya göre önümüzdeki haftada aynı olursa sanırım diyetisyen desteği alıcam neden böyle oluyo anlamıyorum demorolize oluyorum bu şekilde:işsiz:

Canım maşallah size ❤️saçlarını da güle güle kullan :KK68: Esin Yanındayken de bol bol Gwz tadını çıkar
biz buradayız nasıl olsa :-)gelirsin zayıflarız😅
Kız karnabahar sabah pişti annem ben kuafördeyken baya havalandırmış evi,neyseki bende de gaz yapmadı🤣
:KK53::KK70:
ben de ne zaman yesem midem bomboş gibi oluyo tokluk hissi vermiyo bana da:rolleyes:
Aksama Karnıbahar yapacaktım resmen sogudum yani teşekkür ederim :rolleyes:
ben yine artıyım cumaya göre önümüzdeki haftada aynı olursa sanırım diyetisyen desteği alıcam neden böyle oluyo anlamıyorum demorolize oluyorum bu şekilde:işsiz:
Canım bencede denemelisin
Sana belki de iyi gelecek 😘

X