🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Sarayca Sarayca
M Minikkelebk
Efser Efser
G guziss35

sizleri tanıdığım için çok mutlu oldum, hepinizden birçok şey öğrendim, buradaki samimiyeti sevdim, hepinize ayrı ayrı çoook teşekkür ediyorum, iyiki varsınız❤️

bu bir veda konuşması değil bu arada ben buradan tamamen kopamam önce 53 kilo olucam sizlerle, sizleride hedef kilonuza ulaşmış görücem, sonrada sohbete gelicez buraya..

Sarayca Sarayca
M Minikkelebk
Efser Efser
G guziss35

sizleri tanıdığım için çok mutlu oldum, hepinizden birçok şey öğrendim, buradaki samimiyeti sevdim, hepinize ayrı ayrı çoook teşekkür ediyorum, iyiki varsınız❤

bu bir veda konuşması değil bu arada ben buradan tamamen kopamam önce 53 kilo olucam sizlerle, sizleride hedef kilonuza ulaşmış görücem, sonrada sohbete gelicez buraya..
ayyy bi tuhaf oldum sanki kıss:KK42:bende seni tanıdığım için çok mutlu oldum en kısa sürede gel aramıza sende iyi varsın burası gerçektem bana çok iyi geliyo sadece diyet anlamında değil :KK200::KK200::KK200:her yönden

Diyet günlüğüm

diyete 23 eylül çarşamba başladım(aslında pazartesi ama deneyimsizlikten güya kalori hesabı yapıp pzartesi makarna salı yarım ekmek yedim🤣)

diyete başlayalı bugün tam 2 hafta oldu

başlangıç kilom: 61.8
Güncel kilom: 57.6
Fark: 4.2kg

diyette hızlı giden hızlı gelir diye bişey varmış umarım ben de onlardan olmam😳😳

4.2kiloyu küçümsemiyorum eski halimle olan farkı azda olsa görebiliyorum, mutluyum❤️❤️

Sarayca Sarayca
M Minikkelebk
Efser Efser
G guziss35

sizleri tanıdığım için çok mutlu oldum, hepinizden birçok şey öğrendim, buradaki samimiyeti sevdim, hepinize ayrı ayrı çoook teşekkür ediyorum, iyiki varsınız❤

Canım seni tanımak güzel, samimi içten, ne istediğini bilen ve bunun için mucadele edip galip gelen birisin, iyi ki buraya geldin, bana çok örnek oldun doğrusu ☺️ yolun açık olsun, ben buralardayım her zaman beklerim, sevgiler 😘🤩😍

sağol canım sabahtan beri nerdeyse 1,5 lt bitecek umarım geçer bi de iş yerinde çok tuhaf insanlar geliyo sabrımı deniyolar sanki neyse az kaldı bugünü de atlatıcam sağ salim
Geçer canım sen içmeye devam et, benim bence diyette en büyük artım çok bool su içiyor olmam, günde en az 4lt içiyorumdur, geceleri uyandığımda da 700ml lik şişe bitiyor sabaha kadar.

öyleolur ya herşey üstüste geldi deriz, boşver canım insanların kimi gerçekten kendini şaşırmış oluyo,umursama

Diyet günlüğüm

diyete 23 eylül çarşamba başladım(aslında pazartesi ama deneyimsizlikten güya kalori hesabı yapıp pzartesi makarna salı yarım ekmek yedim🤣)

diyete başlayalı bugün tam 2 hafta oldu

başlangıç kilom: 61.8
Güncel kilom: 57.6
Fark: 4.2kg

diyette hızlı giden hızlı gelir diye bişey varmış umarım ben de onlardan olmam😳😳

4.2kiloyu küçümsemiyorum eski halimle olan farkı azda olsa görebiliyorum, mutluyum❤❤
Az zamanda çok şey başardın sen, azmine hayran oldum, ama bundan sonra kilo verme, spor yap, illa ayakta olması gerekmiyor yerde yatarak göbek alt göbek yanlar için güzel hareketler var 👍

bu tarz şeyleri bende çok yaparım ve gerçekten çok lezzetli oluyolar tatlı krizine birebir ve sağlıklı
Tatlı krizi akşam yemeğinden sonra oluyo bende canım, o 1 saati atlatırsam geçiyo, 2haftadır babannemde yediğim 3kaşık un helvası hariç hiç tatlı şekerli bişey tüketmedim, annem 21gün şeker orucu diye bişey var 3 haftaya tamamla hiç yeme 3 haftadan sonra hiç canın istemicek diyo

Tatlı krizi akşam yemeğinden sonra oluyo bende canım, o 1 saati atlatırsam geçiyo, 2haftadır babannemde yediğim 3kaşık un helvası hariç hiç tatlı şekerli bişey tüketmedim, annem 21gün şeker orucu diye bişey var 3 haftaya tamamla hiç yeme 3 haftadan sonra hiç canın istemicek diyo
benim de gündüz akşam noluyosa oluyo ama bende bu ara yemedim bir sürede yemem inşallah

ayyy bi tuhaf oldum sanki kıss:KK42:bende seni tanıdığım için çok mutlu oldum en kısa sürede gel aramıza sende iyi varsın burası gerçektem bana çok iyi geliyo sadece diyet anlamında değil :KK200::KK200::KK200:her yönden
Gelicem gelicem hedef kiloma er geç ulaşıcam, hepimiz istediğimiz kiloya gelip güzelce giyinicez fit olucaz sağlıklı beslenmenin mutluluğunu yaşıycaz, gerçekten sağlıklı beslenmek mutlulukmuş, burada hiçbirimizin art niyetli olmadığımızı bildiğimiz için her konuyu rahatlıkla konuşabiliyoruz, bu sayfa ve bizler hep burada olalım❤️

Canım seni tanımak güzel, samimi içten, ne istediğini bilen ve bunun için mucadele edip galip gelen birisin, iyi ki buraya geldin, bana çok örnek oldun doğrusu ☺ yolun açık olsun, ben buralardayım her zaman beklerim, sevgiler 😘🤩😍
Gerçekten örnek olabildiysem ne mutlu bana, gerçi benim sizden öğrendiklerimin yanında hiç kalır ama sağol canım benim❤️ Fırsat buldukça uğramaya çalışıcam hep aklımda olacaksınız💕

Az zamanda çok şey başardın sen, azmine hayran oldum, ama bundan sonra kilo verme, spor yap, illa ayakta olması gerekmiyor yerde yatarak göbek alt göbek yanlar için güzel hareketler var 👍
Spor yapmakta insanı çok ferahlatıyo enerji veriyomuş, sağlıklı beslenme gibi sporlada tanışmam 34 yaşında oldu, olsun geç değil dediğin gibi en küçük bi zaman bulsam hemen bel göbek çalışıcam belki bazen 5dk olacak ama olacak.. o da yeter

Kahvaltı

1,5wasa
5zeytin
1domates
1dilim light peynir

Yumurta yemediğim için kahvaltı menüm 2 haftadır hiç değişmedi, bıkmadımda aslında her kahvaltımı keyifle yaptım.. evde belki wasa miktarını 1e düşürürüm.

akşam yemeğinde zeytinyağlı karnabahar yemeği var, yanınada yoğurt yerim

bugün çok su içmemeye çalışıyorum gece eşim gelicek ya göbeğim şişmesin diye😂😂😂

Kahvaltı

1,5wasa
5zeytin
1domates
1dilim light peynir

Yumurta yemediğim için kahvaltı menüm 2 haftadır hiç değişmedi, bıkmadımda aslında her kahvaltımı keyifle yaptım.. evde belki wasa miktarını 1e düşürürüm.

akşam yemeğinde zeytinyağlı karnabahar yemeği var, yanınada yoğurt yerim

bugün çok su içmemeye çalışıyorum gece eşim gelicek ya göbeğim şişmesin diye😂😂😂
Hafta içi çoğunlukla yumurta haslamaya usendigimden benim de böyle oluyor kahvaltım. Yeşil sebze de çok yakışıyor nane maydanoz dere otu marul hatta semiz otu gibi☺️

X