🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kızlar bugün evin burdaki kuaförleri dolaştım, ombre fiyatlarını aldım gerçekten inanılmaz yüksek geldi. Ben bugüne kadar saçlarıma henüz hiç beyazlama olmadığı için hiçbir işlem boya vs yaptırmadım, kuaföre sadece kaş,manikür pedikür için giderim hep. Saçlarım düz, kumral ve belimde hamileliğimin 3.ayından beri kestirmedim, ancak ince telli saçlarım. gür saçım hiçbir zaman olmadı. Böyle seyrek sayılacabilecek saça bi kuaför 500tl diğeri 800tl dedi. Çarşamba gitmeyi planlıyodum hala da kararsızım

Kızlar bugün evin burdaki kuaförleri dolaştım, ombre fiyatlarını aldım gerçekten inanılmaz yüksek geldi. Ben bugüne kadar saçlarıma henüz hiç beyazlama olmadığı için hiçbir işlem boya vs yaptırmadım, kuaföre sadece kaş,manikür pedikür için giderim hep. Saçlarım düz, kumral ve belimde hamileliğimin 3.ayından beri kestirmedim, ancak ince telli saçlarım. gür saçım hiçbir zaman olmadı. Böyle seyrek sayılacabilecek saça bi kuaför 500tl diğeri 800tl dedi. Çarşamba gitmeyi planlıyodum hala da kararsızım
Herşey o kadar pahalı ki😔 beyazın yoksa yaptırma diyeceğim ama boyayacaksin biliyorum☺️ ombre her kuaför güzel yapamiyor yaptiracaksan iyi bir yerde yaptır. Ben bir kez yaptırdım kilo verdiğim bir dönemde😁 çok güzel oldu ama beyazlar olduğundan ve devamlı kuaförde dip boya yaptirmadigimdan kısa süreli oldu.

Misafirim gitti ama ayaklarım zonkluyor yürürken binde dışarı çıktık gezdik yemek kahve çay derken baya yorulmuşum tatlı pilav çorba falan yemedim ana yemek ve zeytinyağlılardan yedim ekmek yok
Ama bu hafta regli olucam her tarafım şişti yarından itibaren Leslie 3 mil yapıcam Cuma’ya kadar bakalım sonuç ne olacak

Sonuçlar uzun sürer canım daha covit+ olanlar girecek sinava sonra mülakat var, bu ortamda mülakat yapmazlar 1-2 sene sürebilir yani😀
ooo anladım canım, en azından stresi bitti süper
bel 60 mumkunati yok gibi🙈 en son en zayıf halimle 72 idi😬

Buraya farkları yazarsan sevinirim 👍
Yazarım tabiki canım, aynen ben evlenirken 52 kiloydum o zaman bile belim 64-65cm di. Şimdi tam bir odun😭
Herşey o kadar pahalı ki😔 beyazın yoksa yaptırma diyeceğim ama boyayacaksin biliyorum☺ ombre her kuaför güzel yapamiyor yaptiracaksan iyi bir yerde yaptır. Ben bir kez yaptırdım kilo verdiğim bir dönemde😁 çok güzel oldu ama beyazlar olduğundan ve devamlı kuaförde dip boya yaptirmadigimdan kısa süreli oldu.
Doğllığını kaybetmesin istiyorum öyle oluncada seçenek ombre diyolar, bide sombre varmış onuda bugün öğrendim, evet ombre için iyi kuaför şart,napsamyaptırcaksamda hangi kuaföre gitsem kararsızım
friendlyfriendly friendlyfriendly yaşını sormuş muydum daha önce🙈
Canım 34yaşındayım, çocuklarımın küçük olduğuna bakma yaşım var epey, kızımdan önce yaklaşık 4 yıl tedavi sürecim oldu 4yıl süresince 3kürtaj 1kimyasal gebelik yaşadım, hamile kalıyordum ancak devam etmiyordu, sonunda kızımıza kavuştuk çok şükür, kızım 23aylıkkende korunmalı sürpriz gebelik haberiyle oğlumuzu kucağıma aldım, sorunun cevabı uzun oldu canım yaşım 34😊

Misafirim gitti ama ayaklarım zonkluyor yürürken binde dışarı çıktık gezdik yemek kahve çay derken baya yorulmuşum tatlı pilav çorba falan yemedim ana yemek ve zeytinyağlılardan yedim ekmek yok
Ama bu hafta regli olucam her tarafım şişti yarından itibaren Leslie 3 mil yapıcam Cuma’ya kadar bakalım sonuç ne olacak
Ohh atlattın istirahatine bakarsın artık canım, leslie 3 hafif koşu mu?

Yarın öğlene ortopedi dr undan randevu aldım, bileğimdeki ağrı topuğuma ilerledi hafifleyeceğine artyor sanki ağrı yarın 1 hafta olacak sakatlanalı, eve dönünce 2çocukla hastane işi çok zor olur burada annem babam çocuklara bakarken dr.a görünmek iyi olacak sanırım

Çok güzel geçmiş günün, akşam güzel dinlenirsin, menü harika, regl ödem vs bunları takma, nasılsa bir şekilde atarsın, lesli gayet güzel, bence cuma günü gayet güzel eksiler gelecek🤩

ooo anladım canım, en azından stresi bitti süper

Yazarım tabiki canım, aynen ben evlenirken 52 kiloydum o zaman bile belim 64-65cm di. Şimdi tam bir odun😭

Doğllığını kaybetmesin istiyorum öyle oluncada seçenek ombre diyolar, bide sombre varmış onuda bugün öğrendim, evet ombre için iyi kuaför şart,napsamyaptırcaksamda hangi kuaföre gitsem kararsızım

Canım 34yaşındayım, çocuklarımın küçük olduğuna bakma yaşım var epey, kızımdan önce yaklaşık 4 yıl tedavi sürecim oldu 4yıl süresince 3kürtaj 1kimyasal gebelik yaşadım, hamile kalıyordum ancak devam etmiyordu, sonunda kızımıza kavuştuk çok şükür, kızım 23aylıkkende korunmalı sürpriz gebelik haberiyle oğlumuzu kucağıma aldım, sorunun cevabı uzun oldu canım yaşım 34😊
Sombre ilk defa duydum ama çok normal pek kuaforle isim olmuyor, bı saç kestiririm ayda yılda birde boya vs. Olur😁

En güzel yaşlardasin, hikayemiz benzerlik gösteriyor. 4 sene olmadı çocuğum, tedavi ile kızıma kavuştuk, bu günlükte kilo veriyordum ki (64 kg da jillian 3. Serisinin ilk gününü yapıyordum) hamile olduğumu öğrendim hemde 2 aylikmis 🙈 kızım daha yaşına girmemişti.😄

X