🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Ben ara öğün sevmiyorum, bana göre insanın daha çok yeme isteğini dürtüyor.
Balık kızartması kaçamak değil bu arada, eksi geldin hatırla 😁
Ben de diyetten beri sevmiyorum canım😂 öncesinde yine öğle yemeği alışkanlığım yoktu ama akşam yemeğine kadar birsürü aburcubur yiyordum

hakkaten balık beni çook şaşırttı

Efser Efser özleniyorsun 😘 bir an önce işlerini halledersin umarım, bak ben yarın jillian nmtz başlayacağım, kendime mezura bile alacağım 🙈 sahi geldi mi mail, gelmediyse gmail uzantılı mail adresi olması gerekiyor sanırım 😀
Bu ara sabit olsam bana yeter :olamaz: bugün kayınvalidem yemeğe çağırıyor bu hafta da onun artılarını temizlerim:KK62:
kendimi tekrar motive edip yola devam etmeliyim :KK51:en iyi bir diyetisyen randevusu yada farklı bir yol çizelgesi bulmalıyım:skandal:
bu ara kafam dağılsın motive olayım diye bir kaç şey araştırdım kilo problemi alt beyindeki rolünü araştırıyorum :kahve:

Günaydın kızlar,

dün uygulamada bugüne kadar aldığım en az kaloriyi görmüştüm, tartıda -500gr geldim, kahvaltıda hazır yufkadan börek var heralde verdiğim 500gramı yarına alırım😳 fakat bile bilede olsa yicem

Sarayca Sarayca güzel sonuçlarla gel canım

Son düzenleme:
Bu ara sabit olsam bana yeter :olamaz: bugün kayınvalidem yemeğe çağırıyor bu hafta da onun artılarını temizlerim:KK62:
kendimi tekrar motive edip yola devam etmeliyim :KK51:en iyi bir diyetisyen randevusu yada farklı bir yol çizelgesi bulmalıyım:skandal:
bu ara kafam dağılsın motive olayım diye bir kaç şey araştırdım kilo problemi alt beyindeki rolünü araştırıyorum :kahve:
Canım vücudunu tanıyorsan o yönde ilerle, benim vucudum bence aburcubura çok duyarlı, aburcubur yemeyip kahvaltıda ve akşam yemeğinde tıka basa yediğimde hızlı denebilecek şekilde kilo verdiğimi gördüm, annemde diyetteyim dediğinde kilo takılıp kalıyodu bende diyo, annem öğlen-ikindi saatlerinde tek öğün tıka basa canı ne isterse yiyerek 28kilo civarı verdi. Diyetteyim psikolojisinden kurtulsak belki daha hızlı gidecek kilolarımız.

bu arada geçmiş yıllarda annemin birçok kez herballife, akapunktur ve diyetisyen deneyimleri oldu ancak hiçbirinde istikrarlı kilo veremedi. Hepsini bıraktı kendi taktiğiyle hedef kilosuna yaklaştı

Günaydın kızlar bugün yoğun ve yorucu bir gün olacak olabildiğince dikkat edicem bakalım ne olacak Sarayca Sarayca inşallah sınavın iyi geçer canım
Günaydın canım ben güne diyeti bozarak başlıyorum ancak kahvaltıdan sonra yine tam gaz devam, akşam yemeği dünden kalan bamya ve yeşil mercimek yemeği olacak

Canım sen halledersin ara ara olur öyle, kolaymi 100 kilodan 74 kiloya inmek🧿🧿🧿🧿 bu ara koruma yapsan bile yeter sana, seviliyorsun 😘

Afiyet olsun iyi çalışmalar canım, yarın güzel bir gün olacak sınavın iyi geçecek inşallah🙏
Teşekkür ederim canım 🤩
Ben de diyetten beri sevmiyorum canım😂 öncesinde yine öğle yemeği alışkanlığım yoktu ama akşam yemeğine kadar birsürü aburcubur yiyordum

hakkaten balık beni çook şaşırttı
Abur cubur Alışkanlığı diyette olumsuz yönde etkiliyor, kesmen iyi oldu👍
Günaydın kızlar bugün yoğun ve yorucu bir gün olacak olabildiğince dikkat edicem bakalım ne olacak Sarayca Sarayca inşallah sınavın iyi geçer canım
Kolay gelsin canım, teşekkür ederim 🤩
Günaydın kızlar,

dün uygulamada bugüne kadar aldığım en az kaloriyi görmüştüm, tartıda -500gr geldim, kahvaltıda hazır yufkadan börek var heralde verdiğim 500gramı yarına alırım😳 fakat bile bilede olsa yicem

Sarayca Sarayca güzel sonuçlarla gel canım
Bence yarın artı gelmeyecek son🤩
Canım vücudunu tanıyorsan o yönde ilerle, benim vucudum bence aburcubura çok duyarlı, aburcubur yemeyip kahvaltıda ve akşam yemeğinde tıka basa yediğimde hızlı denebilecek şekilde kilo verdiğimi gördüm, annemde diyetteyim dediğinde kilo takılıp kalıyodu bende diyo, annem öğlen-ikindi saatlerinde tek öğün tıka basa canı ne isterse yiyerek 28kilo civarı verdi. Diyetteyim psikolojisinden kurtulsak belki daha hızlı gidecek kilolarımız.

bu arada geçmiş yıllarda annemin birçok kez herballife, akapunktur ve diyetisyen deneyimleri oldu ancak hiçbirinde istikrarlı kilo veremedi. Hepsini bıraktı kendi taktiğiyle hedef kilosuna yaklaştı
İnsan deneme yanılma ile kendine yol çizmeli, en büyük motivasyon kaynağı insanın kendisi. Annen kendine yol çizmiş mutlu olacağı yöntemi bulmuş ve başarmış 🧿👍
Kahvaltı
2porsiyon yoğurtlu börek

şimdi yaptım kahvaltımı, umarım çarşambaya kadar bidaha bozmam😳
Afiyet olsun canım hakettin sen👍

Sabah vücuduma şöyle bir baktım acil spor yapmam gerekiyor, hafif sarkmalar oluştu, aslında 6 kg verdim hepi topu ama sarkmaları gözle görebiliyorum ☺️

Canım o kadar kilo vermişsin 🧿
Sıkılman normal
Birde ideal kilona yaklaştın
Koruma yap istersen
Bikac hafta .. ❤️
sen halledersin sakın bırakmak❤😘
gitti mi canım misafirlerin
Günaydın canım ben güne diyeti bozarak başlıyorum ancak kahvaltıdan sonra yine tam gaz devam, akşam yemeği dünden kalan bamya ve yeşil mercimek yemeği olacak
kız sana bisey olmaz 🙅‍♀️
Yakarsın😍
Kahvaltı
2porsiyon yoğurtlu börek

şimdi yaptım kahvaltımı, umarım çarşambaya kadar bidaha bozmam😳
Bozma bozma 3 guncuk zaten :)
Kızlar bitti sınav çok şükür stresi yetiyordu😁

Bu gün eksi gördüm ve kilo verme haftam sanırım 😀 isi sıkı tutacağım bu hafta
Akşam jillian nmtz videosuna basliycam heyecanliyim :KK76:
Ohhh yansın yanlar 🔥
Sabah vücuduma şöyle bir baktım acil spor yapmam gerekiyor, hafif sarkmalar oluştu, aslında 6 kg verdim hepi topu ama sarkmaları gözle görebiliyorum ☺
malesef ya oluyo
Bol su spor elimizden geleni yapalım
Olursa da kacarı yok
Şisko gezmekten iyidir🤭😂

Ben bugun ne yedim ne içtim ne yazsam bilemedim🙈
Sabah 1 yumurta, 1 kk peynir,3 zeytin,domates
Öglen 1 ciborek
Ara ara 2 incir 1 dilim ayva
Saat 17:00 gibi bir parca dızlama,300 ml ayran
karbonhidratî boll bigun oldu
Cok yemedim evet ama 🤷‍♀️
tartı pek iyi gelecek gibi degil

Canım o kadar kilo vermişsin 🧿
Sıkılman normal
Birde ideal kilona yaklaştın
Koruma yap istersen
Bikac hafta .. ❤
sen halledersin sakın bırakmak❤😘
gitti mi canım misafirlerin
kız sana bisey olmaz 🙅‍♀️
Yakarsın😍

Bozma bozma 3 guncuk zaten :)
Ohhh yansın yanlar 🔥

malesef ya oluyo
Bol su spor elimizden geleni yapalım
Olursa da kacarı yok
Şisko gezmekten iyidir🤭😂
Tabi ki şişko gezmekten iyi, ama çetesi var spor ile görünür sarkmaları önleyebiliriz, göbeğimi saymıyorum orasını spor da paklamaz😀

Ben bugun ne yedim ne içtim ne yazsam bilemedim🙈
Sabah 1 yumurta, 1 kk peynir,3 zeytin,domates
Öglen 1 ciborek
Ara ara 2 incir 1 dilim ayva
Saat 17:00 gibi bir parca dızlama,300 ml ayran
karbonhidratî boll bigun oldu
Cok yemedim evet ama 🤷‍♀️
tartı pek iyi gelecek gibi degil
Afiyet olsun gayet ideal bence tartı yüzünü güldürecek 👍😀

X