🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

M Minikkelebk sıkıntın nedir bilemedim canım ama inşallah en kısa zamanda feraha erersin,Allah yardımcın olsun, bazen öyle anlar oluyo ki gerçekten insanın elinden hiçbir şey gelmiyo, yüreğini ferah tut. Yolculuk var sanırım değişikliğin keyfini çıkar.

+kilonu kafana takma, anneme sordum regl yaklaştığında +2 kilo bilefarkettiği okuyodu tartıda diyo

Kızlar biZim burda hazır yufkayla içi patatesli yapılan bi börek var, yoğurt ve sosla yeniyo, o kadar canım çektiki annemde sen gitmeden yapıcam diyo, normalde akşam yemeğinde yenir ama acaba yarın sabah kahvaltıdamı yesem diyorum, bi yanım dur diyo bi yandanda çok canım çekiyo😳 tabi yersem tadımlık yemem doyasıya yerim benimde bu huyum aynı Sarayca Sarayca gibi

Kızlar biZim burda hazır yufkayla içi patatesli yapılan bi börek var, yoğurt ve sosla yeniyo, o kadar canım çektiki annemde sen gitmeden yapıcam diyo, normalde akşam yemeğinde yenir ama acaba yarın sabah kahvaltıdamı yesem diyorum, bi yanım dur diyo bi yandanda çok canım çekiyo😳 tabi yersem tadımlık yemem doyasıya yerim benimde bu huyum aynı Sarayca Sarayca gibi
Akşam Erken saatte yersin doya doya, önceden 1-2 bardak su içersen daha az yediğini görürsün, yarın pro salata yoğurt (karbonhidrat yok) ve bol su ile devam edersen artılar olursa bile gider👍

Akşam
Fırında sebzeli tavuk 2 baget
1 kase kuruyemiş (fındık yer fıstığı siyah üzüm, cig)
1 şeftali

Bu günde fazla oldu kuruyemiş ama bu hafta son😀
Afiyet olsun canım senin mazeretin var, ders çalışıp zinde olman için kuruyemiş iyi fikir, yarın sınavını hayırlısıyla bi atlatırsan stresinde kalmayacak.

şimdiden sınavında başarılar diliyorum, en güzel sonuçları alman dileğiyle canım💕🙏

Akşam Erken saatte yersin doya doya, önceden 1-2 bardak su içersen daha az yediğini görürsün, yarın pro salata yoğurt (karbonhidrat yok) ve bol su ile devam edersen artılar olursa bile gider👍
Canım karşı koyamadım babam yufka almaya gitti şimdi, yarın kahvaltıya yapacak annem, en azından gün boyu su falan içerim dediğin gibi, akşam menüsü yapmak istemedim böreği

M Minikkelebk sıkıntın nedir bilemedim canım ama inşallah en kısa zamanda feraha erersin,Allah yardımcın olsun, bazen öyle anlar oluyo ki gerçekten insanın elinden hiçbir şey gelmiyo, yüreğini ferah tut. Yolculuk var sanırım değişikliğin keyfini çıkar.

+kilonu kafana takma, anneme sordum regl yaklaştığında +2 kilo bilefarkettiği okuyodu tartıda diyo
uyumadım ya onun da etkisi oldu sanırım canım regl degil daha var
Teşekkür ederim canım😘
Kahvaltı menüm
1,5 wasa
1domates
1dilim peynir
5zeytin
1ceviz
1badem
1fındık

öğle - yok

akşam menüde zeytinyağlı bamya ve yoğurt olacak
Mükemmel ❤️ Afiyet olsun
Bu günde fazla oldu kuruyemiş ama bu hafta son😀
Kız kase diyip duruyon
Nasıl bi kase bize de goster :KK53:
Canım karşı koyamadım babam yufka almaya gitti şimdi, yarın kahvaltıya yapacak annem, en azından gün boyu su falan içerim dediğin gibi, akşam menüsü yapmak istemedim böreği
Bence annenin yanından ayrılacaksın keyfini çıkar
Zaten sen yesende yarın eksi cikarsın korkma:-):KK19:

Henüz aksam yemegi yemedim
Ara da 1 incir 5 tane üzüm yedim
Valla en son gezdiğimizde böyle yurumekte ne kadar zorlaniyodum
Simdi kus gibi hafif hissediyorum kendimi 🤩
İdeal kiloya gelince yaşayacağım konforu düşünemiyorum

Henüz aksam yemegi yemedim
Ara da 1 incir 5 tane üzüm yedim
Valla en son gezdiğimizde böyle yurumekte ne kadar zorlaniyodum
Simdi kus gibi hafif hissediyorum kendimi 🤩
İdeal kiloya gelince yaşayacağım konforu düşünemiyorum
O konfor varta her şeye değiyor🤩, kendine en büyük ödülü kilo vererek yapmışsın, hayranlık duyuyorum 🤗

Kuruyemiş dibi kalmış🙈, bunun iki katı bir kase ediyor😀

IMG_20201003_192053.jpg

X