🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

😢 üzüldüm ya
Bence muthis fark var
Ama olmuyor mu ki diyorum simdi
Motive mi kırmadı ama dedigim gibi o kadar emeğim var canım sıkıldı
Bilmiyorum ki canım kötü niyetli olmadığını düşündüm ama
Olabilir
Sonra kendinin kilo aldığından bahsetti

canım tadı gayet guzel
Canın atistirmalik isterse deneyebilirsin
Bence farkı göremeyen üzülsün

Zuber deniycem bakalim

Çay içiyorum, bu gün akşam baya yediğim için aç değilim, yarın kilom ne olacak acaba, yemek cok değildi ama kuruyemiş biraz fazla oldu, yedikçe yiyesi geliyor insanın, en son artık yeter dedim ve bıraktım, pişman değilim gözüm doydu 😁

IMG_20201002_224728.jpg

1 ayın dolmasına 2 hafta var ve ben 2 haftada 750 Gr verebildim bu iki haftayı iyi değerlendirmeliyiz. Pazar günü akşam jillian nmtz videosuna başlamak istiyorum, gerçi 68 kg gibi başlarım diyordum ama plan değişti 💪😁

Akşam yemeği
Taze fasulye
Salata
3 ceviz
Yarım kase karışık kuruyemiş
afiyet olsun canım
Kuruyemiss diyecektimki pisman degilim yazmışsın 👻 çiğ kuruyemiştir ins diyorum O zaman
Arada olur canım çok değil hem. Ufak kaçamaklar tadında bırakılırsa çok artı getirmiyor, afiyet olsun 👍
Şuan cokk acimm aslinda cok az yedim ama artık bunyem alıştı
Bunu yasam tarzı halien getirmem lazım
Nasıl olur 17 kilo🧿 gözlerinde bir sıkıntı olmalı yada fotoğraf çekim hatası olmalı iyi tarafından bak demek ki yüzün cokmemis:KK19:
Dimi dimi yolda gorenler cevirip ne yaptın diye sormaz öyle olsa
Esime söyledim dediki goz dr una gözüksün 👻
Akşamları yiyip yiyip sabah bakalım tartıda nolcak diye merakla beklemekte keyifliymiş🤣🤣
🤣🤣🤣 güldüm kız
Sabah tartı heyecanı her gece var
Yesende yemesende
O surprizi merak ediyosun
M Minikkelebk bence fotoğraf yanılgısı, çünkü maalesef fotoğraflar öyle oluyo belli olmuyo, sen çook kilo verdin hemde her görenin şaşıracağı halde bence
Dimi dimi 😍 başkalarının demesine luzum yok zaten
Onemli olan benim kendimi iyi hissetmem🤩
DahA oralara cok var amA o yolda İlerlemekte Güzel
Çay içiyorum, bu gün akşam baya yediğim için aç değilim, yarın kilom ne olacak acaba, yemek cok değildi ama kuruyemiş biraz fazla oldu, yedikçe yiyesi geliyor insanın, en son artık yeter dedim ve bıraktım, pişman değilim gözüm doydu 😁

Eki Görüntüle 2699579
Bizz ilkilk defa bu akşam cay icmedk
Esim cok gecgeldi
Bende en fazlayemek veririm dedim ceza olarak🤣🤣 Afiyet olsun canım
1 ayın dolmasına 2 hafta var ve ben 2 haftada 750 Gr verebildim bu iki haftayı iyi değerlendirmeliyiz. Pazar günü akşam jillian nmtz videosuna başlamak istiyorum, gerçi 68 kg gibi başlarım diyordum ama plan değişti 💪😁
hadi basalim gazaaaaa 💪🏻
Ama bnm haftam pek icacici gecmeyecek gibi😢 yarın yolculuk var

afiyet olsun canım
Kuruyemiss diyecektimki pisman degilim yazmışsın 👻 çiğ kuruyemiştir ins diyorum O zaman
Şuan cokk acimm aslinda cok az yedim ama artık bunyem alıştı
Bunu yasam tarzı halien getirmem lazım

Dimi dimi yolda gorenler cevirip ne yaptın diye sormaz öyle olsa
Esime söyledim dediki goz dr una gözüksün 👻
🤣🤣🤣 güldüm kız
Sabah tartı heyecanı her gece var
Yesende yemesende
O surprizi merak ediyosun
Dimi dimi 😍 başkalarının demesine luzum yok zaten
Onemli olan benim kendimi iyi hissetmem🤩
DahA oralara cok var amA o yolda İlerlemekte Güzel
Bizz ilkilk defa bu akşam cay icmedk
Esim cok gecgeldi
Bende en fazlayemek veririm dedim ceza olarak🤣🤣 Afiyet olsun canım
hadi basalim gazaaaaa 💪🏻
Ama bnm haftam pek icacici gecmeyecek gibi😢 yarın yolculuk var
Canım bu gün sabahliycam enerjik olmam lazım🤫 sanırım yarında ipin ucu kaçabilir, pazar sınav var 😀💪 pazartesiden itibaren ful dikkat diyorum☺️

Eşin güzel demiş ama fotoğraf çekim acısıda önemli, yine de arkadaşının kötü niyetli olmadığını varsayalım,😀

Gitmeye karar vermişsin, ben senin abartmayacağını biliyorum güveniyorum sana 🤩🥰

Canım bu gün sabahliycam enerjik olmam lazım🤫 sanırım yarında ipin ucu kaçabilir, pazar sınav var 😀💪 pazartesiden itibaren ful dikkat diyorum☺

Eşin güzel demiş ama fotoğraf çekim acısıda önemli, yine de arkadaşının kötü niyetli olmadığını varsayalım,😀

Gitmeye karar vermişsin, ben senin abartmayacağını biliyorum güveniyorum sana 🤩🥰
Oyy kuzum benim
Senin bugun sınavın vardı değil mi?
Başarılar allah yardımcın olsun
Bildiğin yerlerden çıksın
Attıklarında tutsun👻
Günaydın kızlar güzel bir hafta olsun herkese:KK200:
Gunaydın canımm ins❤️

Cok feci kafama taktığım seyler var dr a da gitmek istemiyorum şu süreçte
Benim icin dua eder misiniz?
Dün acliktan midem yapışacaktı öyle uyudum
Sabah +400 çıktı🤦‍♀️🤷‍♀️
ciddenşaka gibi