🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Gecende bana kofte ayırmışlardı yedim sabah
Gerci benim hervakit herseyi yiyebilecek bir mide potansiyelim var
Bazen akşam yiyemediklerimi sabah tadımlık yiyorum, gerçi bu köfteleri çarşamba aksami yedim ve bu kadar az kilo vermemin müsebbibi bu köfteler

günaydın hanımlar

ben de 58.8 çıktım dünküyle aynı, geçen cuma 60.7kg dım. Haftalık fark 1.9kg

07:15te uyandım, yeşilçay içtim, erteleye erteleye busaate getirdim kahvaltıyı, şimdi limonlu ılık suyumu içip kahvaltı yapıcam

Asıl ben çarşamba gübü vücut ölçüsü alıcam en çok onu merak ediyorum sporu bıraktığım için üzgünüm ama diyetle çarşambaya 1 kilo verirsem eşimi 20 gün önce 61.8le uğurlayıp 57.8 le, 4 kilo kayıpla karşılamak mutlu edecek beni, gerçi güya hedef 55ti amaa

Canım maşallah çok iyi seni içten tebrik ediyorum, ideal kılonda olmana rağmen bıkmadan sporuna ve yediğine içeriğine dikkat ediyorsun işte bu bana örnek oluyorsun ayrıca

Bu kilo da gayet güzel bence çok fark etmiştir. Ben 3 kilo verdim o kadar kiloda bile çok farketti

Canım maşallah çok iyi seni içten tebrik ediyorum, ideal kılonda olmana rağmen bıkmadan sporuna ve yediğine içeriğine dikkat ediyorsun işte bu bana örnek oluyorsun ayrıca ❤
Canım hep birlikte birbirimize destek oluyoruz, sizlerle tanışmasam ben de muhtemelen hala 61.8le karşılardım eşimi, bu 3 hafta benim için fırsattı, hedefimize ulaşana kadar beraberiz inşallah sonrasında hoş sohbetler için tabi❤
Bu kilo da gayet güzel bence çok fark etmiştir. Ben 3 kilo verdim o kadar kiloda bile çok farketti
Bende farkettiğini hissediyorum ve çok ilginç aç kalmaktan keyif almaya başladım şişkinlik yok kendini ağır hissetmek yok miss gibi yaşam tarzı, tabi eve dönünce benim menüler biraz değişicek, bakalım nolucak, ama ekmek asla ayda bikaç defa belki dünkü gibi
Aynen canım öyle her zaman 1-2 kilo gitmiyor, yeterki artı gelmesin
biz eksikeri üstümüze çekicez

Yeşilçay

Kahvaltı
1,5 wasa
5zeytin
1badem
1ceviz
1fındık
1dilim peynir
1domates
Annem menemen yaptı, biberleri yağda kavurduğu için hiç yemedim

şimdi 1 bardak kahve zamanı

akşam menüde balık kızartması var, maalesef anne evinde menüler böyle ekmeksiz yicem, kızardıktan sonra havlu kağıda alıcam

Afiyet olsun balığı kızartma severim ekmek ve tatlı yemeyeceksin hiç kilo aldırmaz

ben de bugün iki öğün yaptım hafta içi iki öğün mü beslensem kızlar akşam 16.30 da çıkıyorum zaten sabah 9 ibi yapsam iş yerinde kahvaltımı ya da evde yapsam 7 buçuk gibi öğlen meyve yoğurt tarzı süt kefir vs faydalı olur gibi

Canım iki öğün yaşam biçimi haline gelecekse yapmanı tavsiye ederim, ben çok memnunum, öğle yemeği cok angaryaydi bana

tebrik ederimm canım
Cok güzel
Canım menemenden yiyebilirdin yagini biraz az koyup veya zeytinyagi ekleyip
Diyettw pişmiş domates zayıflatıyo bile

Bence kesinlikle yapmalısın
Ögle yemegi gereksiz geliyor bana da
İs yerinde kahvalti Super hazirlar götürursun
Vucudun yag yakmasina firsat vermiyiruz
Biraz acikacagizki yag deposundan kullansın
akşam 17.30 -18.00 arası akşam yemeği ve günü kapatırım bu hafta denesem mi
oh oh süper aksamda bu saatte kapatırsan on numara
Canım iki öğün yaşam biçimi haline gelecekse yapmanı tavsiye ederim, ben çok memnunum, öğle yemeği cok angaryaydi bana
Heh resmen angarya
Dogru kelime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…