🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kızlarr hepinize teşekkür ederim
Annem
Hastane de değil şükür o kadar ağır degil
Biraz sıkıntılı bi dönemden geçiyordu
Stres birde hastalık olumca korkuyorum

Bugunlerde
Bacak kalınlığıma takmis durumdayım
Lipödemi denilen bir rahatsızlık olmasından şüphe ediyorum
Bi sürü yazı okudum
Cesitli hesaplardan incelemeler yaptım
Kafama taktım fena

Kazasız atlattım bu günü de, hepinize iyi geceler
Ayy ben de şu yatağa yatınca bi ohh çekiyorum bugünde firesiz bitti diye:) bugün akşam üstü 4ten sonra baya zorlandım yemek saati gelmek bilmedi elim kolum düştü hepten, erkende yemek istemedim gece çok acıkırım diye.
İyi geceler canım

Son düzenleme:
Akşam menüm
1,5 porsiyon yeşil mercimek yemeği
5kaşık light yoğurt

gece soda

yarın öğlen diş dr randevum var, kanal tedavisi yapıcak,yarın kahvaltıyı erken yapıp öğlen gitmeden sütlü yulaf ya da ceviz-badem yemeyi düşünüyorum, morfin falan olucak diye rutini bozucam sanırım yarın, yapabilirsem arayada bi jillian sıkıştırmaya çalışıcam

yarın akşam yemeğini bugünden hazırladı annem, patlıcanlarını kızartmadan direk domateslibiberli patlıcan yemeği yaptı kıymasız. Yoğurtla beraber yarın akşam yerim nasipse misss

Ben geç vakitte evime geldim hemen uyudum
ablam yiğnelerim çok çok şaşırdı hatta ne yaptı ne yaptın diye çok sordular
gelelim yediklerime yine mükemmel bir sofraydı Ama Allah tan çok karbonhidrat değil
yemek meyve ve tatlı kısmını güzel atlattım çerez kısmını sanki biraz abarttım

saat 4 gibi yemek yedik
1 kase yoğurt
tabağıma 5 tane lahana sarması
2 kaşık çoban kavurma
çok az tavuk
4,5 kaşık Zeytinyağlı kabak (çok güzel olmuştu)

meyve 1 sarı erik çok az üzüm(tatlı yemedim i)

1 kaseye yakın çerez birazda tuzluydu uzun zamandır çerezleri kavrulmuş ve tuzlu tüketmiyorum sanırım özlemişim

canım insülin kullanmıyor çok şükür kilosunda çok değil orta şekilde 90 nı geçtiği dönemlerinde var şimdi 80 lerde sanırım şekeri düşünce çok fena oluyor bizde de babamda şeker hastalığı vardı.dün yeğenlerim if hakkında konuştu bende sizden öğrendiklerimi söyledim.yapmaya heves etti sanki Kan şekerine de iyi gelir dedik
canım çok çok geçmiş olsun kalbini ferah tut bu hastalık hepimizi bulacak o yüzden zararsız ziyansız defolur gider biran önce
ablamla aramızda 1,5 saatlik uzaklıkta aslında normalde çok sık görüşürüz kalırımda malum sebepler birde ablamın hastalığından yanina gitmedik o da evden hiç çıkmadı ne zamandan beri sıkıldığını söyleyip duruyordu çoçuklarda özlemiş bir gidelim dedik evinde Bahçeli bahçe zamını bitmek üzere bizede iyi oldu akşam geri dönük.
benimde gardrobu ayıklama zamanım gelmiş ne giyeceğim diye döktüm bir şey kalmamış

Afiyet olsun ablan zeytinyağlı kabağı yine de yapmış kardeşi isterse yapmaz mı, çok güzel bir menü, hiç fazla değil kararınca herşey

Geçmiş olsun canım

günaydın arkadaşlar
benim geçen hafta çok çok düzensiz ve kötüydü cuma tartıldığımda 80,9 u gördüm bu sabah 79,1 çok şükür akşamdan hazırlıyorum ve evde herkesin dikkat etmesi gerekiyo bu gidişle baskül ailesine dönücez edim 3 gündür iyi gidiyo sporda yapıyorum bakalım artık

bugünkü menüm
uyanınca bir büyük bardak su

kahvaltı
1 haşlanmış yumurta

5 zeytin
domates salatalık biber
1 dilim ekmek

1 dilim peynir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…