🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

ay sen bisikletle mi gidip geliyorsun
Mukemmelsin🤩
fark olmaz mı edecekler mutlaka
Birsey demeyende kıskançlığından demiyor😂
🧿 aman değmesin
Bende anlamıyorum canım
Suan karnım şişti cok yedim sanki diyirum
Sonra yazıyorum aaa cok yememisim
Sarma sardım oğlum istemisti
Yemedim
Bende şaşkınım
Arada kendimi mide ameliyatı olan insanlar nasıl doyuyor nasıl hayatını idame ettiriyor diye telkin ediyordum 🤣
ilk zamanlar
Açlıktan zorla uyuduğum zamanlar oldu ama🙈

Ben yogurtla seviyorum
Canim sadece bazen 2 bazen 1 kaşık koyuyorum
Ayrıca ilk zamanlar ekmek yemiyordum
Bagirsaklarim hic calismadı
Ne zaman kahvaltıma ekmek ekledim ama tm bugday yoluna girmeye başladı
bana sormamışsın canım ama bende baktım gecen ayin 24 luyle simdi arasinda tam 5,9 fark varmış
aynen öyle insan gider mi bi daha

Kesinlikle birde herkes keyfinden almıyor kiloyu
Kimi hasta oluyor
Kimi depresyonda
ders çalışıyor alıyor bir sebebi oluyor
Sen zaten onlarla cebellesen insanı birde kırıyorsun kimsenin haddi degil
Hele ki diyetisyenlerin cok daha dikkatli olmalari gerek
Bisiklet pandemi döneminde kurtaricim oldu, araba kullanamiyorum ufak bi kazadan sonra cesaret edemedim, acemiyim zaten ☺️

Arkadaşlar kiskanmaz sanırım iyi insanlar 😀 illaki fark edecekler cidden fark var çünkü 🤭

:KK37:
Aslına bakarsan dolma bana abartı gelmiyor yenebilir çok sık olmadığı sürece 😄
Herşey hesap edilerek yenebilinir :KK39:Yeterki öğrenelim sağını solunu bugünü yarınını:KK36:
her şey biz insanlar için pirinç varsa benim için buğday varsa benim için pancar varsa benim için önemli olan bunların nasıl yenmesi gerektiğini bilmek nasıl tüketilmesini öğrenmek fazlası zarar azı kar demeyi tecrübe ede ede yol alacağız

M Minikkelebk canım Sarayca Sarayca yarın 1 aydır görüşmediği arkadaşlarıyla buluşucak ya o yüzden geçen ayki kilosunu sordum. Zaten sana her zaman maaşallah diyorum 4haftada 5.9kilo süper benim 1 hafta oldu sadece 1.2kg düştü:KK43:

Ben de aldım yulaf arada yoğurtla sütle tüketicem sağol canım tarifin için

Ben şu an vücudumu tanımıyorum hangi yiyecekler bende daha etkili bilmiyorum ama sanırım kahvaltılarımda ekmeksiz yapamıcam 1 dilim tahıllı tabi, akşam yemeklerinde 2gündür ekmek yok

Kızlar burda kimdi tam hatırlamıyorum ama kaliteli sucuk yiyebilirsin kahvaltıda demişti, ben de bunu öyle bi kazımışımki aklıma akşam marketten yulaf alırken sucukta aldım, ince 5-6 dilim yiyebilirim değilmi kahvaltıda?

Ben bedenimi arda şaşırtmak için kahvaltı yerine Yulafla, yulaf lapası yada smoothie yaparım.
Sağol canım yulaf lapası için haşlıyo musun?

benim bedenin zaten şu an öyle bi şaşkın ki aslına bakarsan ben bile şaşkınım napıyorum ben diye, diyet spor bana 4günde farklı bi bakış açısı kazandırdı..

Aslına bakarsan dolma bana abartı gelmiyor yenebilir çok sık olmadığı sürece 😄
aksam dolaba kaldırırken dolmaları canım cok çekti
Yarın yicem 1 er tane 🤭
M Minikkelebk canım Sarayca Sarayca yarın 1 aydır görüşmediği arkadaşlarıyla buluşucak ya o yüzden geçen ayki kilosunu sordum. Zaten sana her zaman maaşallah diyorum 4haftada 5.9kilo süper benim 1 hafta oldu sadece 1.2kg düştü:KK43:

Ben de aldım yulaf arada yoğurtla sütle tüketicem sağol canım tarifin için

Ben şu an vücudumu tanımıyorum hangi yiyecekler bende daha etkili bilmiyorum ama sanırım kahvaltılarımda ekmeksiz yapamıcam 1 dilim tahıllı tabi, akşam yemeklerinde 2gündür ekmek yok
anladım canım
1 ayda aşağı yukarı ne kadar verebilirim diye sorduğunu düşündüm 😘

Herşey hesap edilerek yenebilinir :KK39:Yeterki öğrenelim sağını solunu bugünü yarınını:KK36:
her şey biz insanlar için pirinç varsa benim için buğday varsa benim için pancar varsa benim için önemli olan bunların nasıl yenmesi gerektiğini bilmek nasıl tüketilmesini öğrenmek fazlası zarar azı kar demeyi tecrübe ede ede yol alacağız
kesinlikle katılıyorum 👏 👏
Kızlar burda kimdi tam hatırlamıyorum ama kaliteli sucuk yiyebilirsin kahvaltıda demişti, ben de bunu öyle bi kazımışımki aklıma akşam marketten yulaf alırken sucukta aldım, ince 5-6 dilim yiyebilirim değilmi kahvaltıda?
bence yenilebilir az bisi tabi
Bu arada yarın akşamki menüm ıspanak yemeği. Annem pirinçli/bulgurlu yapar hep bu kez katmıcak, kahvaltı dışında karbonhidrat almıycam.
bulgur atabilir canım icine ne olacak 1 avuc bisey zaten
Simdiden afiyet oldun

Sağol canım yulaf lapası için haşlıyo musun?

benim bedenin zaten şu an öyle bi şaşkın ki aslına bakarsan ben bile şaşkınım napıyorum ben diye, diyet spor bana 4günde farklı bi bakış açısı kazandırdı..
ben 1 bardak sütü kaynayınca içine 2 yemek kaşığı yulaf ezmesini atıp soğuyana kadar bekliyorum .Yulaf içinde şişip yumuşayıp sütü çekiyor sonra içine 1 muz ezip karıştırıyorum yada sevdiğin başka bir meyveyi ama en çok muz yakışıyor.
şaşkın vücut iyidir :)

ben 1 bardak sütü kaynayınca içine 2 yemek kaşığı yulaf ezmesini atıp soğuyana kadar bekliyorum .Yulaf içinde şişip yumuşayıp sütü çekiyor sonra içine 1 muz ezip karıştırıyorum yada sevdiğin başka bir meyveyi ama en çok muz yakışıyor.
Tarif süper ağzım sulandı deniycem canım, bu arada insanın yulaf ezmeli karışıma ağzının sulanmasıda ne garip bişeymiş😂

vaktiniz olursa seyredin derim güzel bir canlı yayındı:KK66:

Aklımda olsun bir ara izleyeyim👍
Kesinlikle katılıyorum 👍, yüksek kiloda iken dikkat etmekte fayda var çünkü az verilen kilo motivasyonu yerle bir ediyor ama kilo azaldıkça korumaya yakın belirli saatlerde paketli gıda, şeker ve beyaz un hariç herşeyden az az yenilir :kk77:
Evet Sarayca Sarayca adapte olmamda sayfanın etkisi çok iyi ki tanıştık her şeyi sizlerden öğreniyorum
Canım efser ve Minikkekebk az biraz ben diyet konusunda usta olduk, fakat bir çok şeyi bilmek her daim uyguluyoruz anlamına gelmiyor:confused::KK53: bir çok şeyi bilsende bazen sebepsiz salıyor insan kendini, toparlanması zor oluyor, buranın amacı motivasyonu yüksek tutmak ve birbirimize destek olmak. İyi ki sizlerde varsınız🥰😘
O kişi bendim:rolleyes:, mesela et kavurması, pastırma sana alternatif olabilir,
Bu arada yarın akşamki menüm ıspanak yemeği. Annem pirinçli/bulgurlu yapar hep bu kez katmıcak, kahvaltı dışında karbonhidrat almıycam.
Alıntı yaptım sonra arkadaşlar yazmış zaten bulgur koyabilirsiniz hiç bir şey olmaz😀
Herkes uyudu sanırım herkese iyi geceler ben de sodamı içip yatıyorummm😘
İyi geceler canım🥰😘 bana yeni başlıyor gün :işsiz:
aksam dolaba kaldırırken dolmaları canım cok çekti
Yarın yicem 1 er tane 🤭
anladım canım
1 ayda aşağı yukarı ne kadar verebilirim diye sorduğunu düşündüm 😘
Valla bende çok yiyeceğe yan gözle baktım ama yemedim yarını bekliyorum, sağlıklı olanlara baktı tabi:rolleyes::KK53:
Listeye alındı:rolleyes:
Tarif süper ağzım sulandı deniycem canım, bu arada insanın yulaf ezmeli karışıma ağzının sulanmasıda ne garip bişeymiş😂
Valla benimde sulandı, gün boyu patates ve ispanaktan sonra:confused::rolleyes:
tadı çok güzel :rolleyes: bunu ciha tohumuyla olanında var:cool:onada diyet pudiğ diyorlar:KK6: canımız diyet aşeriyor bu topiğde bu mümkün:KK70:
Tarif isterim hazır ciha tohumu varken😀
Ben kaçtım canlar kızın erken dersi var .uyanamasak mahalleyi yakar :KK53:iyi geceler:KK200:
İyi geceler canım 😘🥰

X