🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Hoş geldiniz canım

ac karna da gitmiyor be kuzum bugun aksam yemegi de yemedim. Kendime cin iskencesi yapıyorum instagramda kendime gunluk açmıştım.. orda çalıp oynuyodum kendi kendime diyetgunlugunuz varsa orda takipleselim
Nasıl bir diyet uyguluyorsun, 2_3 ayda çok güzel kilo vermişsin . İns. Kullanmıyorum maalesef

Nasıl bir diyet uyguluyorsun, 2_3 ayda çok güzel kilo vermişsin . İns. Kullanmıyorum maalesef
74 gun olmus 2 ögun besleniyorum.. hedef 100 gunde 20 kiloydu ama olamayacak sanırım
Olsun 19.5 ta kabulüm yani şu diyeti uygulayaachim diye yola çıkmadım ama yaptığım sey sanırım aralıklı oruca tekabül ediyor belli saatler arasinda diyete uygun 2 ogun yiyorum. Cok acıktıysam ara ogun yapıyorum.. kaçamak yapmadım nerdeyse hiç
Hayatımda hic bu kadar istikrarlı olmamıştım
Sanırım bu sefer cok istedim

Bende aynı 2 öğün İF yapıyorum, bazı günler tek öğün olabiliyor 1 ay olacak ve bana çok iyi geldi, sadece sabah kahvaltida 1 kase aşure yedim kaçamak olarak

Bende aynı 2 öğün İF yapıyorum, bazı günler tek öğün olabiliyor 1 ay olacak ve bana çok iyi geldi, sadece sabah kahvaltida 1 kase aşure yedim kaçamak olarak
Çok sevindim buna bugun tek öğün yapmış oldum aksam yemeğini iptal ederek. 8 gündür 77 de takıldım sinirim bozuldu artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…