🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

biz geldik :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Kahvaltı
Sabah sütsüz şekersiz nescafe
Omlet
8 zeytin
1 dilim beyaz peynir biraz örgü peynir
1dilim tam tahıllı ekmek
Domates salatalık yeşillik çay

Ara 1 maden suyu , 1 avuçtan biraz fazla leblebi, (sanki 2 avuç oldu):KK53:
1 küçük kutu kaysılı probiyotik yoğurt

evde akşam
büyük bir kase zerdeçallı cacık

kahveyi çok özledim ama Yorgunum uyukumu bölecek bugün yeşil çayla idare edeyim artık
Hoş geldiniz canım😄

😂 ac karna da gitmiyor be kuzum🤭 bugun aksam yemegi de yemedim. Kendime cin iskencesi yapıyorum 🤣 instagramda kendime gunluk açmıştım.. orda çalıp oynuyodum kendi kendime🤣 diyetgunlugunuz varsa orda takipleselim
Nasıl bir diyet uyguluyorsun, 2_3 ayda çok güzel kilo vermişsin 🧿. İns. Kullanmıyorum maalesef 🤫

Nasıl bir diyet uyguluyorsun, 2_3 ayda çok güzel kilo vermişsin 🧿. İns. Kullanmıyorum maalesef 🤫
74 gun olmus🤣 2 ögun besleniyorum.. hedef 100 gunde 20 kiloydu ama olamayacak sanırım
Olsun 19.5 ta kabulüm 👻 yani şu diyeti uygulayaachim diye yola çıkmadım ama yaptığım sey sanırım aralıklı oruca tekabül ediyor🤭 belli saatler arasinda diyete uygun 2 ogun yiyorum. Cok acıktıysam ara ogun yapıyorum.. kaçamak yapmadım nerdeyse hiç
Hayatımda hic bu kadar istikrarlı olmamıştım
Sanırım bu sefer cok istedim

74 gun olmus🤣 2 ögun besleniyorum.. hedef 100 gunde 20 kiloydu ama olamayacak sanırım
Olsun 19.5 ta kabulüm 👻 yani şu diyeti uygulayaachim diye yola çıkmadım ama yaptığım sey sanırım aralıklı oruca tekabül ediyor🤭 belli saatler arasinda diyete uygun 2 ogun yiyorum. Cok acıktıysam ara ogun yapıyorum.. kaçamak yapmadım nerdeyse hiç
Hayatımda hic bu kadar istikrarlı olmamıştım
Sanırım bu sefer cok istedim
Bende aynı 2 öğün İF yapıyorum, bazı günler tek öğün olabiliyor 😄👍 1 ay olacak ve bana çok iyi geldi, sadece sabah kahvaltida 1 kase aşure yedim kaçamak olarak👍😀

Bende aynı 2 öğün İF yapıyorum, bazı günler tek öğün olabiliyor 😄👍 1 ay olacak ve bana çok iyi geldi, sadece sabah kahvaltida 1 kase aşure yedim kaçamak olarak👍😀
Çok sevindim buna😍 bugun tek öğün yapmış oldum aksam yemeğini iptal ederek. 8 gündür 77 de takıldım sinirim bozuldu artık

X