🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Modunuzu düşürmeyin, eğer iradenize guvenmiyorsaniz, diyet suresince bir kereden bir şey olmaz, su pastadan yiyivereyim yarın devam ederim nasilsa. Dediğiniz an kilo verme seriveninizi bitirmiş olursunuz.o_O

Çevrenizdeki zayıf ve bakımlı kadınlara dikkat edin, kendilerine ne kadar özen gösterdiklerini, karbonhidrat aldıkları günün ertesi günü detoks ve spor yaptiklarini goreceksiniz. Ben çok şahit oldum. Elinde kurabiyelerle işe gelip herkese zorla ısrarla ikram edip, sen neden yemiyorsun diye sorduğumda bana fazla gelir dediklerini... Yada öğlen tost yedikten sonra ayyy hep hamur yedim bı detoks suyu alayım dediklerine... Onların metabolizmalari sandığınız kadar hızlı değil. Onlar her bulduklarını mideye indirmiyor bizim gibi 😔 Peki bizim midemiz çöplük mu, biz çok mu değersiziz kendi gözümüzde 😔 bence değiliz. Sadece kendimize değer vermeyi unutuyoruz bazen. İşte şimdi kendimizi sevme ve değer verme zamanı...
Midemize çöplük muamelesi yapmayalım. Bırakalım en güzel yemekler kalsın tabakta... Döküverelim çöpe, midemize değil...

Son düzenleme:
Memnun oldum canım, bende 40 yaş 2 çocuk annesiyim Çalisiyorum. Benim hedefim de 55. Cuma günleri tartiliyoruz evet, mümkünse fotoğraflı. Burada herkes kendi diyetini uyguluyor. Ben 2 öğün tercih ediyorum, sabah doyurucu bir kahvaltı yaptıysam eğer tek öğün yetiyor bana. Yani haftada 1 veya 2 gün tek öğün diğer günler 2 öğün olarak besleniyorum if diyeti gibi.
Ben de memnun oldum. Allah bağışlasın yavrularını.
Süpermiş tek ve 2 öğün en güzeli. Yarından itibaren başlayacam ben de. Umarım tek öğün yapabilirim. Cuma günü resim atarım.

İşte geldim Kapadokya dayım :rolleyes:
otele yerleştik birazdan dinlenmeye geçeceğim :uykucu:
mazarası çok güzel :KK200:

gelelim ne yedik ne içtik :KK50:

Sabah klasik kahvaltı
1 haşlanmış yumurta
3 siyah zeytin
büyük bir dilim peynir
2 Wassa
domates,salatalık Çay

ara 1 küçük kutu yoğurt

öğlen
salata ve ayran

ara 1 avuç leblebi

akşam
1 küçük kutu yoğurt

yoğurt kürü yaptım bugün.
Menü süper:) iyi tatiller :)

Çevrenizdeki zayıf ve bakımlı kadınlara dikkat edin, kendilerine ne kadar özen gösterdiklerini, karbonhidrat aldıkları günün ertesi günü detoks ve spor yaptiklarini goreceksiniz. Ben çok şahit oldum. Elinde kurabiyelerle işe gelip herkese zorla ısrarla ikram edip, sen neden yemiyorsun diye sorduğumda bana fazla gelir dediklerini... Yada öğlen tost yedikten sonra ayyy hep hamur yedim bı detoks suyu alayım dediklerine... Onların metabolizmalari sandığınız kadar hızlı değil. Onlar her bulduklarını mideye indirmiyor bizim gibi 😔 Peki bizim midemiz çöplük mu, biz çok mu değersiziz kendi gözümüzde 😔 bence değiliz. Sadece kendimize değer vermeyi unutuyoruz bazen. İşte şimdi kendimizi sevme ve değer verme zamanı...
Midemize çöplük muamelesi yapmayalım. Bırakalım en güzel yemekler kalsın tabakta... Döküverelim çöpe, midemize değil...
Çok haklısın çok doğru bir bakış açısı 😊

Ben de memnun oldum. Allah bağışlasın yavrularını.
Süpermiş tek ve 2 öğün en güzeli. Yarından itibaren başlayacam ben de. Umarım tek öğün yapabilirim. Cuma günü resim atarım.
Tek öğün her zaman için çok zor ama haftada 2 gün tek öğün, diğer günler iki öğün bana uygun geldi. Sadece kilo vermeyi gectim kendimi daha dinç hissediyorum. Aslında ilk başladığımda bir değil bir kaç rota belirlemiştim, bu 4. Haftam ve rotami teke indirdim. En mantıklı if diyeti 5 gün iki öğün, 2 gün tek öğün. Ama o iki gün tek öğün şart değil. Bazen hep iki öğün olabilir bu konuda kendimi kasmayacagim.

Bu hafta senden güzel bir sonuç bekliyorum👍. Bak nasıl motive olacaksın🤩, ben bu kiloda bile nasıl rahatladım anlatamam . 😄
İnşallah canım.
Sanki 10 kilo vermiş gibiyim, tüm sıkıntı stres meğer 1 aylık sağlıklı beslenmeye bakıyormuş. Üzüldüm kendime, daha önce neden baslayamadim, yedim ve ha bire kilo aldım diye 😔
Ben de 1.58 im 77 kiloda.anlıyorum seni.70 inaltı bizim boyda ideal olmasa da abartı olmuyor.ama 70 i geçince yürürken sallanmaya oturup kalkarken top gibi yuvarlanmaya benziyor.:bicak: ben de evimde değilim diye bahane ettim.irade ahh. Zorla yedirmediler ya:KK43:( 1aydişimi sıkabilsem.gitse bu kilolar...

X