🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Detoks suyumda hazır
günaydın hayırlı sabahlar
sabah ekmeksiz kahvaltıyla başladım güne

1 yumurtadan naneli, maydanozlu omlet, 2 dl peynir, zeytin, 1 tk böğürtlen reçeli, çay
işe gelince de küçük bir salkım kara üzüm yedim, abla getirmiş köyden
Sabah kahvaltısı
Peynir
krep
Salatalık
Havuç
1 avuç üzüm fındık
Kendimden utandım ne güzel herkes :nazar: mis gib kahvaltılar:nazar:kahveler:nazar:Detokslar yapmış:nazar:
ben :110:ne yendiğimi hatırlamıyorum kahvaltı yapmadım aşurenin çerezini tırtıkladım bir ara bir kase aşure koydum kendime o telaşla nereye koyduğumu unuttum bulduğumda soğumuştu onu tırtıkladım sonara, aaa :KK53:tencerenin dİbinde iki kaşık vardı onu sıyırdım yok şeker bana göre değil dedim 2 dilim ekmek yedim:110:oldu mu oldu yapacak bir şey yok bugünü unutup acı bir kahveyele kapatalım.Aşure konusunu kapatıp valiz hazırlığına geçelim.eşimin işi çıktı hallederse yarın yola çıkacağız yok olmazsa pazartesi sabah yollardayız:KK55:

Kendimden utandım ne güzel herkes :nazar: mis gib kahvaltılar:nazar:kahveler:nazar:Detokslar yapmış:nazar:
ben :110:ne yendiğimi hatırlamıyorum kahvaltı yapmadım aşurenin çerezini tırtıkladım bir ara bir kase aşure koydum kendime o telaşla nereye koyduğumu unuttum bulduğumda soğumuştu onu tırtıkladım sonara, aaa :KK53:tencerenin dİbinde iki kaşık vardı onu sıyırdım yok şeker bana göre değil dedim 2 dilim ekmek yedim:110:oldu mu oldu yapacak bir şey yok bugünü unutup acı bir kahveyele kapatalım.Aşure konusunu kapatıp valiz hazırlığına geçelim.eşimin işi çıktı hallederse yarın yola çıkacağız yok olmazsa pazartesi sabah yollardayız:KK55:
Afiyetler oldun, dün dünde kaldı, Bu gün yeni bir gün 🤩

Bugün hiç birşey hatırlamıyorum.:KK23:yeni oturdum aşure mübarek bereketlendikece berekeketlendi çok şükür eşe dosta mahalledeki esnafa dağıtım Allah herkesinkini kabul makmül eylesin 🤲🏻Rabbim yiyenede şifa dua edene hepimizede Halil ibrahim bereketi versin:dua: ah şu tekloji ilerse herkese burdan bir kase ışınlasam sizlerede tattırsam:KK74:
Yemiş gibi oldum canım çok teşekkür ederim 👌👏👍

Gayet iyim tahmin ettim artıdayım zaten üzerine birde yol ödemi olacak :KK59:bu aralar bunlarla uğraşacağım. Olsun günahıyla sevabıyla Hepsi benim geldikten sora aynı hızla devam:KK6:
Arada olacak öyle hiç moral bozmaya değmez. 🤩

Günaydın :KK200:
tatil planında ufak bir değişiklik oldu:rolleyes:
eşimin işi salıya kaldı :KK53:Çarşamba sabahı çıkıyoruz:KK37:
benim içinde iyi oldu bir kaç gün evde düzene girerim :confused:
dünün değerlendirmesi gayet iyidi.İki öğün yaptım ,sabah klasik kahvaltı :21:akşam izgara ve salataydı:kk77:
Bu gün artılar yok uçmuş :KK6:kuru baklagil bende şişlik yapıyor bir kez daha kanıtladı dün 79.2:KK22:az sonra Tartı fotoğrafı ile burdayım:rolleyes::KK70:

Pazartesi :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
862E8347-5FCA-4150-8DC4-CF8189FE5CED.jpeg

Günaydın :KK200:
tatil planında ufak bir değişiklik oldu:rolleyes:
eşimin işi salıya kaldı :KK53:Çarşamba sabahı çıkıyoruz:KK37:
benim içinde iyi oldu bir kaç gün evde düzene girerim :confused:
dünün değerlendirmesi gayet iyidi.İki öğün yaptım ,sabah klasik kahvaltı :21:akşam izgara ve salataydı:kk77:
Bu gün artılar yok uçmuş :KK6:kuru baklagil bende şişlik yapıyor bir kez daha kanıtladı dün 79.2:KK22:az sonra Tartı fotoğrafı ile burdayım:rolleyes::KK70:
Tatil ne kadar geç olursa o kadar iyidir 👍😀 geç olsun güç olmasın 😀

X