🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Günaydın arkadaşlar
Görünmeyen 1 yumurta 2 wasa daha var. Bu gün sabah ve akşam yemeğim bunlar. Kahvaltıyı yaptım çok yiyemedim. Büyük ihtimal birazı kalacak ve çöp olacak.
IMG_20200908_085030.jpg

bahçeden domates geldi dün konserve domates ve Menemen yaptım koşturmalı bir gündü 24 kavanoz konserve oldu.kahvaltıdan sonra bizim burda bulgur kaynatma dönemi kayınvalidem dün kaynatı bir tabakta bana getirmiş ondan yedim (diş buğdayı gibi ) akşamda mutfak domatesin kaynadıkça mutfakta durulmaz oldu 1 küçük şişe gazoz içitim :oops:
Kahve dahi içmedim:cry:
Kolay gelsin canım. Menemen bitmiş. Hem de organik bahçeden domates. Mis gibi olmuştur.
Buğdayı çok severim. Biz hedik deriz. Valla yağsız ve çok kalorili olduğunu sanmam afiyet şifa olsun. Gazoz da arada olur sıkma canını 🥰

Günaydın hanımlar

Yayladan döndük dün ise başladık malum 1.siniflar açılıyor bu haftada toplantilarim var
Kafa dagil8nca bizde dagiliyorum
Ev dağıldı toplamalı evde olmayınca 5 gün
İşe gidince okul işleri kafa dağıldı

Veee bu dagin8klikta bende dagildim dikkat edemedim
İnşallah bugün hem evi hem kafayı hem kalbimi toparlayıp kaldığım yerden devam
Hepinize hayırlı günler

Günaydın canım Allah kolaylık versin. Kızım 3 oğlum 3.5 yaşında bıraktı. Ben tembellik ettim bu konuda🤭
Büyük oğlum 2.5 yaşında bıraktı küçük geçenlerde denedik yapmadı İnay etti şimdi evdeyim sık sık oturtuyoruz olcak gibi 3 yaşında oldu bi zahmet öğrensin artık

Günaydın hanımlar

Yayladan döndük dün ise başladık malum 1.siniflar açılıyor bu haftada toplantilarim var

Hepinize hayırlı günler
Allah kolaylık versin canım. Bir an önce toparlan ozletme kendini😘🥰

Büyük oğlum 2.5 yaşında bıraktı küçük geçenlerde denedik yapmadı İnay etti şimdi evdeyim sık sık oturtuyoruz olcak gibi 3 yaşında oldu bi zahmet öğrensin artık
Allah kolaylık versin. benim büyük 24 aylıkken bırakmıştı bezi, zaten 18 aydan sonra gece bezi kuru kalkıyordu
küçük de öyle olcak sanmıştım ama 35 aylıkken ancak bırakmıştı :))

Büyümüş artık kısa sürede bırakır annesi.😘🧿 Ben küçüğü gece gündüz aynı zamanda çıkarttım bezi. Çok rahat oldu. 1 haftada halloldu. Tavsiyem gece altını bağlama. Allah kolaylık versin ☺

Allah kolaylık versin. benim büyük 24 aylıkken bırakmıştı bezi, zaten 18 aydan sonra gece bezi kuru kalkıyordu
küçük de öyle olcak sanmıştım ama 35 aylıkken ancak bırakmıştı :))
Aslında kendileri belirliyor ne zaman bırakacaklarını. Bu nedenle herkese tavsiyem. Olmuyorsa zorlamayın. Vakti zamanı gelince zaten kendileri bırakıyorlar 😁

Büyümüş artık kısa sürede bırakır annesi.😘🧿 Ben küçüğü gece gündüz aynı zamanda çıkarttım bezi. Çok rahat oldu. 1 haftada halloldu. Tavsiyem gece altını bağlama. Allah kolaylık versin ☺
Yok canım büyük oğlumda bezi tamamen çıkardım gece dalan hiç bağlamadım bunda da aynisine uyguluyorum

Huhu burası neresi eski dostlar En Büyük TÜRKİYE
Ablam nasılsın :KK74:burasında bizim bizim dükkan:KK6:
Günaydın arkadaşlar
Görünmeyen 1 yumurta 2 wasa daha var. Bu gün sabah ve akşam yemeğim bunlar. Kahvaltıyı yaptım çok yiyemedim. Büyük ihtimal birazı kalacak ve çöp olacak.
Eki Görüntüle 2686979
Afiyet olsun :KK19:
Kolay gelsin canım. Menemen bitmiş. Hem de organik bahçeden domates. Mis gibi olmuştur.
Buğdayı çok severim. Biz hedik deriz. Valla yağsız ve çok kalorili olduğunu sanmam afiyet şifa olsun. Gazoz da arada olur sıkma canını 🥰
çok gelince evde bıraksam bozulacak yaptım bitti Rabbim ağız tartıyla yedirsin :dua:
Günaydın hanımlar

Hepinize hayırlı günler
Allah kolaylık versin :KK36:ev düzeni ne geri döndün eminim en kısa zamanda toparnırsın:KK19:
G guziss35 Allah kolaylık versin :KK19:

Günaydın hanımlar

Hepinize hayırlı günler
Fatmacım okula gerimi döndün? Öyle ise nasılll sevindimm :KK76:

X