Salât-u Selam

Unutmayayım diye alarm kurdum.☺
150 tane okudum.❣

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 3050 salâvatı Gül adlı arkadaşımızın "Allah'ım sen huzur mutluluk sağlık sıhhat ver. Bizi zor imtihanlarla sınama. Beni ve ailemi koru." niyeti için dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin .

1) nilüfer (kk de olmayan)
2) emine (kk de olmayan)
3) Hanife (kk de olmayan)
4) gül (kk de olmayan)
5) Meral01
6) kavs-i kuzah
7) A R Y A
8) RedGirl
9) Aktif Lora --
10) Feminas
11) A Aselazrapinar
12) i p e k --100
13) gulrecelim

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 2950 salâvatı Meral01 nickli arkadaşımızın "Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bir evlat nasip et tez vakitte bu yolda emeklerimizi zayi etme Allahım anneme ve ailemdeki herkese hayırlı sağlıklı ömür yaşamayı nasip et bedenimiz den sağlığımızı gönlümüzden imanımızı eksik birakma Allahım Aminnn Aminn." niyeti için dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin .

1) nilüfer (kk de olmayan) 600
2) emine (kk de olmayan) 800
3) Hanife (kk de olmayan) 300
4) gül (kk de olmayan) 400
5) Meral01 -
6) kavs-i kuzah 200
7) A R Y A 100
8) RedGirl 150
9) Aktif Lora -
10) Feminas 400
11) A Aselazrapinar -
12) gulrecelim -

Aminn amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…