Salât-u Selam

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 2800 salâvatı gulumser43 nickli arkadaşımızın "Allah eşime hidayet eylesin, doğru yolu net bir şekilde bulsun. Hayırlı ise yuvama geri dönsün. Bana şu zorlu dönemimde kolaylık ver ya Rabbim ve beni dardan çıkaracak bir kapı aç. Ailemin bana destek olmasını sağla, amin.." niyeti için dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin .

1) gulumser43 1600
2) nilüfer (kk de olmayan) 200
3) emine (kk de olmayan) -
4) Hanife (kk de olmayan) -
5) gül (kk de olmayan) 150
6) Meral01 -
7) kavs-i kuzah 300
8) A R Y A 100
9) RedGirl 450
10) aktif lora

300 canım Allah kabul etsin biraz geç kaldım

Amin yüreklerinize sağlık arkadaşlar..

Allah'ım Gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eyle, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle..Takdir senindir, Ya Rabbi Sen ki imkansızı mümkün kılansın; Darda koyma bizi, dara düştüğümüzde de şükredenlerden eyle bizi.. Rabb'im hepinizin muradını versin inşallah Allah hepinizden hepinizden razı olsun inşallah.

250 okudum niyetine dualadim

Aminnn

100 tane okuyabilirim
İstediğin kadar okuyabilirsin. 21.30 da etiket atıyorum başlıyoruz diye 21.40 da bitiyor. Saat 22.00 a kadar bana ne kadar okuduğunuzu sayısını veriyorsunuz canım. Sabah okuduğunu da yazabilirsin. Ya da her gün 100 yazarsın ama mutlaka paylaştığım duayı yapıp öyle günü bitiriyoruz tamma mi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…