SALAT-I TEFRİCİYE İLE HAYIRLI BİR EVLAT İÇİN YALVARALIM

Rabbim gönlüne göre şimdiden verdi devamı da gelsin inşallah...

Amincnm Aminnn

canım mesela benim tedavimde okuma sırası bana gelmiyo ama dilimde hep dua olucak sizler için bi başkası için okuyacağım hep,,,sıra sana gelemeseydi bile öle düşünme girdiğin yol önemli tam da o anda sana okunması değil bence ,,belki sen senden çok daha fazla duaya ihtiyacı olan birine dua ettiğin için Rabbim gönlüne göre verecek bilemezsin...

Hayırlısıyla 2. Tedavinde yüzün Güler inşallah evladına kavuşursun canım. Bizdedir sperm azlığı ve hareketsizliği var maalesef ama sınav işte Rabbim hayırlı Kapılar alsın hepimize bende ilk tedavimde hersey çok iyi OLMASINA rağmennolmadıbolumsuz hiçbirşey yoktu görünürde ama kısmet inşallah dondurulmuş ikinci tedavimde kavuşurum bende bebeğime evlat hasreti çok zormuş

Tabikide orasi oyle ben sadece icimden oyle geçirmiştim RABBİM herkesin duasini kabul etsin

hayırlı olsun tedaviniz canım,inşallah bu sefer kısmet olur,benim eşimde azosperm şu an da az sayıda sperm çıkışı var..ilk denememiz 3. gün embriyosuydu tuttu ama 2 aylıkken kalbi durdu,şimdi ikinciyi denedik 3 gün oldu transfer olalı heyecanla bekliyoruz..Allahım tüm isteyenlere versin inşallah,ne olursa hayırlısı versin

oyyy ne güzel bebişinle seninle demek şu an ,,,Rabbim tutunma kolaylığı versin,,sağlıkla annesine gelsin inşallah...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…