SALAT-I TEFRİCİYE İLE HAYIRLI BİR EVLAT İÇİN YALVARALIM

merhaba,beni de ekler misiniz.biz de ikinci tüp bebeği denedik bugün transferimin 2. günü,haftaya belli olacak inşallah.Rabbim tüm isteyenlere ana baba olmayı nasip etsin hayırlısıyla

arkadaşlar 1 kişiye daha ihtiyacımız var o da gelince kura çekip okuma sırasını yazıcam inşallah..bu hayırlı günde başlarız inşallah..

1. I Irmak-986
  2. A arkadasimes
  3. aplasi aplasi
  4. U UCUBIRARADA
  5. @Buket buket
  6. tanem87 tanem87
  7. bayanhope bayanhope
  8. Zytn_snn Zytn_snn
  9. T toprak89
  10. mrym5579 mrym5579
  11. E E1010
ARKADAŞLAR OKUMA SIRASI BU ŞEKİLDEDİR KURA ÇEKEREK BELİRLEDİM,,,
İLK OLARAK I Irmak-986 arkadaşımızın muradı için okuyoruz,,,hepimize hayırlı haberler duymayı nasip etsin Rabbim..

CUMADAN - CUMAYA BTİRMEYE ÇALIŞALIM ,,,BAKTIK ERKEN BİTİYO YENİ KİŞİYE GEÇERİZ AMA YENİ KİŞİYE GEÇSEK BİLE MAX.SÜRE YİNE 1 HAFTADIR...MİNİMUM OKUMA SÜRESİ BİZİM ELİMİZDE AMA ÜST SINIR 1 HAFTADIR ARKADAŞLAR...
ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN...

1. I Irmak-986
  2. A arkadasimes
  3. aplasi aplasi
  4. U UCUBIRARADA
  5. @Buket buket
  6. tanem87 tanem87
  7. bayanhope bayanhope
  8. Zytn_snn Zytn_snn
  9. T toprak89
  10. mrym5579 mrym5579
  11. E E1010
ARKADAŞLAR OKUMA SIRASI BU ŞEKİLDEDİR KURA ÇEKEREK BELİRLEDİM,,,
İLK OLARAK I Irmak-986 arkadaşımızın muradı için okuyoruz,,,hepimize hayırlı haberler duymayı nasip etsin Rabbim..

CUMADAN - CUMAYA BTİRMEYE ÇALIŞALIM ,,,BAKTIK ERKEN BİTİYO YENİ KİŞİYE GEÇERİZ AMA YENİ KİŞİYE GEÇSEK BİLE MAX.SÜRE YİNE 1 HAFTADIR...MİNİMUM OKUMA SÜRESİ BİZİM ELİMİZDE AMA ÜST SINIR 1 HAFTADIR ARKADAŞLAR...
ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN...
Hayırlı olsun canım hadi inşallah güzel haberler duymaya başlarız Rabbim dualarımızı kabul etsin

Cnm bende rica edecektim tup bebek asamasinda bana okunabilirmi diye cok sukur gonlume gore verdi RABBİM benim niyetim RABBİM isteyen herkesle beraber banada hayirli evlatlar nasip etsin insallah RABBİM tup bebek tedavimde elimi bos cikarmasin RABBİM hepimizin duasini kabul etsin Aminnn Allah razi olsun

birazcık kendimden bahsedeyim çoğumuz kaderdaşız zaten :)
ben 6-7 güne 2.tedavime başlayacağım arkadaşlar,,,ilkinde dondurulmuş 2 adet 3.gün embriyosu ile yola başladım ama olmadı maalesef bu 2.denemem olacak...probelemimiz canım eşimin spermleri tane ile çıkıyor yığınla kür deniyoruz :):)
bu da bizim sınavımız eşimle hiç kolay ulaştığımız bişi olmadı bunda da çok azimliyiz bakalım,,,bu dertten
Er-Rahman ismiyle Allahımın merhametine sığındım...Allahım duasını kabul ettiği kullarının yanına koysun inşallah bizleri..

X