Sakaryalılar buluştu

siyahlı kısmetsiz kedi, benim pisim o :) kırmızılı yeşil gözlü arkadaşım

soldan sağa:kısmetsiz kedi,yeşilgözlü,nilyy
sevgili nilyy bizi evine davet ettiğin için çok teşekkürler

pozda verirmiş yeşilgözlü arkadaşım

Son düzenleme:
gümüş boncuk,yeşilgözlü

soldan sağa:kısmetsiz kedi,gümüşboncık,yeşilgözlü,beyaztoprak,haydeç
biz toplandık mı bütün engelleri aşar öyle toplanırız

soldan sağa:iki elti yanyana,ayrılmaz ikili roşum,kısmetsiz kedi yanındaki,gümüşboncuk,yeşilgözlü,beyaztoprak,haydeç

soldan sağa:roşum,kısmetsizkedi,gümüşboncuk,yeşilgözlü,nilyy,beyaztoprak

Son düzenleme:
çok güzelsiniz umarım fotolar daha vardır negüzel buluşup arkadaşlık kurmanız çok hoş dostlugunuz daim olsun sizleri böyle görmek güzel

ne kadar hoş çıkmışsınız hepiniz...
eğlendiğiniz,mutlu bir gün geçirdiğiniz
yüzünüzdeki gülümsemelerden bizlere kadar ulaşıyor...
dostluğunuz daim olsun arkadaşlar...
sevgiler...

amanın canlarım benım nede guzel çıkmışsınız hepınızz:1hug:
sızlerı tekrar gormek çok guzel hepınızı ayrı ayrı öpuyorumm Şeniz
canım haydeçım rejıme devam galıba baya bı ıyı gordum senıı kaydirigubbakcemile5

amanın canlarım benım nede guzel çıkmışsınız hepınızz:1hug:
sızlerı tekrar gormek çok guzel hepınızı ayrı ayrı öpuyorumm Şeniz
canım haydeçım rejıme devam galıba baya bı ıyı gordum senıı kaydirigubbakcemile5

sağol abloşum benim..valla çok güzel bi gündü.... yok rejim kış geldimi bitiyor..baharda tekrar başlıcam...Şeniz

arkadaşlar hepiniz çok güzel görünüyosunuz maşallah...rabbim dostluğunuzu daim ettirsin yağmur çamur demeden buluşuyosdunuz harikasınız ya............

nilyy cim evini açıp bizleri ağırladığın için çok teşekkür ederim arkadaşım,işte böyle kalbinin güzelliği yüze vuran arkadaşımızın evinde,çok güzel bi gün geçirdik gülüş cümbüş umarım bi dahaki buluşmada herkes gelir daha bi coşarız hepinizi seviyorum vee kokkulu öpüyoruum...

Son düzenleme:
harikasınız siz ya sizi sevmemek mümkünmü cansınız keyifsizdim sizi gördüm neşem yerine geldi hala mutlu mutlu gülümsüyorum bi dahaki buluşmaya mutlaka olucam Allah nasip ederse şimdiden tanışcağımız günün sevinci sardı beni. a.s.Sakaryada olduğum için şanslı olcağım aklıma gelmezdi.:lepi:

fotolar güzel neden çünkü hatunlar çok güzel hatunlar çok güzel neden mutluluktan gülüyorlar neden mutluluktan gülüyorlar çünkü nillynin evinde sevgi dolu bir beraberlikle muhabbet ettiler güzel bir gün geçirdiler mutlular ve memnunlar herşey için tşk ler nillyciiim, güzel sohbetiniz için sizlerede tşkler bayanlar sizi seviyorum sizi tanıdığıma çok ama çok çok menunumhihoyyyt

dsc01457vj4.jpg

beyaztoprak

BEYAZ HAYATIM ÇOK GÜZEL ÇIKMIŞSIN:1hug:
BU ARADA ACAYİP ZAYIFLAMIŞSINa.s.

SAKARYANIN GÜZELLERİ MAŞALLAH HARİKA ÇIKMIŞSINIZ :nazar:DOSTLUĞUNUZ DAİMİ OLSUN
YÜZÜNÜZDEN GÜLÜMSEME, YÜREĞİNİZDEN SEVGİ EKSİK OLMASIN

çok çok güzelsınız
bayıldım
bnn zaten ev buluşmaların herzmn çok daha sıcak ve samımı olduğuna ve daha rahat olduğunun kanısındayım
güzel yüzlerınıze yansımış zaten...

X