Sakaryalılar buluştu

fotolar güzel neden çünkü hatunlar çok güzel hatunlar çok güzel neden mutluluktan gülüyorlar neden mutluluktan gülüyorlar çünkü nillynin evinde sevgi dolu bir beraberlikle muhabbet ettiler güzel bir gün geçirdiler mutlular ve memnunlar herşey için tşk ler nillyciiim, güzel sohbetiniz için sizlerede tşkler bayanlar sizi seviyorum sizi tanıdığıma çok ama çok çok menunumhihoyyyt

canım geldiğiniz için bende tşk ederim.böyle candan hatunları tanımak benimiçin şereftir canımmmmmmmm..

nilycim yüreği gibi kendide güzel dostum..bizi evinde ağırladığın için teşekkür ediyorum.:1hug:vakit ayırıp gelen dostlarıma kocaman öpücükler...Şeniz.gelemeyen canlar bi dahaki sefere hepinizi bekliyoruz..:dance::teytey:

herkese güzel yorumları için teşekkür ederim
nilcim bizleri davet etdiğin için ayrıca teşekkür ederim arkadaşlar erken kalkmak zorunda kaldım enkısa zamanda nasipse yine buluşuruz ev buluşması dahada güzelmiş hepiniz çok tatlıydınız aklım sizde kaldı

sevimli sakaryalı hatunlar hepiniz çok tatlı çıkmışsınız nazar değmesin hepinize
ah ah uzak olmasaydık keşkenede gelebilseydik kankimle
ben düzcemde oturaydım varya kankiyle uçar gelirdik topram

hepiniz çok güzel çıkmışsınız fotoğraflarda buluşmanız çok güzel geçmiş belli herkesin gözlerini içi gülüyo maşallah nazar değmesin size:nazar:a.s.

Resimleriniz çok güzel çıkmış. Neden? tabii beyazımın dediği gibi hanımlar güzel değilmi?
Arkadaşlar sizlerin resimlerini görmek beni çok mutlu etti. Eminim güzel birgün geçirdiniz.
yanınızda olmayı çok isterdim ama malesef olamadım. Ne güzel Sakaryamın hanımları
güzel bir gün geçirmiş ve belli ki çok eğlenmiş. Maşallah hepinize...:nazar:

walla yıne yakıyorsunuz masaallah bu ne gzlllık,:nazar::nazar:haydec ve beyaz toprak sızlerı gormek ayrıca gzl,kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5hepınıze kucak dolusu a.s.

SİZLERİ YİNE BİR ARADA GÖRMEK NE GÜZEL, DİLERİM HEP BÖYLE MUTLU KALIN, YÜZÜNÜZDEN GÜLÜCÜK EKSİK OLMASIN CANLARIM BENİM, HEPİNİZİ KOCAMAN KOCAMAN ÖPÜYORUM a.s.:nazar:

ikidir gelemiyorum ama aklım hep sizlerde inşallah bir sonraki buluşmada bende sizlerle birlikte olabilirim hepiniz çokkk güzel çokk özelsinizzzz sizleri çok özledimmm yüzünüzdeki gülücükler hiç solmasınnnnnnn bir sonraki buluşmayı dört gözle bekliyorum inşallah bu sefer bir mani çıkmaz da bende aranızda olabilirimmmma.s.

X