Sakarya Buluştuuu!!!(Heyo Heyo çok mutluyuz kim demiş kıroyuz:)))

senin daimi suskunluğun acaba muhabbetlerimizden sıkılıyomu hissi veriyo bana açıkçası üzülüyorum içten içe ama sonradan burdan yaptığın bu yorumlarla içime inan su serpiliyo oda susmuş olsada muhabbetlerimize katılmamış olsada en az bizim kadar keyifli bi gün geçirrmiş diyorum seviniyorum inansüprizzzzz

sıkılmak mıııı sizin yanınızda mıııııııı:1shok:
ya bugün bayağı sesim çıkmıştı aslındaaaaa inanmazsan bendenize sorrrrrrr

sıkılmak mıııı sizin yanınızda mıııııııı:1shok:
ya bugün bayağı sesim çıkmıştı aslındaaaaa inanmazsan bendenize sorrrrrrr

Walla Myhopeyle güzel sohpet ettik dün.
Beyazım sen en son geldiğinden kaçırdın sohpetleri

vayyyy köftecismail önceki hafta oradaydım... kabak tatlısını öneririm : ) yalnız tadımlık veriyorlar... : (

Sakaryanın Islama köftesinin yanında kabağıda meşhurdur..Birgün katılın bizim buluşmamuza tadımlık değil doyumluk kabak ikram edelim..cokacimcoook

Selamlar arkadaşlar dün çok eğlendim.Teşekkür ederim hepinize.Harika bir gündü..
Ama çok yorulmuşum.Gece yorgunluktan uyumaktada zorlandım.Birde üzerine üşümem cabası...
Ne edelim kroyuz mroyuz ama buluşmamız güzel oluyor Sakaryanın Tozlu sokaklarında
delikafadulden

valla kızlar dün gerçekten muhteşemdi.hihoyyyt..köftecide karnımızı doyurduktan sonra kentparka geçtik.amma bütün park ayağa kalktı.ordan da kahve içmeye geçtik..gerçekten çok eğlendikkaydirigubbakcemile3.canlarım sizleri tanımaktan gerçekten çok mutluyum:1hug:.gerçekten arayı fazla uzatmayalım kızlar...ŞenizŞeniz

Çok gÜzel bı gÜndÜ
dolu doluuu anlar:) ÖzlemıŞım sızı kızlar,Şımdı hızımı alamayıp yenı bı buluŞma topıcımı aÇsam dıyorum:)))
bılge bebıŞŞ tanıdıgıma Çok sevındım senı
beyazım, canım senın pc de kart okuyucu vardır,fotoĞraf makınesınden kartı Çıkart dırek tak pc ye, oluuuuu Öleeee,

bizleri unutmadığınıza sevimdim çok tatlısınız harika görünüyorsunuz gelmeyi çok isterdim
ablam kız sizii unutmak ne mümkün..:1hug:valla hep seni andık.yeşilgözlü ablamız köfte olsun istiyodu diye kulaklarını çınlattık..
senin,haydeç ablamın,çalıkuşunun yokluklaı belliydi yane...

vayyyy köftecismail önceki hafta oradaydım... kabak tatlısını öneririm : ) yalnız tadımlık veriyorlar... : (

Sakaryanın Islama köftesinin yanında kabağıda meşhurdur..Birgün katılın bizim buluşmamuza tadımlık değil doyumluk kabak ikram edelim..cokacimcoook
valla bendenizim haklı....her daim bekleriz buluşmalarımıza....

bendebizim bi laf var ya..kroyuz ama muhabbet dostluk bizdeyerimsenibenkurban olurum ben o tozlu yollar..kaydirigubbakcemile5

canım çuk güzel çıkmışsınız iyide kaynatmışınız haa
dosluğunuz daim olsun kızlar

maşallah size ne güzelsiniz havada güzelmiş şansınıza

MAŞŞALLAH SıZEEEEE PEK Bııı SÜPER GÖRDÜM HEPıNıZıı, ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN,
AMA BAKIYORUMDA SAKARYADA GEZMEYı UNUTTUĞUNUZ BıYER KALMAMIŞ GıBı SANKıMDE kaydirigubbakcemile5
HELAL OLSUN SıZLERE, DOSTLUĞUNUZ DAıM OLSUN CANLARIM, YÜZÜNÜZDEN GÜLÜCÜK EKSıK OLMASIN:1hug:a.s.

:enbuyukkk: ANKARADAN SAKARYAYA KUCAK DOLUSU SEVGıLER :enbuyukkk:

Son düzenleme:
maşallah ALLAH baozmasın bu güzel dostluğunuzu
hepiniz süpersizniz arkadaşlar..

He walla kalmadııı:dance:
Bizde Akarayı Öpüyoruzzzzz
Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…